Skoči na vsebino

Ste slišali tole?


Killroy

Priporočene objave

Dan

Naj vam povem,kaj so se spomnili naši vedno demokratični,zavzemajoči za pravico,svobodo itd.,američani.Spomnili so se,da bi vsem ljudem iz muslimanskih oziroma arabskih držav,ki se potegujejo za vizo,odvzeli prstne odtise.Najbrž bojo ob prihodu v ameriko mogl z aviona direkt med bodečo žico hodt do slačilnce,kjer jih bojo slekl do golega in preiskali zaradi nedovoljenih predmetov.Sedaj pa vas vprašam;Kako lahko zaradi dejanj enega človeka kaznuješ cel narod?!?!?Kot je delal hitlerjev adolf v drugi svetovni vojni z Židi(Judi) in to samo zaradi njihove vere,tako danes dela George Dvojni-v Grm jr.mlajši z Muslimani.In to vse v imenu "pravice in svobode".Prekleta piz*a pof**ana američanska!!!Kdo mu daje pravico,da tkole dela z ljudmi,a,kdo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mirno!!Poba ti si malo prezelen da takole čez velikega ameriškega predsednika udrihaš-oladi!

Za čez "velikega(bruh,bruh)"amerišga precednika govort nisi nikoli prezelen.Sicer pa,kaj mi bo pa naredu,mi bo reku,da sm terorist in nukirov Slovenijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šmrkavec!Govorim ti v tvoje dobro.Pazi se , misliš da on ne bere sporočil iz foruma.Baje je navdušen motorist( navita Hayabusa v garaži ) , nisem pa siguren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr nej mi kej proba nardit,baraba,bo že vidu! Sicer pa hvala za nasvet,sasl,ampak jest sm sam povedov,kar mislm,forum pa je idealen kraj za realiziranje tvojih misli v pisno obliko.

Lp,

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Šmrkavec!Govorim ti v tvoje dobro.Pazi se , misliš da on ne bere sporočil iz foruma.Baje je navdušen motorist( navita Hayabusa v garaži ) , nisem pa siguren.

...pa auspuh od Akrapoviča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ma pa kakšne afganistanske rore...

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kakor koli obracas - uvedejo lahko take ukrepe, kot jim pase - za vstop na njihovo lastno ozemlje. Ce komu ne pasejo, mu ni treba iti tja cez ...

Se mi pa zdijo opisi pretirani, ampak vseeno drzi dejstvo - tisti, ki bo mislil da mora v zdruzene drzave, bo pac ukrepe prestal ... pogoje postavljajo lahko domaci

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Kako bi se pa mi počutl če bi komu uspel nacilat nš mali WTC pa pobit unih 5 ldi k delajo v njem!!??

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Hja, kakor koli obracas - uvedejo lahko take ukrepe, kot jim pase - za vstop na njihovo lastno ozemlje. Ce komu ne pasejo, mu ni treba iti tja cez ...

Se mi pa zdijo opisi pretirani, ampak vseeno drzi dejstvo - tisti, ki bo mislil da mora v zdruzene drzave, bo pac ukrepe prestal ... pogoje postavljajo lahko domaci

--

Andraz, cyc

Po tvoji logiki gledanja na stvari, Cyc, bi bilo ravno tako upravičeno, če bi zahtevali, da se npr. Slovenci pred vstopom v državo vsedejo na kaktus. Kdor si zares želi v ZDA, bo že zdržal!

Vse v redu, dokler so ukrepi enaki za vse in ne ogrožajo človekovih pravic in dostojanstva.

Sicer pa Bush ves čas dokazuje, da ni samo najbolj zabit ameriški predsednik do sedaj, ampak tudi najbolj podel.

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, MotoManiac... Kaj se sploh pizdiš? Glede na to da si iz Zimbabveja te ti ukrepi itak ne zadevajo...

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobni ukrepi (preverjanje znanja slovenscine itd.) tudi sloveniji ne bi skodili - bi se vsaj govorilo slovensko na ulici in ne neka balkanscina.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to smo zamudil ene 10 let - to bi blo treba takoj po osamosvojitvi mal razmislt komu državljanstvo dat!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdorkoli bi bil predsednik ZDA bi se vseeno najdu človk ki bi po njemu pluvu!

To je moje mnenje!

Dejmo se raje z lastno politiko ukvarjat, pol pa druge kurcat!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bush tudi meni ni pri srcu. Nekako "bebavo" deluje.

quote:

Po tvoji logiki gledanja na stvari, Cyc, bi bilo ravno tako upravičeno, če bi zahtevali, da se npr. Slovenci pred vstopom v državo vsedejo na kaktus. Kdor si zares želi v ZDA, bo že zdržal!

Vse v redu, dokler so ukrepi enaki za vse in ne ogrožajo človekovih pravic in dostojanstva.

Sicer pa....Pridejo "rokerji" v lokal, ga razsujejo in pokoljejo z noži goste. A bomo zato vse bodoče goste, ki bodo hoteli v lokal kontrolirali, ali je bolj smiselno poostriti nadzor samo nad rokerji???

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Sicer pa....Pridejo "rokerji" v lokal, ga razsujejo in pokoljejo z noži goste. A bomo zato vse bodoče goste, ki bodo hoteli v lokal kontrolirali, ali je bolj smiselno poostriti nadzor samo nad rokerji???

George, nad vsemi gosti bi uvedli poostren nadzor. Nikoli ne veš, mogoče bi naslednjič prišli kakšni narodnjaki oboroženi z buzdovani in spet bi bil masaker.

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:podobni ukrepi (preverjanje znanja slovenscine itd.) tudi sloveniji ne bi skodili - bi se vsaj govorilo slovensko na ulici in ne neka balkanscina.

Šta kažeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

podobni ukrepi (preverjanje znanja slovenscine itd.) tudi sloveniji ne bi skodili - bi se vsaj govorilo slovensko na ulici in ne neka balkanscina.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Če sem prav obveščena takšni testi obstajajo in so celo takšni, da jih še marsikateri "čistokrvni" Slovenec ne bi naredil!

Boljše LENA kot nobena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dan

Naj vam povem,kaj so se spomnili naši vedno demokratični,zavzemajoči za pravico,svobodo itd.,američani.Spomnili so se,da bi vsem ljudem iz muslimanskih oziroma arabskih držav,ki se potegujejo za vizo,odvzeli prstne odtise.Najbrž bojo ob prihodu v ameriko mogl z aviona direkt med bodečo žico hodt do slačilnce,kjer jih bojo slekl do golega in preiskali zaradi nedovoljenih predmetov.Sedaj pa vas vprašam;Kako lahko zaradi dejanj enega človeka kaznuješ cel narod?!?!?Kot je delal hitlerjev adolf v drugi svetovni vojni z Židi(Judi) in to samo zaradi njihove vere,tako danes dela George Dvojni-v Grm jr.mlajši z Muslimani.In to vse v imenu "pravice in svobode".Prekleta piz*a pof**ana američanska!!!Kdo mu daje pravico,da tkole dela z ljudmi,a,kdo??

.....v Topicu o Romih se na veliko pluva čez Rome, pa niso WTC-ja podrl, kua bi šele blo....?

Drgač ti pa v Thailandu parkl odsekajo že, če neki ukradeš, tko da....

se mi zdi da je po eni strani američani mal za razumet, konec koncev je blo par tisoč mrtvih nedolžnih civilistov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj slišim in čutim prizvok nacionalizma...

yep...in kaj mislis zakaj?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!