Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

...Sem zdele pasulj jedel....

Tudi jaz sem zdajle iz pasulja izdelani in dodelani prebranec pojedel. Pa nič ne pomaga. Zadnji cigaret kadim in zavedam se : ali bom šel na silo spat, ali mi bo kakšen forumaš skočil na bencinsko.

Zadnje je manj verjetno, zato bom prebrskal vse jakne ino žepe, se morda spomnil kje sem parkiral in šel razbrskat avto, pregledal še zaprašene police in

Ej, samo govoriti je treba o problemu. Takoj sem ugledal pol škatle tapostanih. Kako malo je potrebno za srečo. Šlo je le za duševni mir. Ponovno obstajam. Žar prižgane cigarete v temi potrjuje mojo eksistenco (J.P.S.).

Še dobro, da imamo tole temo. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

He he preden grem še sam to: Ko vas j..., kadil bom dokler mi bo pasal.

:OK: to kec kam pa greš ? po zigareten?

kadil bom dokler me ne odnesejo... zvestoba do groba.. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naceloma se strinjam s predhodnikoma, vendar..........

zakaj me kot nekadilca mora kadilec "osrecevati" z svojimi izpusnimi plini ?

kje je napisano, da "moram" prenasati smrad cigaret ? (BTW preden se kdo obregne, vecinoma se ne druzim vec s kadilci ravno zato, ker jim nocem teziti).

kje je moja pravica do uzitka "cistega" zraka v restavracijah, barih itd. ? ta seveda za kadilce ne obstaja, ker oni morajo uzivati in so upraviceni smrdeti.

pa smo tam. in se igre zacnejo; pro in kontra kajenju.

osebno nimam nic proti, ce si kdo dnevno dve steki cikov postavi v pljuca, samo prosmi cim dlje od mene.

a ko sem v restavraciji, kjer obstaja prostor za nekadilce je to vecinoma farsa, da vecje ni.

"prostor" se izkaze za oddeljeno povrsino restavracije, kjer se dim prosto vije pod stropom. ali je zraven skreta (ne WC-ja, skreta) kjer se vonjavno "dogaja". :SS

o svobodi smo ze enkrat govorili. do kam sega svoboda posameznika ? in od kod dalje ni vec svoboda temvec vsiljevanje drugim ?

ker vsi tako radi pljuvate po zakonodajalcu se mogoce vprasajte, zakaj sploh pride do taksnih zakonov ?

ker se nacrtno hoce zatirati in sikanirati dolocene skupine ali ker te dolocene skupine ignorirajo debato in prosnje drugih skupin o malo strpnosti ?

je res potrebno vlecti tisti rakav cvek ob vsaki priloznosti ali se da vcasih tudi potrpeti ? ce ze iz drugega razloga ne, mogoce zaradi respekta do drugih. (BTW kako mi gre na zivce ko pri skupnem kosilu kadilec, se preden sem pojedel, zacne kaditi).

ce se vrnem k prvemu odstavku: ce vam je toliko do cigaret, vrecko na glavo, spodaj zadihtati in zaradi mene kadite koliko vas je volja tudi zraven mene. vprasanje je, kaj boste z izpusnimi plini v vrecki ?

dober tek.

S tem postom sem ugotovil, da bi midva lahko bila prijatelja. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut js sm proti kadilcem!!! Se pravi sem proti sebi.....jeb..ti odvisnost!!!!!

Ampak tok o svobodi! Ja pol tut pešec proti avtomobilom, k mi svet uničujejo.... pa en nepismen proti papirju k mu gozd sekajo...bla bla bla!!! Danes je res dnar vladar in ker so stroski zdravljena presegli prihodke cigaret, bodo vlade počas začele ukinjat kajenje! (nabijanje - - kaj pa če je res??)

Drugac sm zlo za da mi pomagajo odvadit (s tem k me mecejo od povsod vn - skor sm sluzbo zgubu) se te razvade!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadilci vseh dezel, zdruzimo se :)

:devil: v plinskih komorah... :fredy: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :hmm: :xx:

Kwa se pa ti tle buniš ... tle je prostor za kadilce :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke:

:smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:

Tele naše punce pa rade ulečejo :grim

:smoke: :grrr

B) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa se pa ti tle buniš ... tle je prostor za kadilce :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:

q.e.d.

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa se pa ti tle buniš ... tle je prostor za kadilce :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:

:eek: come,per fumatori... aooooo non rompere VALE :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: come,per fumatori... aooooo non rompere VALE :P

Pazi, da ti naum bale "rompala" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!