Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

Zakone lansirajo tisti, ki se vozijo v 5literskih limunzinah, imajo jahte, ki na uro skurjo do 100L goriva, imajo ogromne vile, ki jih je treba ogrevat itd....................

Mene pa bodo jebal, če bom en usran cigaret prižgal.

Naj gre vse skup u 3PM.

Treba bo it na cesto, pa vile in kose s sabo vzet. Da vidmo, kako letijo glave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakone lansirajo tisti, ki se vozijo v 5literskih limunzinah, imajo jahte, ki na uro skurjo do 100L goriva, imajo ogromne vile, ki jih je treba ogrevat itd....................

Mene pa bodo jebal, če bom en usran cigaret prižgal.

Naj gre vse skup u 3PM.

Treba bo it na cesto, pa vile in kose s sabo vzet. Da vidmo, kako letijo glave.

Že Cankar je opisoval punte z vilami in kosami itd.... Očitno SLO ni doživela nobenega napredka na tem področju.

Če imaš občutek, da te bo kdo jebal ti predlagam, da si kupiš en dober vazelin, vsaj bolelo ne bo preveč.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakone lansirajo tisti, ki se vozijo v 5literskih limunzinah, imajo jahte, ki na uro skurjo do 100L goriva, imajo ogromne vile, ki jih je treba ogrevat itd....................

Mene pa bodo jebal, če bom en usran cigaret prižgal.

Naj gre vse skup u 3PM.

Pa koji kurac se buniš?

Jebali te bomo nekadilci (s pomočjo države), če boš prižigal tam, kjer ni dovoljeno. Doma, v svoji garaži ali na svoji njivi pa delaj, kaj ti paše. Lahko jih prižgeš tudi več!

Jebali te bomo, ker to škodi tudi nam... kapiraš?

post-467-1170322908_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koji kurac se buniš?

Jebali te bomo nekadilci (s pomočjo države), če boš prižigal tam, kjer ni dovoljeno. Doma, v svoji garaži ali na svoji njivi pa delaj, kaj ti paše. Lahko jih prižgeš tudi več!

Jebali te bomo, ker to škodi tudi nam... kapiraš?

Najbrž ne kapira :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Gattolina... ko se mi v torek dobimo v Lipi imam raje, da po kaki pizzi dišim, kot pa po cigaretnem dimu. In hvala bogu v naši družbi jih kadi samo ene par (večina jih ne kadi), pa še tisti so zelo obzirni do nas nekadilcev in se njihovega dima praktično ne voha.

ne boš verjel,kako prijeten občutek je, ko prideš domov in ne smrdiš po čikih........

Včeraj pri XXX- ih sem bil zadimljen, ko Brumerjevo viseče meso... :alien1: koliko sem ga kaj pojedel... :xx: ampak ob pomisli, da bi me soncy mela rada, ko smrdim po čikih :kva1: sem zdržal pozno v noč... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja potem pa ni čudno kaj se mi je zadnjič dogajalo !

grem po ulici in gledam :eek: nikjer nobene pizzerije ! voham pa same mastne šunke, lovske pekoče, pa zapečene sire, pa jajca z gobicami, pa neke zdrisaste kečape okrog sebe ! nakar pred izložbo zagledam Pupo ! :slap: pa pravim: daj mi eno Pupa Pizzo ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom zaradi tega zakona kadil še naprej, ker tako in tako uničujem svoje zdravje za svoj denar. Že dosedaj nisem kadil tam, kjer se ni smelo. Torej tudi po novem zakonu ne bom kadil tam, kjer bo prepovedano.

S tem novim zakonom se pa ne obremenjujem preveč, kajti na svetu so važnejše stvari.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja potem pa ni čudno kaj se mi je zadnjič dogajalo !

grem po ulici in gledam :eek: nikjer nobene pizzerije ! voham pa same mastne šunke, lovske pekoče, pa zapečene sire, pa jajca z gobicami, pa neke zdrisaste kečape okrog sebe ! nakar pred izložbo zagledam Pupo ! :slap: pa pravim: daj mi eno Pupa Pizzo ! :P

:lol1:

Jaz bom zaradi tega zakona kadil še naprej, ker tako in tako uničujem svoje zdravje za svoj denar. Že dosedaj nisem kadil tam, kjer se ni smelo. Torej tudi po novem zakonu ne bom kadil tam, kjer bo prepovedano.

S tem novim zakonom se pa ne obremenjujem preveč, kajti na svetu so važnejše stvari.

Ko bi vsi kadilci tako mislili kot ti... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakone lansirajo tisti, ki se vozijo v 5literskih limunzinah, imajo jahte, ki na uro skurjo do 100L goriva, imajo ogromne vile, ki jih je treba ogrevat itd....................

Mene pa bodo jebal, če bom en usran cigaret prižgal.

Naj gre vse skup u 3PM.

Treba bo it na cesto, pa vile in kose s sabo vzet. Da vidmo, kako letijo glave.

Vse si lepo povedal. Zadeva pa ima malo lepotno napako. Tstih, ki bodo zaradi česarkoli leteli na cesto, med Slovenci, na žalost, ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pri XXX- ih sem bil zadimljen, ko Brumerjevo viseče meso... :alien1: koliko sem ga kaj pojedel... :xx: ampak ob pomisli, da bi me soncy mela rada, ko smrdim po čikih :kva1: sem zdržal pozno v noč... :lol1:

ne, zato obstaja voda šampon, pralni prašek in milo za tuširanje. :angry: al mislš, da potem k ne bo več cigaretnega dima nikjer, da boš prišparal tud na teh artiklih? :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, zato obstaja voda šampon, pralni prašek in milo za tuširanje. :angry: al mislš, da potem k ne bo več cigaretnega dima nikjer, da boš prišparal tud na teh artiklih? :kva2: :lol1:

nikoli ne veš kje vse se bo dalo prišparati :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, zato obstaja voda šampon, pralni prašek in milo za tuširanje. :angry: al mislš, da potem k ne bo več cigaretnega dima nikjer, da boš prišparal tud na teh artiklih? :kva2: :lol1:

ne gre za denar, ampak za odnos do sodelavcev, partnerja, prijatelje......, ki ne kadijo, se pa z njimi družiš ali srečuješ. Lp

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji čas,da pride ta zakon v veljavo. Namreč vedno,ko pridem domov z gostilne vsa oblačila smrdijo po dimu. Zakaj bi morali nekadilci ca 75% prebivalstva to ignoriranje prenašat nobenemu ni zabranjeno kaditi na svežem zraku in naj samo sebe zastruplja. :OK:

Ps: ena slika je za nekadilce,druga za kadilce.

tista za nekadilce- če se sevsda ne motim je pa tudi zelo okajena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasnful proti kajenju!!! :angry:

Samo, nehat pa ne morm... :cry:

podjetje Krampl bruder d.o.o. ima učinkovit način odvajanja od kajenja :naughty: :P :lol1: :lol1: :lol1:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre za denar, ampak za odnos do sodelavcev, partnerja, prijatelje......, ki ne kadijo, se pa z njimi družiš ali srečuješ. Lp

veš kaj, jz mam velik prijateljev nekadilcev in še nihče ni reku da se z mano ne bo družu k kadim :slap: ti pa nevem zakaj se družiš s kadilci, če te tko motjo, smrdijo :wacko: saj si vsak lahko sam izbira družbo. :grim mene npr, nč ne mot če sm v dobri družbi, da se imam fajn, pa tud če pol smrdim. :grim

dobro počutje je v primerjavi s tem ničlno. :naughty:

a so tebe pr xxx na silo držal v zakajenem prostoru? :kva2: mene ziher nebi nihče prepričal, da sem tam kjer mi ne paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ben kaj čarajo s tem zdej, ma boli te kurac dej za nas ki ne kadimo, samo se zdi cudno ki bebci delajo zakone proti sebe. A niso največji davki na ta sranja ?....Lahko pa ni tako, sam buh ve..

(Ne vzemi dobesedno na vročino 40 sem spil 3 deci bruleja, na podlagi pou litra )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kadi če ti ne paše

O, to so bili časi, ko smo kadilci lahko tako razmišljali. Danes bi temu rekli "kadi, če hočeš kazen".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!