Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

Soncy, boli nas patka, če kadiš - če si ovca kadilske industrije, si pač ovca kadilske industrije. Mislim, da debatiramo zgolj o protiakdilskem zakonu in o posledicah za družbo -torej prepoved na javnih mestih itd ...

Sicer pa - a kdaj tudi v šoli al vrtcu al kje delaš, prižgeš v učilnici? Mislim - ko imaš ravno tako čvrsto hrbtenicl glede tega kajenja ...

Mogoče bi pa lahko dim puhala otrokom v obraz, da se navadijo - tako boš vzgajala bodoče "uživače življenja". Pa kaj, če ti bo vsak šesti riknil od raka na pljučih :D

Ko gre v tisti dovoljeni kot kadit in pol pride nazaj otrokom diši po milu in je frišno stuširana. Otrokom pa razlaga, da naj kar kadijo, samo mastne hrane naj se izogibajo. Pa jim tudi pravi pravljice, da so na MS eni bedaki, ker se vsaki dan do solz nasmeji. Žalosno.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tebe sem čakala, da mi repliciraš :lol1:

ne, sm že povedala da kadim le tam kjer je dovoljeno, torej mene zarad kajenja nihče ne bo kaznoval :grrr

ovca kadilske industrije? :lol1: ne, kadim predvsem iz lastnega užitka kot ti tako poješ slastn zrezek.

še vedno se mi pa zdi zakon preveč nedemokratičn in ravno tako bi razmišljala tudi kot nekadilka. Še vedno bi lahko imeli možnost se gostinci sami odločit, če bi imeli možnost, da v poplavi lokalov ostane tud kak kafič za kadilce. Al rabte vse oštarije? :lol1:

aja, moje otroke ne zanima, če kadim, jih bolj zanima kaj jim kot človek nudim.

e, viš, se komplet strinjam s teboj. se bodo že gostinci sami odločili, če bodo pušione delali. bodo že našli način.

Jasno. Pa ne samo rak. Veš kaj naredi kap iz ljudi, ki preživijo? Velikokrat rastline, ki so v breme sebi in okolici. In kaj je kap? Zamašena žila, ki poči. Zamaši pa se, vemo od česa. Pa smo že pri napačni, premastni hrani.

Ampak če meni žilo frtrga, je verjetno, da boš tudi ti umrl od kapi (če bova v istem prostoru), dosti manjša, kot pa če sva v prostoru jaz in ti, pa ti kadiš.

še vedno sem, sam jem pa zdravo, holesterol mi pa že ne bo žil mašil :grrr :lol1:

no, malo povprašaj svojega osebnega dohtarja ali dohtarinko, kaj ti pušenje naredi z žilami ... baje ne zgleda lepo, praktično pa tudi ni (tako pravijo)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem popolnoma ZA tak zakon!

ni res , da se lahko vsi nekadilci umaknejo stran od kadilcev... to je larifari...

zakon kadilcem ne preprečuje kajenje...preprečuje pasivno kajenje nekadilcev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gre v tisti dovoljeni kot kadit in pol pride nazaj otrokom diši po milu in je frišno stuširana. Otrokom pa razlaga, da naj kar kadijo, samo mastne hrane naj se izogibajo. Pa jim tudi pravi pravljice, da so na MS eni bedaki, ker se vsaki dan do solz nasmeji. Žalosno.... :slap:

žalostno je to, da ti vse veš kaj jz delam :slap: ne komentiraj mojega dela, če ga ne poznaš :evilgrin:

skrbi zase, da boš družbi koristen :grim saj veš, prvo se pomete svoj prag :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da pa pijemo onesnaženo vodo (tudi falširana ni bogvekaj...ker je vse zagiftano), brez katere ne morem preživeti, da danes ne moreš kupiti hrane, ki bi bila zdava (lahko je le manj ,,strupena,,) tudi nasaditi si je ne moreš, ker je zemlja zastrupljena,ker je podtalnica zastrupljena, ker je dovoljeno špricanje...kje pa je moja pravica do zdrave hrane?

Zakaj je dovoljeno kihati v zaprtih prostorih, zakaj moram vdihavati pljučno paro drugih?

se kr strinjam s tabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno živi. B) Al so ga pa za toliko & toliko postarale cigaretke. :smoke:

post-573-1170433391_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Wobewt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo... samo, da imate svoj klan - kadilski klan, kjer bog ne daj, da bi kdo slučajno rekel kaj narobe, če je v tem klanu......

Bravo... upam, da ste zadovoljni, da imate svoj klan in da se ob tem dobro počutite. Super ste!! :OK:

a nisi bila tudi ti v kadilskem klanu al se motm? :hmm:

aja, si se spreobrnila :slap: tko kot nekdanji komunisti v vernike. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je s tabo Soncy? Jaz nisem nikoli bila v klanu. Sem kadila (tri leta nazaj) pa tudi takrat nikoli nisem kadila v družbi, če nihče ni kadil.........

vidim, da ti cigareti že strašno škodujejo :BUA:

BTW si napisala motoristku naj se zase briga. V bistvu se ne more. Kaj pa lahko en vzgojitelj v vrtcu nauči otroka, če vzgojitelj smrdi po cigaretah? Ti je motoristek zelo dobro napisal in bi se morala malo zamisliti. Starši v prvi vrsti in potem vzgojitelji v drugi so tisti, ki so zgled otrokom in od katerih se otroci največ naučijo........

Le kako bi lahko meni mama rekla, da ni pametno kaditi, če je sama kadila. In mi tudi ni mogla reči...... Pa sem po 13. letih nehala kaditi, pa moj oče je že prej nehal kaditi, tudi moja mama je po 40. letih nehala kaditi............. samo ne govort, da je nehat težko, ko se enkrat za to res odločiš.....

a nisi bila tudi ti v kadilskem klanu al se motm? :hmm:

aja, si se spreobrnila :slap: tko kot nekdanji komunisti v vernike. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ja ja... samo tile komunisti so bili prej kar lepo belogardisti, pa so šli med komuniste, zdej se jim pa spet bolj splača bit vernik.......... po vetru....... nič nenavadnega........ :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je s tabo Soncy? Jaz nisem nikoli bila v klanu. Sem kadila (tri leta nazaj) pa tudi takrat nikoli nisem kadila v družbi, če nihče ni kadil.........

vidim, da ti cigareti že strašno škodujejo :BUA:

BTW si napisala motoristku naj se zase briga. V bistvu se ne more. Kaj pa lahko en vzgojitelj v vrtcu nauči otroka, če vzgojitelj smrdi po cigaretah? Ti je motoristek zelo dobro napisal in bi se morala malo zamisliti. Starši v prvi vrsti in potem vzgojitelji v drugi so tisti, ki so zgled otrokom in od katerih se otroci največ naučijo........

Le kako bi lahko meni mama rekla, da ni pametno kaditi, če je sama kadila. In mi tudi ni mogla reči...... Pa sem po 13. letih nehala kaditi, pa moj oče je že prej nehal kaditi, tudi moja mama je po 40. letih nehala kaditi............. samo ne govort, da je nehat težko, ko se enkrat za to res odločiš.....

ja ja... samo tile komunisti so bili prej kar lepo belogardisti, pa so šli med komuniste, zdej se jim pa spet bolj splača bit vernik.......... po vetru....... nič nenavadnega........ :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je s tabo Soncy? Jaz nisem nikoli bila v klanu. Sem kadila (tri leta nazaj) pa tudi takrat nikoli nisem kadila v družbi, če nihče ni kadil.........

vidim, da ti cigareti že strašno škodujejo :BUA:

BTW si napisala motoristku naj se zase briga. V bistvu se ne more. Kaj pa lahko en vzgojitelj v vrtcu nauči otroka, če vzgojitelj smrdi po cigaretah? Ti je motoristek zelo dobro napisal in bi se morala malo zamisliti. Starši v prvi vrsti in potem vzgojitelji v drugi so tisti, ki so zgled otrokom in od katerih se otroci največ naučijo........

Le kako bi lahko meni mama rekla, da ni pametno kaditi, če je sama kadila. In mi tudi ni mogla reči...... Pa sem po 13. letih nehala kaditi, pa moj oče je že prej nehal kaditi, tudi moja mama je po 40. letih nehala kaditi............. samo ne govort, da je nehat težko, ko se enkrat za to res odločiš.....

ja ja... samo tile komunisti so bili prej kar lepo belogardisti, pa so šli med komuniste, zdej se jim pa spet bolj splača bit vernik.......... po vetru....... nič nenavadnega........ :BUA:

tole, pupa, pa ravno tako zgleda kot da sem verižna smrdljiva kadilka :lol1: Me poznaš? :hmm: jz v službi nikoli ne kadim. :angry: nikoli ne kadim na obisku pri nekadilcih? :angry: vedno kadim le tam kjer je dovoljeno. :angry: Da niti po cesti ne kadim, ker mi je to zlo grdo?

nikoli nisem rekla, da se ne moreš odvadit...če bi želela, bi se :grim pa trenutno ne želim :grrr

drugač pa mislim, da vse vzgojiteljice pretežno smrdimo po švicu, za razliko od dišečih mamic ki jim je že velik napor da otroka sploh v vrtec prpeljejo.

res je, če si kadilec pa res ne moreš otroka nč naučit? :lol1: več se nauči od staršev, ki so cele dneve zdoma, zvečer se poknejo pred tv in so vse naredil zanj. :wacko:

sicer pa, saj boš kmalu mati. :grim ti želim, da boš idealna, čeprav do zdaj še nihče ni odkril kaj je idealno. :grrr ne boš ga mogla zaščitit pred vsem škodljivostim okolja O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa mi smrdi na dišečo kreganje :hmm:

če me pa napadajo kot da SEM EDINA KADILKA :slap: pa kot da se sam meni zdi zakon nesmisln :wacko:

jz vsaj svojo razvado priznam in se ne delam idealne, ker nisem, ne želim biti in nihče ni. :grrr je pa dosti lažje za napake obsojat druge kot pa videt svoje. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je s tabo Soncy? Jaz nisem nikoli bila v klanu. Sem kadila (tri leta nazaj) pa tudi takrat nikoli nisem kadila v družbi, če nihče ni kadil.........

vidim, da ti cigareti že strašno škodujejo :BUA:

BTW si napisala motoristku naj se zase briga. V bistvu se ne more. Kaj pa lahko en vzgojitelj v vrtcu nauči otroka, če vzgojitelj smrdi po cigaretah? Ti je motoristek zelo dobro napisal in bi se morala malo zamisliti. Starši v prvi vrsti in potem vzgojitelji v drugi so tisti, ki so zgled otrokom in od katerih se otroci največ naučijo........

Pupa ne trudi se.... :grim

Le kako bi lahko meni mama rekla, da ni pametno kaditi, če je sama kadila. In mi tudi ni mogla reči...... Pa sem po 13. letih nehala kaditi, pa moj oče je že prej nehal kaditi, tudi moja mama je po 40. letih nehala kaditi............. samo ne govort, da je nehat težko, ko se enkrat za to res odločiš.....

ja ja... samo tile komunisti so bili prej kar lepo belogardisti, pa so šli med komuniste, zdej se jim pa spet bolj splača bit vernik.......... po vetru....... nič nenavadnega........ :BUA:

saj vidiš kakšen odgovor si dobila.... :doze:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me pa napadajo kot da SEM EDINA KADILKA :slap: pa kot da se sam meni zdi zakon nesmisln :wacko:

jz vsaj svojo razvado priznam in se ne delam idealne, ker nisem, ne želim biti in nihče ni. :grrr je pa dosti lažje za napake obsojat druge kot pa videt svoje. :grim

če priznaš se ti vse po novem zakonu oprosti ,mogoč pa pupa ni misla tk hudo k se bere ,šment no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vidiš kakšen odgovor si dobila.... :doze:

pa ti tud :grim zapri se zarad mene v sterilno komoro :angry: lahko da te bo zdaj kak virus ubil k te kadilc ne bo mogu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je mogoče :D samo spet ne bo na tebe preskočil.... :slap:

drugače sem pa s teboj :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koj kurac se zdej spet kregate kdo ima prou kadilci al nekadilci ali naj uvedejo ali ne uvedejo tak zakon.

Pač takšen je, vi ste pa le kmeti na šahovnici. Mejmo se radi dokler se lahko še mamo saj ni tako hudo.

Pa eni se spravljate na ene ki kadijo, " kaj kadiš? ",.. KAJ KAJ KADI? To je njegovo oz njeno osebno prepričanje in lahko počne kar če. Kaj si pa ti bolši/a, vsak ima svoje sranje verjemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vi ste pa le kmeti na šahovnici.

Komu ti to kmet :fight1:

Jst sem laufar B)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se že utapljam v solzah :lol1: :lol1:

Nikar. Protikadlski zakon je šala mala v primerjav s vsemi "cvetkami", ki jih bomo še deležni od EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh, če živiš v iluziji, da se bo kvaliteta življenja drastično spremenila. :whistle: da edin ta zakon manjkal k popolni sreči in blaginji naroda. :lol1: no, naši politiki že vedo kaj rabmo, so učeni možje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drastično se kvaliteta življenja sigurno ne bo spremenila, malo pa se bo vsekakor.

In treba je pač začet z malimi koraki, če za velike še nismo pripravljeni. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!