Skoči na vsebino

Paintball in Airsoft


kOdEbLuE

Priporočene objave

s kolegi se menmo da bi nabavl vzmetno orožje za airsoft (poceni varianta - domet 15-20m) pa da bi se mal sterljal po gozdovih... če je kak interesent nej se javi ker bi blo fajn da na s je čimveč.... zmenl smo se da bi vsi vzel najcenejšo opremo da bi bla zadeva izenačena...

cene so na tej adresi http://mshop.kadom.si/

najcenejša varianta bi bla že za cca 8000 - 13000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he bom kar ostal na klasični AK-47 z malo "predelano" :whistle: fedro in batarijo :devil: :grim

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kOdEbLuE, ti sam reč kdaj pa kje - bi bil že cajt da se spet začnem mal s tem ukvarjat :grim Mam enga Glocka 17 od Maruia ter M4- tašvoho "otroško" verzijo B)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he bom kar ostal na klasični AK-47 z malo "predelano"  :whistle:  fedro in batarijo  :devil:  :grim

pametno... sam mi rabmo budget varianto ker se nas drugač ne bo dost nabral + smo amaterji/amaterke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da kontaktiraš Sainta on je član Aks-ja in je v tej igri že par let...tudi mene je vpeljal not :OK: ...

jst mam tudi vso opremo sam do sedaj ni bilo časa-razen bil na enem velikem fajtu...mam Tm Ak47 in Glock 18c....tako da ko se zmenite sem zraven, lahko pa pogledaš sledečo stran za vse informacijo o airsoftu in Aks klubu....

http://aks.rula.org/

nabava opreme

http://asgun.com/

:)

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.airsoftshop.net

Društvo za taktične igre-najstarejše airsoft društvo ,na njihovi strani pomoje lahko najdeš velik koristnega :grim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam že kake dve leti H&K USP pištolo za mačke palšit :whistle: ......taka pištola ni primerna za fajt, saj je prepočasna ker moraš za vsako kroglico ponovno 'nategnit' drugače so pa cene kar zasoljene :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda se rače "soft", ker se s tem ukvarjajo softiči - mehke lule. Včasih smo se s ta pravimi zračnimi šical, je blo treba kdaj kakšno diabolo s pinceto ven bezat :OK: . Zdej pa mularija vse na soft :SS . Vsaj paintball se pejte, menda vsaj mal zapeče.

Eh, kam gre ta svet :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne bi kar s pravimi... :doze: :afro1:

sej se hecam...un klobukč bom pa zagotovo nabavu... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače so pa cene kar zasoljene  :doze:

sej ravno zato smo misl vzet pač najbolj švohotne zadeve za mal denarja je res mal muzike, ampak se mi zdi da če bo zadeva izenačena (da nima en 5krat večjega dometa) je ravn tko lahko zanimiva... sej pravim 70k ali več je zame za tako zadevo odločno preveč čeprav priznam da me mal mika... ampak motor je daleč na prvem mestu in tako ma prednost tudi pri finančnih sredstvih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tut šel sam bi kr službeno pištolo vzel :blush:

Drgač je pa ta airsoft velik bolša varianta kot pa paint ball (bolj realno) čeprav še daleč od resničnega :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko je kej resnično morda vedo le tisti ki so v afganistanu če smo že pri tem :doze:

je pa zanimiva reč...mogoče bi blo zanimivo tle okoli kej sprobat...je polno kavern, jarkov, bunkerjev itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj paintball se pejte, menda vsaj mal zapeče.

Tudi ta mala kroglica kar fejst zapeče, še posebej če jo fašeš na golo kožo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj paintball se pejte, menda vsaj mal zapeče.

dragi prijatelj na nekaj metrov na kožo pošteno zapeče - bolj kot paintball, zračnih pa nimamo več, kar nam niso mame zaplenile smo polomli. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prvič in zadnjič vzel v roke airsoft repliko in z njo streljal, sem se začel :lol1: Edino izgled je kaj vreden.

pri airsoftu so replike pravih pušk in pištol, to loči airsoft od paintballa...pri paintballu je kr neki, pa še prostor je zelo omejen označen z trakom in umetne ovire vmes....

(da nima en 5krat večjega dometa) je ravn tko lahko zanimiva...

tudi če so raznolika orožja je zanimivo...tistim ki imajo recimo Aeg(airsoft electrical gun) torej orožja na baterijo lahko določiš za mesto sanjperja v teamu in jim daš pravilo "only single shoot; 1 shoot every 5 sec"...pa je...te lahko nekdo z springerco(pištola na vzmet) pošica 5krat vmes

Drgač je pa ta airsoft velik bolša varianta kot pa paint ball (bolj realno) čeprav še daleč od resničnega :doze:

tudi cenovno je paintball dražji...drag je co2 in pa kroglice in puške...pri airsoftu je rabljen kalaš 50.000 sit +baterija 3000 sit + 5000 kroglic 5000 sit....začetni strošek velik nato pa se ustavi in se začne zadeva poceni...medtem ko pri paintballu morš co2 kupovat(300 sit ena bombica) + metki (dragi)

koliko je kej resnično morda vedo le tisti ki so v afganistanu če smo že pri tem :doze:

nihče se noče "igrati" vojno...to je igra, taktična igra....

Tudi ta mala kroglica kar fejst zapeče, še posebej če jo fašeš na golo kožo :grim

yep... poglej kaj lahko naredi BB ....

http://freeweb.siol.net/uros991/celinka2.jpg

pa še moja oprema....

....

...

...še klobučk zraven :)

post-291-1120555845_thumb.jpg

post-291-1120555908_thumb.jpg

post-291-1120555986_thumb.jpg

post-291-1120556062_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še moja oprema....

:hmm: da nisi ti to slučajno v vojski ...leva ruka desni žep :P

...drugače me pa zanima, pri AEG-jih a se domet razlikuje glede na model puške...kalašnik, H&K, M16...al pa majo vse približno enakega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domet je približno enak, lahko ga pa izbolšaš z BB-ji ali pa z močnejšo vzmetjo.....in nato z vse vrstami upgradov(motorčki, cevi...)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi se tudi s kolegi menimo o nabavi osnovne opreme.. Tako da jaz sem takoj za akcijo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!