Skoči na vsebino

Paintball in Airsoft


kOdEbLuE

Priporočene objave

jap mamo, sam je bol mau gor logirana :whistle:

saj pomoje jih je več ;)

par strani nazaj sm vidu, k so o enih društvih govorili, pa bi se mogoče kdaj lahko dobil na kakšnem streljanju. :naughty:

je zabavno, mogoče clo bol k paintball. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pomoje jih je več ;)

par strani nazaj sm vidu, k so o enih društvih govorili, pa bi se mogoče kdaj lahko dobil na kakšnem streljanju. :naughty:

je zabavno, mogoče clo bol k paintball. :whistle:

meni je bolj všeč airsoft. sicer nimam svoje opreme si jo pa včasih sposodim. fajn je fajn.

PS: tanjuška pa glih v rit so te zadeli? mogoče jih pa tako privlači tvoja rit al pa jo je težko zgrešit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je bolj všeč airsoft. sicer nimam svoje opreme si jo pa včasih sposodim. fajn je fajn.

PS: tanjuška pa glih v rit so te zadeli? mogoče jih pa tako privlači tvoja rit al pa jo je težko zgrešit :whistle:

Mislm, da so ženske dostkrat ustreljene v rit na airsoftu. zakaj, ne vem :whistle:

res ne. Je pa res, da sploh ne težijo zarad tega, če jih tapravi ustreli...

v glavnem, če bi se kdo šel z nami strelat, me lahko kontaktira. imamo cca 8-10 kompletov opreme na voljo za izposojo in za organizirane skupine pripravimo tudi scenarij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imamo drgač kaj airsoftarjev na forumu?

Js se malo ubadam s tem, ampak za enkrat samo v tarče in golobe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je bolj všeč airsoft. sicer nimam svoje opreme si jo pa včasih sposodim. fajn je fajn.

PS: tanjuška pa glih v rit so te zadeli? mogoče jih pa tako privlači tvoja rit al pa jo je težko zgrešit :whistle:

kakšen strel v rit je bil najbrž tud moj :whistle: pa ne bi rekla da me njena rit privlači na kak drug način kot tarčo

sem šele pol pomisnla da še dobr da sem imela podložen modrc gor k bi najbrž že tko bolelo k pr norcih.

drgač pa fajn je blo jz sm čist not padla pa ostale tud,bo treba ponovit

neki slikc streljanja na tem naslovuhttp://www.roadshadows.com/index.html

pod galerijo2

post-265-1188326120_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen strel v rit je bil najbrž tud moj :whistle: pa ne bi rekla da me njena rit privlači na kak drug način kot tarčo

sem šele pol pomisnla da še dobr da sem imela podložen modrc gor k bi najbrž že tko bolelo k pr norcih.

drgač pa fajn je blo jz sm čist not padla pa ostale tud,bo treba ponovit

neki slikc streljanja na tem naslovuhttp://www.roadshadows.com/index.html

pod galerijo2

jaz rajš ne povem kam sem bla zadeta, mislim,da me je Irenca :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da nas je kar dosti. Samo povej kaj te zanima.

lp

Rudi

V kerem klubu si? Fino bi blo kdaj narest spopad Motosvetovcev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo,tudi mi treniramo za Pokal Motosveta...

post-190-1188380464_thumb.jpg

post-190-1188380589_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo,tudi mi treniramo za Pokal Motosveta...

uuuuuuuuuuu to bo težka borba :evilgrin: sam ne vela pa u rit, ker mam šekr plave fleke :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuuuuu to bo težka borba :evilgrin: sam ne vela pa u rit, ker mam šekr plave fleke :headbang:

Eee ... mar ni najboljša strategija, da ciljaš tisto, kar najlažje zadeneš? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eee ... mar ni najboljša strategija, da ciljaš tisto, kar najlažje zadeneš? :)

:hmm: načeloma maš res, sam.... moja rita je premehka za tko močne udarce (al kako nj temu rečm) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuuuuu to bo težka borba :evilgrin: sam ne vela pa u rit, ker mam šekr plave fleke :headbang:

verjetno so te z modrimi kroglicami streljali, ker špeh načeloma ni prekrvavljen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuuuuu to bo težka borba :evilgrin: sam ne vela pa u rit, ker mam šekr plave fleke :headbang:

...ok,bom pazil.. :whistle:

post-190-1188465421_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kerem klubu si? Fino bi blo kdaj narest spopad Motosvetovcev ;)

Sem v AKS (Airsoft klub Salamander). http://www.aks.rula.org/

Airsoft v nasprotju s paintballom ni ravno šport, ki bi bil primeren za organizacijo spopadov, vem da sicer nekaj modelov izposoja opremo, samo to ni to. Pri paintballu natančno vidiš zadetek pri airsoftu pa je popolnoma ve odvisno od poštenega priznavanja zadetkov, zato tudi nimamo izposojanja opreme, poleg tega so replike občutljivejše na zlorabe.

Je pa za razliko od paintballa airsoft dolgotrajnejši (tudi večdnevni neprekinjeni scenariji), bolj realističnen (saj airsoft replike tudi izgledajo kot prave :whistle: ne samo streljajo) in predvsem mnogo cenejši :naughty: Če koga zanima ta šport naj si v miru pregleda našo stran in če izpolnjuje osnovna pogoja (18 let in urejeno podstrešje) naj nas pride pogledat, obljubim lahko samo veliko zabavnih vikendov in potovanj v tujino k našim kolegom in prijateljem (letos smo bili že na Poljskem, Švedskem, Slovaškem, Madžarskem, Hrvaškem in Veliki Britaniji).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kekec vidim,da bi bila midva skup v ekipi oba pr tarmenih :naughty:

na kermu poligonu pa ste to bli

Ja,usodno sva si povezana.... :naughty:

Poligon nad Konovljami,Idrija...

post-190-1188813913_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v AKS (Airsoft klub Salamander). http://www.aks.rula.org/

Airsoft v nasprotju s paintballom ni ravno šport, ki bi bil primeren za organizacijo spopadov, vem da sicer nekaj modelov izposoja opremo, samo to ni to. Pri paintballu natančno vidiš zadetek pri airsoftu pa je popolnoma ve odvisno od poštenega priznavanja zadetkov, zato tudi nimamo izposojanja opreme, poleg tega so replike občutljivejše na zlorabe.

Je pa za razliko od paintballa airsoft dolgotrajnejši (tudi večdnevni neprekinjeni scenariji), bolj realističnen (saj airsoft replike tudi izgledajo kot prave :whistle: ne samo streljajo) in predvsem mnogo cenejši :naughty: Če koga zanima ta šport naj si v miru pregleda našo stran in če izpolnjuje osnovna pogoja (18 let in urejeno podstrešje) naj nas pride pogledat, obljubim lahko samo veliko zabavnih vikendov in potovanj v tujino k našim kolegom in prijateljem (letos smo bili že na Poljskem, Švedskem, Slovaškem, Madžarskem, Hrvaškem in Veliki Britaniji).

lp

Rudi

Pri nas ( DTI ) se izposoje kar dobro obnesejo in imamo zlo dobre izkušnje z izposojami za večje skupine. Imamo par talentiranih članov, ki znajo vodit goste skozi organizirane scenarije. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Super videti še enega kolega airsoftarja na tem forumu :beer2: . Upam da se kdaj srečamo še v hosti.

lp

Saint

Popravljeno . Popravil Saint
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RR 4 napreduje po planu :naughty: . Vse je že pripravljeno, roba je bolj ali manj že na kupu (razen hrane seveda). Prijavnine so v veliki večini plačane, prijave pa zaključene že kar nekaj dni nazaj. Torej, samo še čakamo da v petek oz. kak dan prej navozimo robo na poligon, pripravimo vse za sprejem, pa da vi domačini zrihtate lepo vreme. :whistle:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!