Skoči na vsebino

Paintball in Airsoft


kOdEbLuE

Priporočene objave

airsoft me ni prpepričal, dokler nisem vedel da so lahko tudi bb-ji z barvo napolnjeni... to je pol dosti bolše...

naj bo še kak fer play, farba je vseeno ql :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

airsoft me ni prpepričal, dokler nisem vedel da so lahko tudi bb-ji z barvo napolnjeni... to je pol dosti bolše...

naj bo še kak fer play, farba je vseeno ql :)

LP

-matej

Jest nebi tega not tlaču. OK, springerca za 5k može.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

airsoft me ni prpepričal, dokler nisem vedel da so lahko tudi bb-ji z barvo napolnjeni... to je pol dosti bolše...

naj bo še kak fer play, farba je vseeno ql :)

LP

-matej

jst tud nebi to not tlaču... kolega na glocku 18c je barvast bb 3. po vrsti razneslo v cevi..... :cry:

ni to to...maš paintball in maš airsoft....odloči se....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, mi smo se kar s fračami in kamni en cajt strelali :afro1: preverjeno, zapeče, drug dan pa boli :grim

je pa tudi meni mikavna zadeva to, TC, se mi dobimo na kšni pjački pa boš vse "v živo" razložu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

TC, nek sem prebiral AKS forum. Si mogoče ti registriran kot badboybk? Sem bral opis zadnjega fajta na Planini, pa se mi je zazdelo da bi eden izmed opisou lahko bil tvoj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon! To je pomoje ful zakon doživetje :)

Drugače pa čedalje bolj razmišljal da bi si nabavil en AEG, pa se vam pridružil v klubu. Me ful vleče airsoft.. Morva enkrat kakšno reč v tej smeri, na ridah al pa kje.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še neki sm pozabu vprašat. A je pištola na sliki, ki si jo prilepil na prejšnji strani glock 18? Če je, me zanima kako si zadovoljen z njim, pa kako se obnese avtomatski način streljanja. A bb-ji letijo točno, al bolj vsak po svoje?

BTW Ql fotke :)

Saint, zakon uniforma :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tisto je glock 18c...odličen gun...glocki so zelo razširjeni...to pa ne pomeni da so najboljši :) .....je pa vsekakor ugoden nakup....v full auto(sem malo streljal) je zadeva bolj uzi varjanta...leti lepo in služi namenu, za bolj natančno streljanje pa je single fire...bom prnesu sprobat na ride če se najaviš prej.....

tukaj imaš review in kratek filmič kako strela na koncu reviewa... :)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glock je tudi meni zanimiv gun. Ubistvu sem najprej mislil, da bi si za sidearm vzel sigmo 40 al pa waltherja p99. Ampak me čedalje bolj mika glock 18, ravno zaradi full avto načina streljanja, v kombinaciji s hi-capom..

No se priporočam :) Drugače pa rad tudi AEG od blizu vidu. Mogoče enkrat ko boš z avtom na ridah, pa ko bo bolj prazno? Da ne bo folk čudno gledal..

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ko je že napisano o adrenalinskih parkih pa naj še malo napišemo o paint ball-u in air soft-u.

Kot prvo naj povem, da bom igrali pain ball (za mene bo prvič) 25.06.06 (nedelja) v MARIBORU na Pohorju. prostora je še nekaj, tako da tisti ki želite lahko pridete igrati zraven. Igralce pa zbiramo po pravilu kdo prvi pride prvi melje.

Organizator ima kompletov za 20 igralcev. Prijavi se jih lahko še 10, trenutno...

No pa tisti, ki ste že igrali povejte kakšne svoje izkušnje in dogodivščine v zvezi z igranjem teh dveh iger.

:ninja:

PRIJAVE NA MAIL: JUREXMAN@GMAIL.COM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pain ball :lol1: šit ej :lol:

najbrž se je zmotu ker gor piše v redu paint ball

sory ti nezmotljiv :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že napisano o adrenalinskih parkih pa naj še malo napišemo o paint ball-u in air soft-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!