Skoči na vsebino

100 najbolj zanesljivih avtov


SiR

Priporočene objave

Lahko ti naštejem vsaj 10 oseb (prijateljev ali sorodnikov) , ki se vozijo z nemci in nimajo nobenih problemov. V bistvu ne poznam nobenega, ki bi imel toliko težav z nemcem kot sem jih imel sam z japoncem. Od 4 japoncev, ki smo jih imeli smo imeli s tremi probleme (vse smo kupili nove). Čudna reč tale statistika. :hmm:

Očitno imamo vsak drugačne informacije. Jaz jih poznam vsaj 10-ki nimajo težav z japonci (oziroma edino tebe, ki imaš težave z njimi kar zaporedoma) in jih imajo z nemci. Še posebno z Audiji. Vseeno mislim, da je statistika precej objektivna. Še posebno zato, ker jo naredijo NEMCI.

Grelec mi začne fajn gret že po slabem kilometru ;)

Še dobro, da ti BWM prebere misli in ugotovi, kdaj hočeš toplo in kdaj hladno ter kakšno jakost pihanja želiš :D

P.S.: ko sem se peljal v Passatu (2002) je ob pritisku na gumb klime hladen zrak začel pihat po 5km. V Avensisu, Mondeu, Puntu je zadeva začela delovati po 100m vožnje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno imamo vsak drugačne informacije. Jaz jih poznam vsaj 10-ki nimajo težav z japonci (oziroma edino tebe, ki imaš težave z njimi kar zaporedoma) in jih imajo z nemci. Še posebno z Audiji. Vseeno mislim, da je statistika precej objektivna. Še posebno zato, ker jo naredijo NEMCI.

Grelec mi začne fajn gret že po slabem kilometru ;)

Še dobro, da ti BWM prebere misli in ugotovi, kdaj hočeš toplo in kdaj hladno ter kakšno jakost pihanja želiš :D

P.S.: ko sem se peljal v Passatu (2002) je ob pritisku na gumb klime hladen zrak začel pihat po 5km. V Avensisu, Mondeu, Puntu je zadeva začela delovati po 100m vožnje ;)

Si me prepričal, imas prav. Avensis tvojega atija je najboljši, najhitrejši in najlepši. Res mi je žal, da sem si drznil imeti drugačne izkušnje kot tukaj prisotni. RIŽOJEDI SO ZAKON !!! :worship:

PS

Poceni prodam BMW (2 kos). Ma kaj prodam, plačam prvemu, ki me odreši vseh muk in trpljenja, ki jih preživljam v vožnji z nemškim skrpucalom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ni atijev, niti nisem rekel, da je najhitrejši, najboljši, najlepši itd. Whatever :glare:

P.S.: Upam, da si boš ob prodaji BMW-ja kupil srečnejšo roko za izbiro japonskega avtomobila :P

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si me prepričal, imas prav. Avensis tvojega atija je najboljši, najhitrejši in najlepši. Res mi je žal, da sem si drznil imeti drugačne izkušnje kot tukaj prisotni. RIŽOJEDI SO ZAKON !!! :worship:

PS

Poceni prodam BMW (2 kos). Ma kaj prodam, plačam prvemu, ki me odreši vseh muk in trpljenja, ki jih preživljam v vožnji z nemškim skrpucalom.

Sicer tudi jaz ne maram B.M.W., ampak ker si moj prijatelj, te lahko odrešim teh muk zastonj (no, skoraj zastonj - kakšne vegi čevapčiče boš častil, pa bo)... ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer tudi jaz ne maram B.M.W., ampak ker si moj prijatelj, te lahko odrešim teh muk zastonj (no, skoraj zastonj - kakšne vegi čevapčiče boš častil, pa bo)... ;)

D.

Enega bi paj jaz mel, sem bol mazohist, pa uživam v vožnji z jajci :whistle: Aja, rude, pa eno pivo noš dal ...

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer tudi jaz ne maram B.M.W., ampak ker si moj prijatelj, te lahko odrešim teh muk zastonj (no, skoraj zastonj - kakšne vegi čevapčiče boš častil, pa bo)... ;)

D.

Enega bi paj jaz mel, sem bol mazohist, pa uživam v vožnji z jajci :whistle: Aja, rude, pa eno pivo noš dal ...

Enostavno ne morem bit taka prasica in vaju zaje***. :P Bom dal v oglas in bom nategnil nekoga, ki ga ne poznam. Mogoče bi pa kdo zamenjal za Toyoto Avensis seveda z mojim doplačilom.... ne, kakšnim doplačilom, jest kupim Avensisa on dobi BMW za povrh. :D

PS

Čevape (vegetarijanske obvezno) in pivo pa v vsakem primeru. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov BMW 320d zamenjam za kio Ceed brez doplačila :evilgrin:

P.S. Hočem se vozit ne šraufat :naughty:

NE MI SKAKAT V ZELJE- JAZ SEM PRVI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo Verso varianto doma. 150.000km in tip top. Niti luč ne crkne. Kolegica ima Corollo. Avto se vozi že 6-to leto in 130.000km. Nobenih težav. Sosed ima Avensisa. 220.000km. Nobenih težav. Sicer pa statistika pove vse. Japonska jajca so še zmeraj v samem vrhu. Bokve kako se potem reče drugim "jajcem"? :D

Ko glih poslušam reklamo o neuničljivih Toyotah po radiu :rolleyes: .... prejšni teden pelje mama Avensisa na servis, pa ji reče gospodična na sprejemu: " Gospa boste mogli malo počkati, ker so serviserji šli pomagati našemu direktorju, ki je obstal na cesti :unsure: .... in kaj misliš da vozi direktor ??? :naughty:, toliko o neuničljivosti novodobnih Yot, ..... ko pa so jih še izdelovali Japončki pa :worship:

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko glih poslušam reklamo o neuničljivih Toyotah po radiu :rolleyes: .... prejšni teden pelje mama Avensisa na servis, pa ji reče gospodična na sprejemu: " Gospa boste mogli malo počkati, ker so serviserji šli pomagati našemu direktorju, ki je obstal na cesti :unsure: .... in kaj misliš da vozi direktor ??? :naughty:, toliko o neuničljivosti novodobnih Yot, ..... ko pa so jih še izdelovali Japončki pa :worship:

Ja, ja, to da je obstal na cesti, to ziher pove to, da mu je crknil avto ;) To, da imaš defekt, nezgodo, ti zmanjka goriva ali kaj druga itak ne pride v poštev. Še zmeraj se jih pokvari manjši procent kot pa drugih avtomobilov pa si lahko zaradi mene svoje statistike, ki zajemajo avto soseda, strica, mame, ateja, župnika, dedeja, babice itd. naredite, ampak to še niti vzorčenje ni. Mah, Slovenci s(m)o itak najbolj pameten narod. ADAC in drugi nimajo pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, to da je obstal na cesti, to ziher pove to, da mu je crknil avto ;) To, da imaš defekt, nezgodo, ti zmanjka goriva ali kaj druga itak ne pride v poštev. Še zmeraj se jih pokvari manjši procent kot pa drugih avtomobilov pa si lahko zaradi mene svoje statistike, ki zajemajo avto soseda, strica, mame, ateja, župnika, dedeja, babice itd. naredite, ampak to še niti vzorčenje ni. Mah, Slovenci s(m)o itak najbolj pameten narod. ADAC in drugi nimajo pojma.

Kaj si ti na plačilni listi Toyote, da se tako razburjaš. Eno stran nazaj, ko si našteval svojega soseda, strica, mamo,... ti je bila takšna statistika všeč. :hmm:

Imamo Verso varianto doma. 150.000km in tip top. Niti luč ne crkne. Kolegica ima Corollo. Avto se vozi že 6-to leto in 130.000km. Nobenih težav. Sosed ima Avensisa. 220.000km. Nobenih težav. Sicer pa statistika pove vse. Japonska jajca so še zmeraj v samem vrhu. Bokve kako se potem reče drugim "jajcem"? :D

Glede na tvoj odziv bi morali vsi Toyoto hvaliti ne glede na to kakšne izkušnje smo imeli z njo. Kot večina bi morali svojo slabo izkušnjo zamolčati, tuliti v en rog z ostalimi in kimati ADAC-ovi statistiki. Bi bil potem bolj zadovoljen???

BTW Toyota direktorja o katerem govori Kat je imela po informacijah osebja na servisu težave z zagonom motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki bi bil najbolj srečen in najbolj pametno, pravilno in pošteno bi se mu zdelo, če bi napisali TOYOTA JE ZAKON IN NIKOLI NE CRKNE, VSE OSTALO JE NAJVEČJI SVETOVNI DREK in bi se tema zaklenila, da ja nebi blo kontra odgovora.

Pa zakaj je tako težko priznat napake. Noben avto ni popoln, kot tudi toyota ni popolna. Js priznam, jebiga, opla jebe rja, dti tud niso višek tehnike, izdelava je povprečna, ampak overall je avto dober in vem za primere, ko so crkovali bencinarji, tud ena žlahta je 2x zamenjala astro zarad težav itd itd. ampak meni in pri nas doma deluje več kot zadovoljivo in počutmo se veliko bolj v njem ko pa v enem karjolastem korejcu. Tu pa naj bo ADAC pa naj bo Sv. Peter al pa Lucifer tam dol, če si že pobožen, kdorkoli s svojo statistiko pa me ne bo spreobrnu...

ampak jaz napišem JAZ, MENI, ZA MENE je to best of...ti pa boš rekel, ne; to JE BEST OF ALL :headbang:

kako to eni težko zastopjo, pa si ne morjo priznat, da morda pa le ni pri njih vse tako biserno :slap:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko glih poslušam reklamo o neuničljivih Toyotah po radiu :rolleyes: .... prejšni teden pelje mama Avensisa na servis, pa ji reče gospodična na sprejemu: " Gospa boste mogli malo počkati, ker so serviserji šli pomagati našemu direktorju, ki je obstal na cesti :unsure: .... in kaj misliš da vozi direktor ??? :naughty:, toliko o neuničljivosti novodobnih Yot, ..... ko pa so jih še izdelovali Japončki pa :worship:

Direktor Toyota-Adrije vozi Ferrarija. Res.

kr nimam nobenga novega avta pr hiši, nevem katerio nov avto je bolj "šik" od drugega. Uups, lažem, kangoo je čist now, tastar je zvozil dobrih 300 000 brez omembe vrednih problemov, upam de bo ta podobno kooperativen z nami.

najazaneslivejši avto in my book je Citroen Visa 2 club :D ! avto je mel 2 bata in 652ccm, z njim sem podolgič in počez prekrižaril italijo, avstrijo, češko in madžarsko. tako hudo zanesljiva je bla, ker se enostavno ni imelo kej pokvarit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direktor Toyota-Adrije vozi Ferrarija. Res.

Od kdaj je direktor Toyota Adrije = direktor Toyota servisa :headbang:

Predlagam, da še enkrat počasi prebereš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si ti na plačilni listi Toyote, da se tako razburjaš. Eno stran nazaj, ko si našteval svojega soseda, strica, mamo,... ti je bila takšna statistika všeč. trance_19_hmm.gif

Všeč? Tebi je bila všeč, ne meni. Preberi, kaj si sam pisal. Sploh pa ne bereta, kaj sem napisal. Napisal sem, da se kvari manj kot ostale firme. To ne pomeni, da se ne kvari, samo MANJ. Poleg tega se sploh ne razburjam. Dokler bo meni dobro šla, je ne bom zamenjal in nočem nobenega prepričati, da neha voziti BMW-ja recimo. Samo ne razlagat, da je BMW eden izmed najbolj kvalitetnih avtov, ker... sem že povedal zakaj. Število pokvarjenih v vzrocu govori svoje. 2 letna garancija in odpuščanje 5000 delavcev tudi. Za ta denar... :glare:

Glede na tvoj odziv bi morali vsi Toyoto hvaliti ne glede na to kakšne izkušnje smo imeli z njo. Kot večina bi morali svojo slabo izkušnjo zamolčati, tuliti v en rog z ostalimi in kimati ADAC-ovi statistiki. Bi bil potem bolj zadovoljen???

Heh, pa sej mi ni treba. Če jih bo 100 imelo Toyoto in bosta 2 nesrečna, bo še vedno 98 tistih, ki bodo zadovoljni. In zato ne rabijo tuliti v ADAC-jevo statistiko.

ampak jaz napišem JAZ, MENI, ZA MENE je to best of...ti pa boš rekel, ne; to JE BEST OF ALL headbang.gif

Heh, mislim, pa sej ni za verjet. Lahko z glavo butaš ob zid kolikor želiš, ampak NAREJENA JE STATISTIKA ;) To pomeni, da so vzeli en vzorec avtomobilov in ugotovili.... pazi, ugotovili..... da se ti v primerjavi s ostalimi najmanj kvarijo. Najmanj. To ne pomeni, da se ne, in ne to da so superlativni, ampak da se NAJMANJ kvarijo. Preden kaj napišeš, še enkrat preberi, kaj sem napisal, ker se že ponavljam 5 strani.

Lahko pa za Mondea napišem, da je za mene best of, pa očitno ni. Ampak ga imam in zaenkrat sem še zadovoljen, čeprav rjavi pod blatniki (ampak po 12-ih letih). Zadovoljen?

P.S.: ko bo narejena nova statistika in bo Toyota začela zaostajat za svojo konkurenco, bom pa spremenil mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč? Tebi je bila všeč, ne meni. Preberi, kaj si sam pisal. Sploh pa ne bereta, kaj sem napisal. Napisal sem, da se kvari manj kot ostale firme. To ne pomeni, da se ne kvari, samo MANJ. Poleg tega se sploh ne razburjam. Dokler bo meni dobro šla, je ne bom zamenjal in nočem nobenega prepričati, da neha voziti BMW-ja recimo. Samo ne razlagat, da je BMW eden izmed najbolj kvalitetnih avtov, ker... sem že povedal zakaj. Število pokvarjenih v vzrocu govori svoje. 2 letna garancija in odpuščanje 5000 delavcev tudi. Za ta denar... :glare:

P.S.: ko bo narejena nova statistika in bo Toyota začela zaostajat za svojo konkurenco, bom pa spremenil mnenje.

@statistika: Moj odgovor na tvoj post je bil cinizem. Vidim, da ga nisi dojel, pa nič zato.

Vse kar sem napisal glede Toyote in BMW-ja so bile moje OSEBNE izkušnje. Moje pisanje je sprovociral nekdo, ki je napisal, da japonce kritizirajo samo tisti, ki jih niso nikoli vozili/imeli. Nikjer nisem oporekal statistiki ADAC-a. Hotel sem samo povedati, da se tudi japonci kvarijo. Nikjer nisem napisal, da je BMW eden izmen najbolj zanesljivih avtov. Napisal sem samo, da moja dva služita tako, kot bi mi morala (glede na statistiko) služiti Toyota. Mene garancija ne zanima več, ker me je prav TOYOTA prepričala, da ti nobena garancija ne pomaga, če so se na servisu odločili, da ti določene napake ne bojo odpravili. Kar se tiče denarja, moja dva BMW-ja skupaj staneta manj kot me je stala ENA Toyota.

Vidim, da ne moreš imeti konstruktivne diskusije na to temo, ker do sedaj nimaš SVOJIH izkušenj. Vse kar imaš za povedat je ADAC-ova statistika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj je direktor Toyota Adrije = direktor Toyota servisa :headbang:

Predlagam, da še enkrat počasi prebereš.

Predlagam da se umiriš, če tega neznaš sam, poišči pomoč.

V primeru de je bil servis Toyote v Novi Gorici, lahko direktor vozi BMWja. Vsekakor pa je Direktor Toyota-Adrije direktor VSEH v službi pr Toyota Adriji. ker pa ni moj namen zapravlat energije z nepopisno neumnimi posti in ljudmi, tukej in zdej zaljučujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da se umiriš, če tega neznaš sam, poišči pomoč.

V primeru de je bil servis Toyote v Novi Gorici, lahko direktor vozi BMWja. Vsekakor pa je Direktor Toyota-Adrije direktor VSEH v službi pr Toyota Adriji. ker pa ni moj namen zapravlat energije z nepopisno neumnimi posti in ljudmi, tukej in zdej zaljučujem.

Ma glavno da so direktorja mal v drek potunkali, pa še Toyoto zravn. Je treba hvalit svoje kljuse, zmer. Ker s tem posredno hvališ sebe, ker si tako pametno kupil.

Izdelovalci avtov in prodajalci pa se smejijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče denarja, moja dva BMW-ja skupaj staneta manj kot me je stala ENA Toyota.

Sevede če si jo šou kupevat brez gliharja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@statistika: Moj odgovor na tvoj post je bil cinizem. Vidim, da ga nisi dojel, pa nič zato.

Vse kar sem napisal glede Toyote in BMW-ja so bile moje OSEBNE izkušnje. Moje pisanje je sprovociral nekdo, ki je napisal, da japonce kritizirajo samo tisti, ki jih niso nikoli vozili/imeli. Nikjer nisem oporekal statistiki ADAC-a. Hotel sem samo povedati, da se tudi japonci kvarijo. Nikjer nisem napisal, da je BMW eden izmen najbolj zanesljivih avtov. Napisal sem samo, da moja dva služita tako, kot bi mi morala (glede na statistiko) služiti Toyota. Mene garancija ne zanima več, ker me je prav TOYOTA prepričala, da ti nobena garancija ne pomaga, če so se na servisu odločili, da ti določene napake ne bojo odpravili. Kar se tiče denarja, moja dva BMW-ja skupaj staneta manj kot me je stala ENA Toyota.

Vidim, da ne moreš imeti konstruktivne diskusije na to temo, ker do sedaj nimaš SVOJIH izkušenj. Vse kar imaš za povedat je ADAC-ova statistika.

Evo, zdaj ti bom pa polepšal dan :) Jetmanova statistika je podrla moje trditve in posujem se s pepelom. Ampak komaj to me je prepričalo. Ne pa trditve, meni se Toyota pokvari, BMW pa ne. To pa žal, niso konstruktivni argumenti dragi Rude. Tvoje izkušnje so samo tvoje, moje pa samo moje. Nič od tega ni objektivno. Samo toliko, da ne bi imel kakšnih večvrednostnih kompeksov, kako znaš sodelovati v diskusijah.

P.S.: Uf, kakšno Toyoto si pa imel, da je stala več od dveh BMW-jev? Lexusa mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč? Tebi je bila všeč, ne meni. Preberi, kaj si sam pisal. Sploh pa ne bereta, kaj sem napisal. Napisal sem, da se kvari manj kot ostale firme. To ne pomeni, da se ne kvari, samo MANJ. Poleg tega se sploh ne razburjam. Dokler bo meni dobro šla, je ne bom zamenjal in nočem nobenega prepričati, da neha voziti BMW-ja recimo. Samo ne razlagat, da je BMW eden izmed najbolj kvalitetnih avtov, ker... sem že povedal zakaj. Število pokvarjenih v vzrocu govori svoje. 2 letna garancija in odpuščanje 5000 delavcev tudi. Za ta denar... :glare:

Heh, pa sej mi ni treba. Če jih bo 100 imelo Toyoto in bosta 2 nesrečna, bo še vedno 98 tistih, ki bodo zadovoljni. In zato ne rabijo tuliti v ADAC-jevo statistiko.

Heh, mislim, pa sej ni za verjet. Lahko z glavo butaš ob zid kolikor želiš, ampak NAREJENA JE STATISTIKA ;) To pomeni, da so vzeli en vzorec avtomobilov in ugotovili.... pazi, ugotovili..... da se ti v primerjavi s ostalimi najmanj kvarijo. Najmanj. To ne pomeni, da se ne, in ne to da so superlativni, ampak da se NAJMANJ kvarijo. Preden kaj napišeš, še enkrat preberi, kaj sem napisal, ker se že ponavljam 5 strani.

Lahko pa za Mondea napišem, da je za mene best of, pa očitno ni. Ampak ga imam in zaenkrat sem še zadovoljen, čeprav rjavi pod blatniki (ampak po 12-ih letih). Zadovoljen?

P.S.: ko bo narejena nova statistika in bo Toyota začela zaostajat za svojo konkurenco, bom pa spremenil mnenje.

vidiš, o tem govorim...enostavno ne razumeš, al pa nočeš razumet :doze:

@statistika: Moj odgovor na tvoj post je bil cinizem. Vidim, da ga nisi dojel, pa nič zato.

Vse kar sem napisal glede Toyote in BMW-ja so bile moje OSEBNE izkušnje. Moje pisanje je sprovociral nekdo, ki je napisal, da japonce kritizirajo samo tisti, ki jih niso nikoli vozili/imeli. Nikjer nisem oporekal statistiki ADAC-a. Hotel sem samo povedati, da se tudi japonci kvarijo. Nikjer nisem napisal, da je BMW eden izmen najbolj zanesljivih avtov. Napisal sem samo, da moja dva služita tako, kot bi mi morala (glede na statistiko) služiti Toyota. Mene garancija ne zanima več, ker me je prav TOYOTA prepričala, da ti nobena garancija ne pomaga, če so se na servisu odločili, da ti določene napake ne bojo odpravili. Kar se tiče denarja, moja dva BMW-ja skupaj staneta manj kot me je stala ENA Toyota.

Vidim, da ne moreš imeti konstruktivne diskusije na to temo, ker do sedaj nimaš SVOJIH izkušenj. Vse kar imaš za povedat je ADAC-ova statistika.

to je to!

brezveze debatirat, ker debata enostavno ni konstruktivna, ampak pač vsak vleče na svojo stran...zaradi SVOJIH IZKUŠENJ, zato naj bo še taka statistika, te težko prepriča, če se pri tebi vse skupaj ravno obratno dogaja, razumeš?!?

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš, o tem govorim...enostavno ne razumeš, al pa nočeš razumet :doze:

to je to!

brezveze debatirat, ker debata enostavno ni konstruktivna, ampak pač vsak vleče na svojo stran...zaradi SVOJIH IZKUŠENJ, zato naj bo še taka statistika, te težko prepriča, če se pri tebi vse skupaj ravno obratno dogaja, razumeš?!?

Nevem kaj napadate Tomozukija?!?

Vsak ponavadi hvali svoje, kurca kar se mu je pokvarlo. Tle mislim da ste vsi tako naredili. Na statistiko se pa tudi jaz raje zanašam, kot na "enga Rudeta in na enga Tomozukija", če veste kaj mislim.

Mi smo meli doma Stilota, ki je bil resnično crap. Po vseh statistikah je bil tudi crap in še vedno je. Sem pa slišal par lastnikov ki so ga hvalili. Jebeš ga...

Obenem pa imam doma Tipota 1.9TD ki je avto kot šus. Dela vse, že 335k km. In gre ko satan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še malo pokomentiram rezultate ADACove statistike. Za nepoučene... slovenski ekvivalent ADACu je AMZS. Najprej se opazi, da so VSI avtomobili postali bolj zanesljivi. Poglejte najbolj očiten napredek pri Kangooju od leta 2001 do 2006. Japonci so bili do nekje leta 2003 uvrščeni višje na lestvici, kot so leta 2006 in so bili v glavnem pred nemškimi avtomobili.

V bistvu se mi zdi tale statistika kar malo sumljiva. Številke v okvičkih pomenijo št. posredovanj ADACa pri pokvarjenih avtomobilih na 1000 registriranih vozil. Ali je v Nemčiji članstvo v ADACu obvezno? Ker če ni, potem se lahko vozniki poslužijo takšnih ali drugačnih asistenc. Npr. asistenca zavarovalnice ali pa prozvajalca/dilerja avtomobilske znamke. Ker dejanskih razmer ne poznam lahko samo špekuliram, da imajo tudi v Nemčiji podobne asistence predvsem za njihove domače avtomobile. Pokvarjena vozila, ki jim je bila nudena pomoč s strani takih asistenc, ne bi bila zajeta s statistiki. Tako pa pridemo do težav zanesljivosti statistike. Statistika nikoli ne more prikazati 100% dejanskega stanja, je le boljši ali slabši približek.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!