Skoči na vsebino

100 najbolj zanesljivih avtov


SiR

Priporočene objave

Ja, Honda je res zakon :OK: . Sem imel Accorda letnik 1994. Leta 2002 je imel skoraj 200.000 km, crknilo pa ni popolnoma nič. Izpušni lonec je bil original, na njem je bil pa še popolnoma čitljiv listek s tovarniško kodo. Nikoli nisem menjal nobenega logarja ali končnika, še sklopka je bila original, celo diski so bili še čisto OK... :D Ampak servis sem pa delal lepo na 10.000km in zamenjal kakšnen filter ali svečke raje mal prej kot kasneje. Skratka, res ne moreš verjet :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: jest osebno ne...k se mercedesa enostavo izogibam vidm pa sodelavca zraven (diagnostika in mehanika)

ta dva bi mela pa za povedat čez mercedesa........

če kupuješ mercedesa ti ga ne priporočam(okvare,stroški okvar,.....)nima smisla res......preveč te lahko stane.......za tist dnar dobiš kaj dosti boljšega :grim

so pa tud izjeme (čeprav mal) eni "delajo" BP čeprav majo lepe cifre na števcu .)

:xx:

tnx, vidm da zadnje čase nima noben kakih pozitivnih mnenj o mercedesu.

BMWja tud velka večina pograja, bemu, ni mi druzga k na hondi ostat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golf 2, letnik 90, dizel, bele barve, brez pete brzine!! Pol milijona kilometrov. :grim

Verjamem, da so takrat Nemci še znali avtomobile delat (če ni morda TAS-ov)... :lol: Ko so šle pa zadeve mal naprej (beri: elektronika v avtu), pa je šla počasi adijo nemška "zanesljivost", "kvaliteta", "napredek" itd. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vozim mercedesa 230E avtomatik l93 pred kakim tednom dopolnil 380k km pa ni nekih težav z njim razn da mi bencinska pumpa ruži treba menjat,

Bruder vozi isto mercedesa 240D l83 zdaj ma nekje 600k km pa avto dela ko urca

Glede novih pa se strinjam da so same težave z njimi, samo od kirega letnika dalje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bruder vozi isto mercedesa 240D l83 zdaj ma nekje 600k km pa avto dela ko urca

ta je res legenda.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko starejših vozil je bilo narejenih tako, da so zdržali dlje (po sistemu; preprosto je najboljše). Danes pa nikoli ne veš, kdaj se bo nekemu čipu zmešalo in ostaneš za cesto. Poznam veliko primerov, ko je bilo potrebno resetirati računalnike na motorjih (seveda ko so bili najdlje od doma). Recimo Citroen C5. Super avto ah in sploh, na armaturki pa skoz gorijo neke opozorilne lučke (parkiraš na hribu in senzor zazna, da je v avtu kao premal olja). Novejših avtov sploh ne moreš več vžgati na kable. V veliki večini primerov ne moreš zamenjati niti žarnice, pa čeprav jih moraš voziti s seboj v prtljažniku. Ko je... ves ta napredek, ko pa so avte zakompliciral čist do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism brau vseh postov, tku d ne vem če je blo omenjen, ampk opel je biu izbran za najbolj zanesljiv evropski avto leta 2006 .)

:nono:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa

tu sm prebrau v dnevniku in sicer biu je zbran v tem smislu d so mel z opli najmanj težav, najmanj servisov in je bilo glede na št. prodanih oplov največji procent zadovoljnih kupcev :)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa

tu sm prebrau v dnevniku in sicer biu je zbran v tem smislu d so mel z opli najmanj težav, najmanj servisov in je bilo glede na št. prodanih oplov največji procent zadovoljnih kupcev :)

Nisis opazil da sem odebelil "evropski"?

Sm hotu sam rečt da je debata glede vseh znamk, ne sam EU, je pa lepo da si povedal .)

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Najprej vsi Japonci, nato ostali. Preprosto.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsi Japonci, nato ostali. Preprosto.

:OK:

Najprej vsi Japonci, potem dooooooolgo časa nič, nato ostali. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Najprej vsi Japonci, potem dooooooolgo časa nič, nato ostali. :D

Točno tako. Vse ostalo, so oslarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino deli so mal dragi ...

To pa je res. In včasih dobavno rok zanje tudi. Če jih nimajo v evropskem skladišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japonci so res kul, ampak kake posebne emocije pa mi ne sproža niti eden.

prej mel citroena xsaro brez kake extra opreme in se je obnesel super! ni enega problema. tut žarnica ni šla. zdej sem na bmw-jih :OK: bolj kot je v letih, lepše dela :OK:

te lestvice so zame nepomembne. .)

p.s. pri takih raziskavah bi morali upoštevati tudi odnos do samega avtomobila, ki ga ima lastnik.

tako kot boš ti delal z stvarjo (avto ali motor) tako ti vrača... .) če si vztrajen lahko zjebeš hondo, lahko pa ti najbolj delikaten opel služi brez problemov. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japonci so res kul, ampak kake posebne emocije pa mi ne sproža niti eden.

prej mel citroena xsaro brez kake extra opreme in se je obnesel super! ni enega problema. tut žarnica ni šla. zdej sem na bmw-jih :OK: bolj kot je v letih, lepše dela :OK:

te lestvice so zame nepomembne. .)

p.s. pri takih raziskavah bi morali upoštevati tudi odnos do samega avtomobila, ki ga ima lastnik.

tako kot boš ti delal z stvarjo (avto ali motor) tako ti vrača... .) če si vztrajen lahko zjebeš hondo, lahko pa ti najbolj delikaten opel služi brez problemov. :)

Duša jim manjka. Definitivno. In image tudi. V kvaliteti pa so neprekosljivi. Nikoli ne moreš imeti vsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

edino deli so mal dragi ...

Ko se spomnim, da je kolega dal za bremz pakne za svojega japončka več denarja, kot jaz za zavarovanje avta, me volja do poševnookih mine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla.... peesda pa vi še kar živite v cajtih. ko so ga švabi rulali... :grrr poševnooki bojo počasi(hitro) na vseh področjih ves svet nabili na ku*ac... tak da zbudimo se iz pravljice :grim čuj to kar ti o paknah.. eno vprašanje.. kaj to voziš oldtjmera, da stane registracija tolko ko pakne... ker jaz sem na moji pošvnooki raketi menjal pol podvozja z zavorami vred za 60k sit.. daj no.. premisli.. .)

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ker jaz sem na moji pošvnooki raketi menjal pol podvozja z zavorami vred za 60k sit.. daj no.. premisli.. .)

Kaj te maš zaeno garo, da si že vse to moral menjat? Oldtajmerja? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pardoniram, sem bil malo :grim v šusu ko sem napisal prejšnji post... za 60k sem mejal vse štiri stabilizatorje, levo kuglo (zglob?), zadnje pakne, pa neko dihtungo na sprednjem desnem zavornem cilindru... avto pa je Lantra 1.8 '96... 135000 km.. 320k sit + 60k ta sevis, pa je avto tipi topi.... .) zelo zadovoljen... hej.. pa brez zamere Lobo :)

KLIK

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!