Skoči na vsebino

100 najbolj zanesljivih avtov


SiR

Priporočene objave

dajte zagovorniki japoncev pokažite mi 5 Hond z okoli 400k km naretih brez generalke in da gre še vedno normalno da ne pije olja itd... mi lahko to naredite? in pol vam bom jaz pokazal 50 švabov z takimi km ki še vedno delajo, te ankete tak kot ste povedali beležijo vse kaj crkne torej pri švabih ko crkuje oprema, ki je itaq ne rabiš je to pač - za njih

PS zakaj pa ni nobene lade gor? :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte zagovorniki japoncev pokažite mi 5 Hond z okoli 400k km naretih brez generalke in da gre še vedno normalno da ne pije olja itd... mi lahko to naredite? in pol vam bom jaz pokazal 50 švabov z takimi km ki še vedno delajo, te ankete tak kot ste povedali beležijo vse kaj crkne torej pri švabih ko crkuje oprema, ki je itaq ne rabiš je to pač - za njih

PS zakaj pa ni nobene lade gor? :P :P :P

lahko prideš pa greva mal okol znancov jih bova kar nekaj videla z 400 km in več brez generalke.

Ne rečem, da tudi nemcev ne bova srečala z xxx km .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Butl.

Sem vozil Nissan Primero 2.0, naredil 230.000 km, brez okvare.

Kar pa se tiče opreme, pa je avto imel kompleten električni paket, pomično streho, klimo in ABS serijsko, medtem ko si pri enem Passatu moral vseskupaj doplačati, tak da ne ti meni o opremi Nemških avtomobilov.

Baje da lahko kupiš Audija A3 BREZ klime :D

Lol, kdo si kupi avdija in se pol kuha na poti na morje?

Tolk o opremi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte zagovorniki japoncev pokažite mi 5 Hond z okoli 400k km naretih brez generalke in da gre še vedno normalno da ne pije olja itd... mi lahko to naredite? in pol vam bom jaz pokazal 50 švabov z takimi km ki še vedno delajo, te ankete tak kot ste povedali beležijo vse kaj crkne torej pri švabih ko crkuje oprema, ki je itaq ne rabiš je to pač - za njih

PS zakaj pa ni nobene lade gor? :P :P :P

5 japoncev? Ni problema!

Honda Accord

Honda CRV

Honda Civic

Honda Prelude

Honda Jazz :grim

Gre se vedno normalno, brez porabe olja, seveda ob rednih servisih in ne-priganjanju ob mrzlem motorju, tko da kar se honde tice si lahko samo tiho.. Pa ne mi zej zacet z dizli ki od novga ropotajo slabs kot pa traktorji (accord 2.2 dizl vsaj pr novmu mal leps dela .) ), ti pa nastej 5 svabov (beri: novih avtomobilov ne v smislu golf 2 ipd) k nardijo 400k km pod takimi pogoji.

Najbolj smesno pa je, da pri nekaterih avtomobilih celo v navodilih pise da lahko pokurijo 0,5l olja na 1000km :lol1: :lol1:

A je to avto? zame ne :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Japonca......

.....in z naslednjim avtomobilom pa do groba bom kupoval le še Nemca...toliko o Japoncih in telih dvo-letnih testih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa po KM naretih ni blem z nobenim avtom maš tudi AX z 250k km ampak da je avto star vsaj 10 let, sicer pa je tak bzw da se prepiramo, ker vsak bo svojega hvalo do konca tak je in tak bo ostalo ker malo kateri folk je objektiven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa po KM naretih ni blem z nobenim avtom maš tudi AX z 250k km ampak da je avto star vsaj 10 let, sicer pa je tak bzw da se prepiramo, ker vsak bo svojega hvalo do konca tak je in tak bo ostalo ker malo kateri folk je objektiven

Nope. Jaz imam Japončka in lahko iz prve roke povem-------->Jajčka... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baleno 1.6... :alien1:

Suzukijevi avtomobili niso nikoli bili "japonski" (baleno, vitara itd.) :P

Zanimivo, da je podobno kot ti rekel tudi en moj prijatelj. Imel je suzuki vitaro in tudi prisegel, da ne bo vozil več drugega kot Nemca. Zdaj vozi A3.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo..... kljub vsemu pa se mi tale lestvica ne zdi najbolj realna.........

Volvo je nekako preveč prenizko, pa je sigurno eden izmed najvarnejših avtov...moral bi bit med TOP 10!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzukijevi avtomobili niso nikoli bili "japonski" (baleno, vitara itd.) :P

Zanimivo, da je podobno kot ti rekel tudi en moj prijatelj. Imel je suzuki vitaro in tudi prisegel, da ne bo vozil več drugega kot Nemca. Zdaj vozi A3.

Pod prvo....ahhhh :zzz:

Pod drugo....on že ve... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da lahko kupiš Audija A3 BREZ klime :D

Lol, kdo si kupi avdija in se pol kuha na poti na morje?

Tisti, ki potem več kot zelja in krompirja ne premore na jedilniku. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kva nej pa crkne na enmu japoncu, ke nima pov opreme od enga nemca :slap: (kar ni ne crkne :D )

Ne vem, katere opreme Japončki nimajo, ki naj bi jo imeli Nemci? Dnevno videvam neke nove BMW-je z odprtimi šipami, kar kaže na to, da nimajo klime (verjetno). Še naprej bo verjetno marsikaj crknilo, če bodo Nemci za delovno silo uporabljali :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Baleno narjen na Madžarskem? :naughty:

Suszuki Sfitoš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte zagovorniki japoncev pokažite mi 5 Hond z okoli 400k km naretih brez generalke in da gre še vedno normalno da ne pije olja itd... mi lahko to naredite? in pol vam bom jaz pokazal 50 švabov z takimi km ki še vedno delajo, te ankete tak kot ste povedali beležijo vse kaj crkne torej pri švabih ko crkuje oprema, ki je itaq ne rabiš je to pač - za njih

PS zakaj pa ni nobene lade gor? :P :P :P

750000 Samo v Sloveniji zamenjala 8 lastnikov. Od 110000 do 280000 vožena v slogu 7500-šaltaj... Še ne kadi. Naj namignem, da pride do strahotne porabe olja ob uporabi neustreznih olj... Pri meni je bla normalna poraba približno tričetrt litra na 10000 km. Najbolj fascinantno je, da so mi pri 10 let starem avtomobilu brez vprašanja zamenjali tranzistor vžiga ker je pred leti tovarna to predvidila kot tovarniško napako, čeprav avto sploh ni imel servisne knjižice. Zdej pa razmišljajte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lestvica zadovoljstva kupcev.

Stopničke zopet pobrali Japonci. Zanimivo kam se je uvrstil VW.

Se cist strinjam s tole lestvico :OK: , VW so pa itak svetovne jajca, skoz neki crkava..sploh pr TDI - cekejblneprenesemsopatosmrdljividizli!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam, kjer ste gledali lestvico, piše tudi to:

Za najboljši nemški znamki sta se ponovno izkazala BMW in Audi, predvsem prvi pa je največ zamer dobil ravno na račun premalo prostorne in neatraktivno oblikovane notranjosti. Preseneča pa dejstvo, da se je pod povprečjem odrezal Volkswagen, ki se je uvrstil za Kio, Peugeota in Renaulta.

Torej, ni vse v crkovanju, ampak tudi v tem, ali je pepelnik čisto pri roki ali ne.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nissan micra zasluzeno na 10. mestu :yea1: v prvih 10.000km ni crknilo CISTO NIČ čeprav je avto star ze preko 16 let. Komot bi si upal z njim na pot po celi Evropi ker vem da bi vzdrzal brez problema :OK: Boljsega biznisa za 100k nisem se nikol naredo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

750000 Samo v Sloveniji zamenjala 8 lastnikov. Od 110000 do 280000 vožena v slogu 7500-šaltaj... Še ne kadi. Naj namignem, da pride do strahotne porabe olja ob uporabi neustreznih olj... Pri meni je bla normalna poraba približno tričetrt litra na 10000 km. Najbolj fascinantno je, da so mi pri 10 let starem avtomobilu brez vprašanja zamenjali tranzistor vžiga ker je pred leti tovarna to predvidila kot tovarniško napako, čeprav avto sploh ni imel servisne knjižice. Zdej pa razmišljajte...

O katerem aparatu gre govora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!