Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

helouuuuuuuuuuuuuuu :yea1:

Pa smo zmagal. Spravli smo pod streho tudi 4. V-Strom day. Tokrat smo se vozili po deželi cvička. Nekateri bodo rekli »ja in ???? », ampak mi že vemo zakaj je bila Dolenjska včeraj tako lepa. V en dan smo natlačli veliko, pa za vse smo imeli dovolj časa. Štartali smo po zajtrku ob 8.10 s Trojan. Od Trojan …preko Prebolda čez Marija reko itd….., dolina je bila v megli… Prvi postanek »na Prepihu« je bil nujno potreben, saj smo se okoli 10:30 ure dokončno vsi zbudili, ko je kamikaza v meganu, v ovinku mimo nas pobiral profil z gum, da se je kadilo in cvililo….. Barči nam je strokovno pojasnil , da je v tistih vaseh to povsem vsakdanji prizor.

8 motorjev, 9 uživačev in ena tečka (vaša obvezna oprema)

4 veliki, 4 mali….kdo ma velikega in malega pa že vemo

3x LJ 3x KR 1x ZG 1x KK

4x črn, 2x rdeč, 2x moder

Vozili smo se : Baracuda, Igor z Darjo, Aky, Ofsajd, Žrebec, Chimpa, Matjaž z Brigito in moja malenkost.

Od »Prepiha« smo se poslovili in naslednja postaja od Metlike proti Črnomlju je bilo kopanje v Podzemlju. Uro in pol smo se šli brezskrbne dopustnike, plavali….pričali…..pili….in se sončili pa senčili. Po kopanju je sledilo kosilo v gostilni Aljažev hram, malo pred Dolejnskimi Toplicami. Hrana super, Akyju so celo čevape spekli….. samo s kavo pa niste meli sreče….. sem jo pa zato imela jaz . Hvala za prijetno presenčenje, idejo, trud ,pozornost in lepe želje. Detajli ostanejo pod cenzuro. Po kosilu smo vozili veliko počasneje in pot nas je peljala preko Kostanjevice na Krki ….pa une vasi pa tretje vasi…do Malencev, kjer so imeli MK Škorpijoni zbor. Naroda ob 18 uri ogromno, pločevine kolkr hočeš…gledali smo itak samo motorje znamke » cenzura« in najlepši model »cenzura«. Prišli smo ravno pravi čas, saj so iz letala nad nami skočili 3je padalci in pristali pred našim nosom.

Prečekirali smo še štante…. v šotore nismo kukali, nalepko Škorpijnov sm dobila…. Malo pred 20 uro je bil čas za odhod domou, dugače bi Igor-Br zamudu košarko.

Baracudi in Akyju hvala za pijačo …. , škorpijonom pa za senco….

Peljali smo se čez Kozjanski park…..kjer gre cesta gore-dole-gore dole…ko vlakec smrti…uff smotan ritem. Dolenjska je res prelepa, če jo imaš cajt vidt in se poglobit v njene lepote….. tisti, ki vozimo gledamo na cesto in povem vam, da je blo na cesti tolk peska, kot na trojanskem krofu, makedama je blo včer uključenga tolk, kot ga ni blo v vseh letošnjih furah skup….. kar se pa okolice Novega mesta tiče….se ti pa zrola al od cvička al pa od rondojev.

Najbolj zanimiva imena vasi, ki sem si jih zapomila so bile : Družinska vas, Doljna težka voda

Domov sm prišla malo pred 22 uro, s 509 km za sabo in obsedela na mojmu Zukiju pred zaprto garažo. Tako sm bla fuč, da se mi tud z motorja dol ni dalo. Kar obsedela sem s čelado a glavi z usti do ušes.

Pa me je k sreči slišal Djume in mi odpru garažo….., parkiram, zreferiram, stuširam in padem v sladki spanec.

Mater je blo dobr :naughty:

Jest bi šeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :kva2:

EVO VAM MALO SLIKC

http://www.moj-album.com/album/16681866/

BYE BYE BY jANETKA PRESS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, hodiš kt mačka okol vrele kaše...priznaj, da ti štrom ni všeč in konc. In si kamot kupiš šminkerski Z750 wannabenakedracerverycoollookingbutisnot bike. Štromarji so/smo vedno vzel vse ljudi dobre volje, ne glede na moped.

BTW, a ni Gladius cenejši?

@ Baracuda, če se ne zmenim za kakšno daljšo turo se ti z veseljem pridružim za Ugljan. Pravočasno ti bom javil. Mam spalko in lahko spim kjerkoli in sem kljub velikosti nezahteven in pretežno neškodljiv :P

OK,lahko maš spalko sabo ampak spala bova pa v hiš,če si za :grim

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janetka, tvoji fantje me ne marajo, smjk :unsure: :cry:

Ninči sej niso :grrr moji, jest jih samo "rentam" veš :grim

so ubogljivi, okolju prijazni, trpežni..... predvsem pa V-Stromarji

jih ne zamenam za nobeno drugo "kasto" :wub:

ti kr nabavi kar koli ..... pa greš z nami :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem ,ki ste se udeležili ture in mi zaupali vodenje po štajarsko- dolenjsko-belokranjski turi.Glede na odzive med potjo mislim,da je uspela z oceno odlično :whistle:

@ Baracuda: kar se mene tiče si opravil izpit za liderja z :worship: odliko, BRAVO in hvala Tebi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina........

vse ti je napisala naša Janetka.......torej kupi si že m.........žrebca! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,lahko maš spalko sabo ampak spala bova pa v hiš,če si za :grim

l.p.

Itaq, ma se bomo še razvadli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jomica.......

HBTY ali vse najboljše !!!!!

Žrebec & Družina

¨Žrebec & družina,Janetka,Igor&Darja skratka vsem hvala za lepe želje. :worship: Komaj čakam, da se zopet kaj skupaj zapeljemo.Vidim,da ste se imeli na zadnji furi zelo luštno in sem vam kar malo favš,sploh tistega kopanja.No, saj bo še več priložnosti, do takrat pa draga družba lep pozdravček in bay,bay :yea1: od JOMICE!

P.s.No eni so pa od nekje vstali(Matjaž&Brigita)BRAVO!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janetka, tvoji fantje me ne marajo, smjk :unsure: :cry:

:naughty: NIIINAA!!! :worship:

Veš, da te maramo! :winkiss: Ti samo nabavi nekaj, pa si naša!(za ka pa ne ta malga štroma,no ni nujno) :kva2:

Drži se pa pridno evrčke šparaj,da čimprej postaneš del naše družbe. :lol1: Ojla; čao,čao Joma&Jomica! :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi sploh ne veste, kolk mene gon :rolleyes: :naughty: :whistle:

če bi blo po moje, bi mela motor že sto let nazaj... ker bo pa drugo leto po moje, me bo drugo leto razdevičil :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi sploh ne veste, kolk mene gon :rolleyes: :naughty: :whistle:

Ne vem če ti glih motor rabiš..... :whistle: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če ti glih motor rabiš..... :whistle: :evilgrin: :naughty:

ja riderca, vsekakor motor! ostalo pride... če pride, važno, da ga ma ninči pod ritjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi sploh ne veste, kolk mene gon :rolleyes: :naughty: :whistle:

če bi blo po moje, bi mela motor že sto let nazaj... ker bo pa drugo leto po moje, me bo drugo leto razdevičil :D :evilgrin:

Lahko,greš z nami v Trogir 10.10. :grim ba si boš malo ogledala :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih desetega si bom rane lizala, ker grem sept na letni dopust :unsure: :cry:

Pol pa nič .) ampak bo lepo sigurno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih desetega si bom rane lizala, ker grem sept na letni dopust :unsure: :cry:

nisi več študentka ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi več študentka ????

ah kje pa... js že mal več k dve leti redno delam... o marija, kje so tisti cajti, k smo ga vsaj mal sviral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pozno ponoči je naša ekipa srečno, zdravo, polna prelepih vtisov, prišla iz šestnevnega potepanja po Balkanu. Glavni cilj je bil Durmitor, da prevozimo tisti najlepši del med Trso in Žabljakom, kar nam je tudi uspelo v lepem sončnem vremenu.

Skupno napravili 2030 km, ko pa se malo odpočijem od vročine ( bilo je med 35 in 40 stopinjami, na Žabljaku ponoči cca 8 stopinj ), pa še kaj več in foto album.

post-13958-1250856682_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pozno ponoči je naša ekipa srečno, zdravo, polna prelepih vtisov, prišla iz šestnevnega potepanja po Balkanu. Glavni cilj je bil Durmitor, da prevozimo tisti najlepši del med Trso in Žabljakom, kar nam je tudi uspelo v lepem sončnem vremenu.

Skupno napravili 2030 km, ko pa se malo odpočijem od vročine ( bilo je med 35 in 40 stopinjami, na Žabljaku ponoči cca 8 stopinj ), pa še kaj več in foto album.

post-13958-1250856682_thumb.jpg

Sem vam kar malo favš !!!!

Edino kar pa res nisem , je pa to , da je bila temperatura nad 35 stopinj.

Lani ko smo se podili Avgusta tam spodaj ..... je bilo zelo podobno - za ilustracijo je bilo v Mostarju 47 stopinj !!!

post-297-125097150991_thumb.jpg

post-297-125097199259_thumb.jpg

post-297-125097205773_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot nekateri veste sem prejšni vikend za tri dni odrvel na majhni krog po jugi.V treh dneh prečkal 7 držav in to so Slovenija,Hrvaška,Srbija,Makedonija,Albanija,Črna Gora in Bosna Štartal sem v četrtek zvećer ob 20,30h iz Mojstrane in bil v petek ob 6.30h v Skopju kjer sem ostal do sobote zjutraj.V soboto sem nadaljeval proti Ohridu ,si ogledal Sveti Naum,in nadaljeval preko Albanije v Črno Goro.

Albanijo sem prečkal čez Elbasan,Drač,Tirane v Bar ,k našim prijateljem Nikolu in Gashotu ki sta me čakala do 24.00h ko sem prispel v Bar in seveda to še ni bilo konec saj je bilo to srečanje proslaviti do 2,00h zjutraj.V nedeljo zjutraj je bilo treba vstati ob 7h,si morate zamislit kaj bi najraje naredil z BUDILKO,a ni pomoči ,danes je treba prevoziti Črno Goro, Kotorski zaliv,Herceg Novi,,celo Hrvaško in se vrniti domov .Ne boste vrjeli da mi je to tudi uspelo ,doma sem bil ob 21.30h.V ponedeljek pa SLUŽBA,ne boste vrjeli da sem se še tudi ko sem že slatko spal v domači postelji še zmeraj vozil.

Še malo statistike v treh dneh sem prevozil 2.6ookm za volanom sem bil 33.00h.

evo malo slik

Najhujša je ta ob 2.00 zjutraj na obvoznici okoli Beograda srečaš na cesti tole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od potresa porušena železniška postaja v Skopju je še zmeraj tako kot je bila leta 1963 ,seda so jo sprepenili v muzej ,tudi ura se je ustavila in še sedaj kaže tisti čas.

post-2458-125102103136_thumb.jpg

post-2458-125102107604_thumb.jpg

post-2458-125102110955_thumb.jpg

post-2458-125102116107_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!