Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


Priporočene objave

60km v 1 uri ? :lol1:

ok oprosti, vem da je to sestka :D

sn pač šofer pravi! sn ga pelo veni iz naselja do max 70! v naselju pa po 65!

potem si pa zračunaj! to je šestka ja!,z 5prestavami ,zobnikoma 13/32,mf power(cobra),38L bat,..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si pol naredil 60 km v eni uri, če si ga konstantno držal med 65 - 70?

sicer se mi zdi to malo na knap, ampak recimo da verjamem, če si ga res skoz teral. ampak res kooomajda verjamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj sem ravno kupil novi cilinder ter bat meteor 38L :OK: mogoče že potem,ali pa ju3 namontiram :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10sorni,cilinder+ bat vse novo za 49,80evrov :OK: :P v kateri trgovini,pa ne povem! :P

saj če kdo rabi stari cilinder+38L bat ,cilinder ima malo piljena kanala za vsis ter izpuh,prodam za 20evrov ,vredu ohranjen! :OK:

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,cilinder ima malo piljena kanala za vsis ter izpuh,prodam za 20evrov ,vredu ohranjen! :OK:

ja kaj nisi pravil da si nekaj zajebal s piljenjem, pa da ma cilinder rise, sedaj je pa naenkrat vredu ohranjen?

zakaj pa ne poveš v kateri trgovini, rabil bi tudi jaz cilinder nebrušen in nič piljen.. saj lahko na PM. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,nima risov,tak je zgledlo v kleti!! pa nisem ga zajebal z kanali,ker sem pilil samo za 2 mm :OK: malo več ga mogoče samo zvrti,drugače pa mi 5 prestava ne vleče več tako kot prej! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj,ko bom dal gor novi cilinder ter bat,ga om mogel najprej malo utečt?? al kr gasa?? :blush: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred leti so eni namesto olja za mešance vlivali noter kar standart olje za mašine! povejte svoje mnenje! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred leti so eni namesto olja za mešance vlivali noter kar standart olje za mašine! povejte svoje mnenje! :evilgrin:

Ja ulaufat je treba...pa dobr je mal pobrat prej robove od kanalov...ma ne tankat tega not k se slabo mesa, dela prevec saj in vse zapaca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petrol pol sintetika ali polna sintetika bi mogla več kot zadostovat za tvoj moped kljub vsem predelavam.

Delaj pa 3% mešanico pa bo ok.

Ne pa dajat notr navadnega olja, ker se ne meša dobro in ne maže ok in ne izgoreva tako kot je treba in samo zabaše izpuh z sajami oljem..... Čez čas ti upade moč zaradi prezabitosti izpuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petrol pol sintetika ali polna sintetika bi mogla več kot zadostovat za tvoj moped kljub vsem predelavam.

Delaj pa 3% mešanico pa bo ok.

Ne pa dajat notr navadnega olja, ker se ne meša dobro in ne maže ok in ne izgoreva tako kot je treba in samo zabaše izpuh z sajami oljem..... Čez čas ti upade moč zaradi prezabitosti izpuha.

eh,saj nisem mislil tega,kaj mi priporočate! sprašujem vas,kaj noter vlivate! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z usakim oljem ti bo delalo ma odsvetujem dvotaktol

ni vsako 2T olje za vse dobro :nono:

npr: TTS: za kroslo, ki dosega visooke obremenitve je zelo vredu.

če ga boš pa sipal v APN, bo pa več škode kot koristi (zapackan izpuh, saje..)

ne bi bilo toliko različnih 2T olj, če bi bilo vse za vse.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,jaz kr"neki not vsipam(različna olja,enkrat bolše drugič slabše),samo da je! :OK: sicer pa glede saj itak vsako sezono vzameš narazen,pa malo ščistiš pa je! :)

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med vožnjo mi moped vsake nekaj časa cukne(večkrat)kaj naj naredim?? vem da je kriv fergazer! nimam zaj 50evrov za novega! :unsure: ma kdo kako idejo?? (je ščiščen,ima novi filter,...) imam pa bing12

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in na podlagi česa si ugotovil da je za to kriv fergazer?? :huh:

jaz bi prej rekel svečka, če vsake toliko "cukne". lahko tudi platine. vsekakor bi jaz pogledal najprej tam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in na podlagi česa si ugotovil da je za to kriv fergazer?? :huh:

jaz bi prej rekel svečka, če vsake toliko "cukne". lahko tudi platine. vsekakor bi jaz pogledal najprej tam .)

svečka je nova CHAMPION, aja pa platine tudi jas sumim bolj kot fergazer :unsure: ,bom zamenjal ko pridem do denarja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!