Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


Priporočene objave

Vem da je offtopic sam vsen ne vem kam pisat in se mi ta tema zdi najbolj primerna..

Lani sem prodal mojo legendo..šestko..šla mi je 80km/h..imela je bat L42,povečane luknje v cilindru,5 prestavo,imela je Lipnik auspuh..bila je 60ccm na kratko..menjal sem ji tudi gume(slick-sava)..prodal sem jo nekam tja gor v Žiri..okolica se mi zdi..in me zanima če je njen lastnik tuki gor na motosvetu in če se lohk oglasi da se pomenimo kaj pravi "moja" šestkica :cry: bil je moj prvi motor..s katerim sem dobil izkušnje in se naučil voziti..

pogrešam jo :lol: :D

A je trenutni lastnik tuki na motosvetu..če je naj se mi oglasi..če ne tukaj pa po PM-ju..

Še nekaj slik šestke:

[attachmentid=96566]

[attachmentid=96567]

[attachmentid=96568]

post-15227-1178130249.jpg

post-15227-1178130374.jpg

post-15227-1178130417_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema pa glih ni za iskanje svojih mopedov!!! :glare: :topic:

klko se kaj pozna aluminjast magnet na apn6??? pa klko so kaj cene??klko je sploh lažji od navadnega??? se kaj pozna pri hitrosti??? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evoga B) že mam 5 prestavo :rolleyes: :OK: :OK: hvala vsem ,ki ste mi pisno pomagali :whistle: :yea1: :yes: zelo lepo teče :OK: LP

kaj bi lahko bil vzrok,da ko menjavam prestave čutim ter slišim kako se menjavajo??? sklopka je dobro nastavljena! ???? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je novi menjalni štift not ja! hvala,da si me takrat opoziril naj kupim novega,ker je stari bil že v 2 delih! samo misliš ,da zaradi tega malo zruži? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, morda se ti le zdi malo bolj "trdo", pretikanje. zružit ravno nebi smelo...

prvo kaj bi jaz naredil, bi seveda not vlil olje primerno za to mašino. samo ne vem če si boš dal rečt, ker siže zadnjič nisi..

PS.: zaradi neprimernega olja se najprej pojavijo problemi pri sklopki .) ne SMEŠ vlivat not olja za avte. uničil boš kušlongo, če boš not vlil kar neko univerzalno olje. to ti garantiram .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je mehanik reko,da za apn6 bo vredi ono olje! :OK: sem se že prej vozo z istim,pa lepo dela :D na avto-olje toti moped dela že 21let :P in kako dolgo se potem "trdo"pretikajo prestave? LP :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kaj pozna gor ALU magnet?? :)

brezveze to nism se slisu da bi kdo gor stavu hehe ti rajs ksne kanale pobrusi :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kaj pozna gor ALU magnet?? :)

Pozna se vrjetno. Je lažji in se mašina lažje vrti - večja moč, ampak zgubiš pa navor :)

Se mi zdi da je enkrat en imel tko nekak nrjen da je bil brez magneta, pa akumulator pod sedežam, k ga je potem vsake tok časa filov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svasta sam ce nimas motorja sfiziranga do konca ti tut ta magnet nebo pomagu :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš na zgornjo sliko ni tam ničasar iz aluta. Nevem ki bi dobil drugač kak alu magnet. Dobiš pa lahk vžige z notranim rotorjem...

Popravljeno . Popravil ts007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi rad vedo samo ceno ALU magneta :blink:

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fredy: :fredy: :fredy: :fredy: :fredy: :fredy: :doze: :doze: :doze: :doze: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi lahko bilo narobe,da mi trobenta ne deluje,ko imam prižgane luči(ko pritisnem gumb samo vgasnejo luči,zgodi se pa nix!??? ko jih vgasnem dela brezhibno! :? :( LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!