Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


Priporočene objave

tudi jaz ko sem menjal nove zobnike s starimi podložk nisem menjal. sem pa dihtngo novo dal druga pa ne. pa novo ole v menjalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in,počem pa se razlikujejo v primerjavi z onimi navadnimi,ki se uporabljajo npr.pri kolesu,...?? :?

in,katere od navedenih na spletni strani INTECO COMMERCE sploh pašejo na APN6?? lp

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in,počem pa se razlikujejo v primerjavi z onimi navadnimi,ki se uporabljajo npr.pri kolesu,...?? :?

in,katere od navedenih na spletni strani INTECO COMMERCE sploh pašejo na APN6?? lp

Narejene so iz tršega materiala, debelina je točna (na nekaj 0.01mm). Za dimenzijo moraš izmeriti luknjo (obstaja dodatna tabela, kjer je to bolj natančno napisano). Torej izmeri luknjo, potem pa ti bodo iz tabele povedali kakšne podložke sploh imajo (debelina, zunanji premer), nekaterih dimenzij pa tudi oni nimajo.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je ziher,da moreš podlagat,ali je to samo v nekaterih primerih??LP

ahhhhhhhhh

če mene vprašaš je velika možnost, da bodo povsem zadostovale tiste kar so že v mašini. vsaj tako je bilo vedno v mojih primerih... naključje? trance_19_hmm.gif

ne vem zakaj delate diplomsko iz teh par podložk. potreba po tem , da jih je treba dodat je zelo redka. ali pa sem jaz razstavljal same fenomenske mašine :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj ne mislim tega!! baje imajo starejši letniki drugačne ležaje kot novejši!

Povezava na Bossard katalog (vijaki in ostali vijačni material).

poišči SHIM WASHERS.

http://www.bossshop.ch/cgi-bin/bossshop.st...f9/Ext/home/go/

na tej strani je veliko distančnih podložk!kako naj vem katere so prave za apn6??? če kdo ve,mi naj prosim napiše(označene so vsaka posebej na strani)!! LP :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj ne mislim tega!! baje imajo starejši letniki drugačne ležaje kot novejši!

pol pa napiši tako, da bo navadnem srtnik razumel kaj hočeš vprašat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje so ležaji na gredi različni!!! katere ima letnik 1986???? LP :hmm:

prej so bli razstavljivi in je blo treba pazit pri podlaganju. 86 letnik so pa menda navadni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo dimenzije distančnih podložk,ki jih rabim??LP :( (kateri ležaji so vse v mašini??)

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stuka vprašaj kašnega kolega, ki je kdaj šraufal kakšne APN.. morda se mu valjajo kje v garaži. najcenejša varianta :)

ker vidim da bi rad menjal čimveč vitalnih delov, menjaj še menjalni štift .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stuka vprašaj kašnega kolega, ki je kdaj šraufal kakšne APN.. morda se mu valjajo kje v garaži. najcenejša varianta :)

ker vidim da bi rad menjal čimveč vitalnih delov, menjaj še menjalni štift .)

nima mehanik več nič!!!! menjalni štift???WTF????? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štift, s katerim prestavljaš v bistvu prestave. me kar čudi, da imaš apn letnik 86, pa še ti ta štift ni crknil :eek:

evo tole, da dobiš predstavo:

zadeva pod številko 23. zraven pa spada še medeninasta varovalka pod številko 22. jaz bi na tvojem mestu vsekakor menjal, če že mam narazen 1x....

post-6156-1177355042_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil cation
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom zamenjal! :OK: :OK: thanks LP seba

podložke grejo na piramido,pa na (kak se že reče še onemu ta drugemu???) ma kdo mogoče doma kako podložko,pa mi zmeri in pove dimenzije???LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne moreš dati gor kašnih navadnih podložk. :grrr

ja saj vem,samo ,če bi lahko kdo zmero distančno podložko,pa bi mi povedo mere??? hjo,počasi bom obupo!!!!!!!!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, mer pa jaz ne vem na pamet. nisem po pravici povedano nikoli tega meril.

sem pa našel nekaj o tej zadevi na enem drugem forumu. kao skica kako podložiti menjalno gred. če te zanima...

post-6156-1177358520_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majo podložke 1mm,3mm pa mislim da 2mm,pa 1cm,kere grejo v apn,pa kolko vlko lukno morjo met not????? :? :? :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!