Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


Priporočene objave

kere ideje hehe zakaj bi pa dau gor lamele?? :? :? pomojm je to nespametno pocetje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem pa ne ker prihraniš na benzi ker čene mi zabija hlape ob zniževanju obratov v filter in to je izguba ki jo bi lahko odpravili z lamelami po mojem se bi to dalo zato uprašam koliko bi bilo to uporabno???????? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem pa ne ker prihraniš na benzi ker čene mi zabija hlape ob zniževanju obratov v filter in to je izguba ki jo bi lahko odpravili z lamelami po mojem se bi to dalo zato uprašam koliko bi bilo to uporabno???????? :?

Na kater cilinder boš pa stlaču lamele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zato prašam sej se bi dalo kej predelat

pomojem dodaš en kos ki bi pašal na lamele pa bi ga ustavil na cilindr :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor natakni cilinder od tomosove kosilnice ali izvenkrmnega motorja, 42l bat, bing 18 in lipnika za ctx-a ali bt-ja , pa zadeva dobro leti in povsod vleče. Preverjeno. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst mam poštimanega atx-a in ma 38 bat in gre ku svinja prehitim ctx-a z lipnikom

na apn-jko pa ne mislim dajet kolena gor k mi bi spizdli karburo zato mislim dat samo lamele :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst mam poštimanega atx-a in ma 38 bat in gre ku svinja prehitim ctx-a z lipnikom

:lol1:

Zgleda ima cetl od frčota mašino. :slap:

Z lamelami ne boš nič profitiral, pa še preveč dela. Če hočeš lamele dej un kvadratni cilinder, ki ga majo frčoti pa tanove šterke, pa bat z luknjami, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst mam poštimanega atx-a in ma 38 bat in gre ku svinja prehitim ctx-a z lipnikom

na apn-jko pa ne mislim dajet kolena gor k mi bi spizdli karburo zato mislim dat samo lamele :OK:

Potem je pa res pocasen CTX....ko sem jaz imel CTX-a ga niti elektronik ni prehitel. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg kaki kreten je tisti k je predelu apn-jko z dalšo cevjo "da grejo lažje plini vn"ojej :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OFFtopic:

Rabil bi pokrovček ki pride na kuplongo. Zgleda nekak tak:

IPB Slika

Če ma kdo za prodat (dobro plačam .) )in mi je pripravljen poslat po pošti, nej pošlje PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OFFtopic:

Rabil bi pokrovček ki pride na kuplongo. Zgleda nekak tak:

IPB Slika

Če ma kdo za prodat (dobro plačam .) )in mi je pripravljen poslat po pošti, nej pošlje PM.

kaj se to v trgovini ne da več dobit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti lahko zbrusiš kanale daš športni avzpuh use lahko predelaš samo za na tehnični odpisti zajlo od gasa tko da ti ne morejo nabit gas do kraja čene pa za na tehnični menji škarik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj vse lahko sfriziram, da bom nekak prišel skozi tehničnega?? Hvala za odgovor

takrat ko sem jest še gonu šestko mi na to ni blo treba mislt .............. moj nasvet za zdej pa je, dobi še eno mašino užgi taprave cifre gor in jo mej samo za registracijo, tadrugo pa nabriješ ko norca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater božja temu apn negre tut 50 ne pomoje če hočeš predelovat 2 taktne motorje moraš poznat delovanje 2 taktnega motorja in če je on poveču cev gre sam slabše ker ni resonance. sam on itak neve kaj je resonanca če hočeš da gre apn 110 bo treba velik več narest kot samo to da dač na 42 pa mal ala cigo stajl brusš kanale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kej misliste da uni k majo full predelane motorje da menjajo agregat

samo zajlo od gasa tko odpustiš da ne pride gas niti do pol al pa daš tm pr ročki od gasa dodaj ocpoda eno podloško da ne gre več gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako kot apn-6

zniži glavo zbrusi kanale športni škarik,dellorto uplinjač,5 marča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, kako vem kateri fergazar bi biu najbolši za apn 4 (da bi šlo hitrej ampak nebi metal odvečnga bencina vn)?

Kakšen auspuh bi biu najbol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!