Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


Priporočene objave

če vzameš celo akso ven, pa menjalni štift ven rukneš - kamot :D

je pa res, da menjalnega štifta ne bo šel ven tučt.... ma sem že malo pozabo je že dolgoo časa preteklo odkar sem šraufal to... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste "famozne" kroglice "prilepiš" z mastjo za ležaje pa ostanejo na mestu in potem je sestavljanje povsem preprosto.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem se pa danes pogovarjo z enim,ko je mel pred 20leti apn6 predelano,da mu je šla 110 :) ,pa je reko,da za vgradnjo 5prestave oni nikoli niso vzeli mašine narazen,temveč samo desno stran!!!!!!!!! :grim bom probal nared drug tedn :OK: :blush:

aja,pa poleg 2zobnikov za 5prestavo še nekaj rabiš???????????točno mi prosim napišite kaj rabim,da grem kupit(no peljal se bom :P )LP

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam 110 ? Men je en rekel, da mu gre 120 z orig. fergom in celo nekaj manjšo dizo tako, da je poraba še manjša ko original. Tak da se bo on z 110km/h moral še mal bolj namatrat pri tuningu .)

:lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil ts007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam 110 ? Men je en rekel, da mu gre 120 z orig. fergom in celo nekaj manjšo dizo tako, da je poraba še manjša ko original. Tak da se bo on z 110km/h moral še mal bolj namatrat pri tuningu .)

:lol1: :lol1:

daj bži!!!!!! z dobenim orig.fergom!!!!apn je bil predelan do konca!!!!!res pa ,da ni šlo to celo desetletje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Standard odgovor: "je bil predelan do konca". In kaj to pomeni ? Je bila gor e90 mašina, apn mašina, bt mašina, 125 mašina,... ker izpuh, ferg, cyl,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina od apn6, gor je bla 5brzina, lamo cilinder,bing 18,.................ostalo pa nebom našteval,ker bo prej ura polnoč!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mu je šla 90 je že kr dober. Sem mel isti setup pa ti povem, da lamota ne boš tak z lahkoto prepričal, da se bo vrtel ker je že v osnovi narejen za low end moč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIČ, razen kompleta novih tesnil.

aja, za montiranje 5 prestave gre mašina narazen komplet, o tem sploh ne bomo debatirali, kaj je tebi nekdo rekel, da gre kar iz strani.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva tema, me spominja na to, da je bilo prvo orodje, ki sem ga rabil pri novem APN6, ključ 10-11, in žaga.

Poštar me pa ne bo prehitu sem si reku.

Uživajte v šravfanju, pa po pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj pa rajši povej,kaj še rabim poleg 2zobnikov,da namontiram not 5brzino??????????? :devil: LP

Poleg tesnil, potrebuješ še podložke, drugače ti bo rožljalo.

lp

Franc

ps samo z desne strani ni niti teoretične možnosti (tako dobiš ven samo piramido)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj sem kupil vsa tesnila,ter novo 5prestavo!!! mam pa en problem!!!! :cry: in sicer,nedobim podložk!!!ima kdo mogoče doma??? plačam!!! :( :cry: LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi v kakšni trgovini specializirani za vijačni material, reče se jim "distančne podložke" (vendar pa večina prodajalcev nima pojma, jaz sem jih dobil šele, ko sem jih pokazal v katalogu). Imel jih je Inteco v Kamniku.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo da si začel to debato od podlošk... jst ne vem točno k to sranje mi je daju tata u motorje k sm biu še mali zdo se prow ne spomnem probi uprašat tm kjer si kupu 5 prestavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podložke so poceni. 0.10-0.20 eur. Potrebuješ pa jih odvisno od debeline podložke in zračnosti (lufta) v menjalniku, lahko samo eno, lahko pa tudi 10 (možno je sicer, da bo šlo tudi brez njih, ampak jaz sem jih vedno potreboval).

Poskusi na tej povezavi:

http://www.inteco-commerce.si/htm/program7.htm

lp

Franc

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene vprašaš je velika možnost, da bodo povsem zadostovale tiste kar so že v mašini. vsaj tako je bilo vedno v mojih primerih... naključje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!