Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


APN_6

Priporočene objave

Haha ti nisi resn, vsaka tastara šterka mal puša xD . to pa res nima nobene veze z vžigom :grrr Ne se jebat, pa bjž kj bl pametnga delat kot da nas maš za norca kle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha ti nisi resn, vsaka tastara šterka mal puša xD . to pa res nima nobene veze z vžigom :grrr Ne se jebat, pa bjž kj bl pametnga delat kot da nas maš za norca kle :D

pm, če, ko olje v mašino nalijem... v eni uri, ga ni več notr... ves skapla vn... zakaj pa nebi pomislu da bi mogoče blo zarad tega, čist možno... nej mi kdo pove če je to to.. .al je kej druzga=?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjaj tesnilo in potem mislim da bo. Saj niso dragi. Itak deli za APN 6 niso več kot 10€ :D :D Vem z lastnih izkušenj :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjaj tesnilo in potem mislim da bo. Saj niso dragi. Itak deli za APN 6 niso več kot 10€ :D :D Vem z lastnih izkušenj :)

pa si mel isti problem kot jst? da ti nikakor ni hotla užgt.. .pol si pa zamenu tesnila.. .pa je užgala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pm, če, ko olje v mašino nalijem... v eni uri, ga ni več notr... ves skapla vn... zakaj pa nebi pomislu da bi mogoče blo zarad tega, čist možno... nej mi kdo pove če je to to.. .al je kej druzga=?

jao si picopek. pa kwa ma to veze no... loh nimaš niti kaplce olja u menjalniku.. pa more zarad tega vseen vžgat! zameni dihtngo da ne bo vse po leh posran od olja ja..., sm užgau ti pa še zmerm ne bo. No sej pol ti sploh nikol ne bo več užgau k ga boš ti enkat razdru če boš uno dihtngo menu... k ga ne bo meu več kdo skp sestavt :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao si picopek. pa kwa ma to veze no... loh nimaš niti kaplce olja u menjalniku.. pa more zarad tega vseen vžgat! zameni dihtngo da ne bo vse po leh posran od olja ja..., sm užgau ti pa še zmerm ne bo. No sej pol ti sploh nikol ne bo več užgau k ga boš ti enkat razdru če boš uno dihtngo menu... k ga ne bo meu več kdo skp sestavt :grrr

ne bot brihten, pa prosm ne žal... nimamo eni spomina kot zlata ribca da si nebi zapomnl kam. oz iz kje uzamm kšn deu.... rajš povej kej pametnga kar bi mi pomagal, da bi delu motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kwa ti čem govort, kot bi govoru u steno :D kwa se sploh jebeš s tem sranjem, na avtonetu kup mašino za 50 evrou pa je

pol bot pa rajš tih pa se ne oglaši, pa pust drugim, tistim ki vejo in znajo, da povejo kej uporabnga... HVALA

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bot pa rajš tih pa se ne oglaši, pa pust drugim, tistim ki vejo in znajo, da povejo kej uporabnga... HVALA

ja res , sami strokovnjaki ja.. k ti ga bojo prek neta zrihtal ane.. lool ajde kekec :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res , sami strokovnjaki ja.. k ti ga bojo prek neta zrihtal ane.. lool ajde kekec :yea1:

ne deli se še večje budale kot si že.... oni mi povejo kaj bi lahko blo, jst tist pogledam/kasnej zrihtam..... in probam če dela... če ne dela.. .gremo naprej probavat druge stvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne deli se še večje budale kot si že.... oni mi povejo kaj bi lahko blo, jst tist pogledam/kasnej zrihtam..... in probam če dela... če ne dela.. .gremo naprej probavat druge stvari...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sm platine zamenu... mi pa iskre noče dt :S.. kaj nj?

u grabn zapel, bojo cigani pobral k bojo mim pršl. sm ti reku da ne brskaj po štromu k nimaš pojma.. zdej si sam povedu da si picopek.. :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u grabn zapel, bojo cigani pobral k bojo mim pršl. sm ti reku da ne brskaj po štromu k nimaš pojma.. zdej si sam povedu da si picopek.. :grrr

dej dej tih bot ti pingvin, sej že prej ni hotl dt iskre.... zato sm šov pa po nove platine... mislm... nek cajt je... sam pol ni več dal... pa sm menu ane

Popravljeno . Popravil lazo123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm zanimivo. kakšen je pa razmak med magnetom in navitjem? mogoč je tuki problem.. Pa kakšna cinšpula, kabel, kapica lahko prebija itd. Mal se poigraj pa bo že. povprašaj še na moped forumu-tam ti bodo znal še najbol pomagat.

P.S. Dej GregaRS človek je postavu čist legitimno vprašanje, tko da ne vem zakaj se razburjaš pa ga žališ. Sej zato pa so moto forumi...čeprov se na njih zgleda bol kot o motorjih debatira o vsem drugem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej tih bot ti pingvin, sej že prej ni hotl dt iskre.... zato sm šov pa po nove platine... mislm... nek cajt je... sam pol ni več dal... pa sm menu ane

ne ni res, gor si pisu da ti iskro da, sam da užgat noče... tk da najbolš da kupiš faracajh pa zapališ vse skp... pa čimprej, dokler ti še ni ves bencin izhlapeu da bo fajn gorel :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni res, gor si pisu da ti iskro da, sam da užgat noče... tk da najbolš da kupiš faracajh pa zapališ vse skp... pa čimprej, dokler ti še ni ves bencin izhlapeu da bo fajn gorel :D

iskro mi je najprej dal.. .pol sm pa rinu motor k sm ga probu užgt... pa sm pol pogledu če da iskro... pa je ni dal.. pa sm nove platine kupu... pa še vedno ne da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iskro mi je najprej dal.. .pol sm pa rinu motor k sm ga probu užgt... pa sm pol pogledu če da iskro... pa je ni dal.. pa sm nove platine kupu... pa še vedno ne da

seveda ne, če jih nisi prou nastavu.

Če maš tastaro šterko pol ma tak magnet k ma nasredini jajčast obod, zato da mehansko odpira-zapira platine. Magnet ma tud kajlo ,da se pozicionira na pravo mesto, če bo magnet na malenkst nepravem mestu...pol ne bo dal u pravem trenutku iskre in ne bo delal. pa tud če bo iskra sekala...

platine se nastav tko da so odprte takrat ko je bat malenkost pred zgornjo mrtvo točko, ker takrat preskoči iskra. naštelat jjih morš tud da se ne odpirajo ne preveč ne premal..

kondenzator je tud loh fuč, zgornje navitje.. itd. kolkr vidm da maš ti znanja, (po tvojm pisanju tuki).. ti ne bo ratal poguntat. sm ti reku že takoj.

zato dej enmu zrihtat al pa fukn u grabn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ne, če jih nisi prou nastavu.

Če maš tastaro šterko pol ma tak magnet k ma nasredini jajčast obod, zato da mehansko odpira-zapira platine. Magnet ma tud kajlo ,da se pozicionira na pravo mesto, če bo magnet na malenkst nepravem mestu...pol ne bo dal u pravem trenutku iskre in ne bo delal. pa tud če bo iskra sekala...

platine se nastav tko da so odprte takrat ko je bat malenkost pred zgornjo mrtvo točko, ker takrat preskoči iskra. naštelat jjih morš tud da se ne odpirajo ne preveč ne premal..

kondenzator je tud loh fuč, zgornje navitje.. itd. kolkr vidm da maš ti znanja, (po tvojm pisanju tuki).. ti ne bo ratal poguntat. sm ti reku že takoj.

zato dej enmu zrihtat al pa fukn u grabn

se bom rajš sam mal poigrov ;).. usak se more enkrat naučit xD :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo, sm zdej zrihtu, sm dobu lepo iskro, sam zdej morm še glavo od cilindra zamenat, ker ma tm za svečko mal posnet navoj, ker je pač staro, in se je pač svečko gor pa dol dajal.. in se je znucal, in ce probam uzgat,jo, ko notr eksplodera, vn odnese xD.. zato morm zamenat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo, sm zdej zrihtu, sm dobu lepo iskro, sam zdej morm še glavo od cilindra zamenat, ker ma tm za svečko mal posnet navoj, ker je pač staro, in se je pač svečko gor pa dol dajal.. in se je znucal, in ce probam uzgat,jo, ko notr eksplodera, vn odnese xD.. zato morm zamenat..

sm dau zdej drugo glavo gor, od tomosa... mi je v prve užgov.. sm se zapelu en krog... pa sm ga ugasnu.... sm šov na malco (biu čist happy).. .pridem nazaj do motorja, pa ga probam užgt, 15 min na noge... pa pol še 30 min rinu... ni mi hotu užgt... pa nakaže da bo užgov... nardi brum brum ;)... pa crkne... kva bi blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mi greš tako na kurac kot že dolgo nihče tukaj. Kaj si kurac pameten? Imaš tisto garjavo TZRko in misliš, da si boga za jajca prijel. Mater ti...

Sicer pa...kateri letnik imaš APN 6? Svečko si probal kakšna je? Je mokra? Da iskro?

Mater človek se niti pohecat ne sme! :wallbash:

vzor pa tak!!! :trance_33_sleep:

sploh pa kej maš ti proti tzr??? Js se ne norčujem s tvoje cagive 125 in zato se ti ne norčuj z moje tzr-ke!!!! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm dau zdej drugo glavo gor, od tomosa... mi je v prve užgov.. sm se zapelu en krog... pa sm ga ugasnu.... sm šov na malco (biu čist happy).. .pridem nazaj do motorja, pa ga probam užgt, 15 min na noge... pa pol še 30 min rinu... ni mi hotu užgt... pa nakaže da bo užgov... nardi brum brum ;)... pa crkne... kva bi blo?

jah neke si te ze sfuko!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah neke si te ze sfuko!!!

mah dej dej, će že komenteraš, usaj kej povej kar bi pomagal.. če rečš da sm neki sfuku mi nč ne pomaga.

P.S. zdej sm zrihtu problem.. mi dela normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!