Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


APN_6

Priporočene objave

BTW.. pjt ga vržt z mount everesta. tam bo še mal bol letelo dol, ker je manj zračnega upora. Boš vidu. Do 150 bi moglo it brez problema :D

To si zdej s triglava metu al kako?

Dej nehi ga srat s takimi no...

Popravljeno . Popravil dolinar666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejte jas sm mel tomosa apn 6 s original vse na njem. po mescu dni je crkno pol sem šel na morje pa sem dal fotru naj ga pošraufle pa je dal 40l bat pa izpuh je predelo pa je leto okol 75km/h pol pa sem sam začel šraufat sam. gor sem dal cilinder od stare specialke ki ma vhod za frgazer na desni strani ne ravno gor pa ojnico 12 sorno ter 42 l bat ter 5 brzino pa od ctxa frgazer ter 15 spredni zobnik ter obvezno lipnik prej bla mf-m3 sam je vato ven metalo pa zadi je razcvetela. no in z lipnikom je tak potegno da je iz druge v tretjo ko sem menjo ga še je htelo dvignat spredi končna pa nič več kot 110-115 km/h. žal je šal sam2 dni ker je menjalni štifn zlomlo. po popravilu pa še je naredo okrog 50 km. pol pa je ojnica gor vdarla po svečki. bil pa je fantastičen. predelan skoraj v nulo za moje pojme. ampak glavn da je bil lipnik gor pa akrapovič nalepka.hehe

Kdo ti ga je te šraufal? Super Mario? Mirko Strojan? - Pubec, 115kmh na apeenki nisi ti v življenju vido, še pomojem se 80 nisi pelo, ker če bi se, potem nebi takih neumnosti strelal. headbang.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jst vidu krepko čez 100. Ko sem bil ene 14 je mel en totalno predelano zadevo, kaj točno se ne spomnim vem pa da je meu mašino več na ponku kot v geštelu trance_41_w00t2.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj logicno ker z pretirano predelavo so deli zelo preobremnjeni in več šravfaš ko pa voziš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kolega rabi bat Vertex ali pa Konig 42 mm (12 mm sornik), pa me zanima kje bi lahko to dobil oz. naročil, ker na internetu nisem nič našel.

Prosim za pomoč in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živijo, imam apn 6 ko in imam nekaj vprašanj za vas je letnik 87.. pred kratkim sva z nekom 6ko razdrla in jo spucala in sčistila.. sedaj gre veliko bolje.. ni še nič predelana zato bi ji rad dodal nekaj stvari.. hočem da malo u hrib potegne in ima še kar dobro končno hitrost in hočem da mi bo delala čim dalj časa.. zato raje ne bi dodajal batov.. in menjal fergazra. Najprej bi najraje dodal 5 prestavo in pa Lipnika....pozneje pa mogoče tudi zobnike.. zdej me pa zanima kje bi to lahko kupil .. na bolhi jih prodajajo: peto prestavo po 20€ in pa lipnika okoli 50€ zdaj me pa zanima a je to poceni a bi lahko kje se ceneje dobil.. hvala za odgovore :blush:

jas ti svetije, če hočeš da malo bol potegne in da ma končno hitrost dobro da kupiš mf power 3 ali pa kobro ali pa menjaš bat z 39l jas sem na začetku menjal samo bat in mi je z originalnim izpuhom potegnila 75km/h pol pa sem še gor dal mf power 3 in 5. prestavo in mi je potegnila skoraj 90km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jas ti svetije, če hočeš da malo bol potegne in da ma končno hitrost dobro da kupiš mf power 3 ali pa kobro ali pa menjaš bat z 39l jas sem na začetku menjal samo bat in mi je z originalnim izpuhom potegnila 75km/h pol pa sem še gor dal mf power 3 in 5. prestavo in mi je potegnila skoraj 90km/h

a dej ga srat?

s tako predelavo ti gre mogoč 75. pa še to, če daš dolge prenose. pa nemogoče da gre zarad bata 75. to ti da mal boljšo kpmpresijo, to je pa tud vse.

pa z mf3 motor nebo vleku dobr, ker je delan za visoke obrate.

aja gre 90, budala js.. če maš od bicikla števec, pa naštimaš da maš 25 colsko gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ki ma kako apn-ko al pa kakega drugega tomosa, vsak laže da mu leti u 3pm, potem pa grem sprobat pa ne gre 70kmh trance_21_laughing1.gif

to so ti tomos fakeri trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mojega meril z garminom, maksimalna hitrost je bila 60,8 km/h. Ima peto prestavo in pobrušene kanale. Vse ostalo je original, tudi izpuh. Ko sem dal gor lipnika, ni moped šel nikamor, v tretji je komaj vlekel po ravnem, sploh ni imel moči, niti se ni hotel v prostem teku zavrteti v obrate :evilgrin: . Zanima me zakaj z lipnikom noče delat, pred 20 leti, ko sem se vozil z njim je pa normalno delal. Izpuh sem očistil, tako, da ni ovir za prost pretok izpušnih plinov :evilgrin: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mojega meril z garminom, maksimalna hitrost je bila 60,8 km/h. Ima peto prestavo in pobrušene kanale. Vse ostalo je original, tudi izpuh. Ko sem dal gor lipnika, ni moped šel nikamor, v tretji je komaj vlekel po ravnem, sploh ni imel moči, niti se ni hotel v prostem teku zavrteti v obrate :evilgrin: . Zanima me zakaj z lipnikom noče delat, pred 20 leti, ko sem se vozil z njim je pa normalno delal. Izpuh sem očistil, tako, da ni ovir za prost pretok izpušnih plinov :evilgrin: .

LP Robert

Očitno ga nisi očistil dovolj, ker če ti v prostem teku ne zavrti, potem ga nekaj bremza. Če bi dal gor samo ravno cev, bi se mogu v prostem teku zavrtet...

Mogoče dušilec zabit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ga nisi očistil dovolj, ker če ti v prostem teku ne zavrti, potem ga nekaj bremza. Če bi dal gor samo ravno cev, bi se mogu v prostem teku zavrtet...

Mogoče dušilec zabit.

Tudi skozi zadnji del sem ga spucal. Ga bom še enkrat poskusil, čeprav se vidi svetloba na drugi strani. Bo pa Wap pel, da ga bom spucal, hehe.

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejte jas sm mel tomosa apn 6 s original vse na njem. po mescu dni je crkno pol sem šel na morje pa sem dal fotru naj ga pošraufle pa je dal 40l bat pa izpuh je predelo pa je leto okol 75km/h pol pa sem sam začel šraufat sam. gor sem dal cilinder od stare specialke ki ma vhod za frgazer na desni strani ne ravno gor pa ojnico 12 sorno ter 42 l bat ter 5 brzino pa od ctxa frgazer ter 15 spredni zobnik ter obvezno lipnik prej bla mf-m3 sam je vato ven metalo pa zadi je razcvetela. no in z lipnikom je tak potegno da je iz druge v tretjo ko sem menjo ga še je htelo dvignat spredi končna pa nič več kot 110-115 km/h. žal je šal sam2 dni ker je menjalni štifn zlomlo. po popravilu pa še je naredo okrog 50 km. pol pa je ojnica gor vdarla po svečki. bil pa je fantastičen. predelan skoraj v nulo za moje pojme. ampak glavn da je bil lipnik gor pa akrapovič nalepka.hehe

moja apn-ka gre ko sneta sekira predelana je dokonca gre okoli 120 hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

na forumu sem nov in se ne zasopim kaj dosti v apn-e zato vas sprasujem ali se mi splaca kupiti naslednjo apn:http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4580574

Popravljeno . Popravil moto4ever
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

na forumu sem nov in se ne zasopim kaj dosti v apn-e zato vas sprasujem ali se mi splaca kupiti naslednjo apn:http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4580574

Ne, tut sam gledam pa kupujm APN 4,6 trenutno pa nč ni pamtga. Al je drago al nima papirjev al pa use zjeban. In tole je zjeban...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tut sam gledam pa kupujm APN 4,6 trenutno pa nč ni pamtga. Al je drago al nima papirjev al pa use zjeban. In tole je zjeban...

Ke pa mislis pol s tem si začet? A ti je Aprilia prešvoh :P ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha hvala za odgovor :)

hmmmmm kako pa ves da je zjebana ta apn???

sm klineš oglas pa vidiš prec da je bla taužnkrat prešramfana pa prejahana...sm stran od takih jajc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ke pa mislis pol s tem si začet? A ti je Aprilia prešvoh :P ???

To je, sam ne kupujm apn zato. Rabm za u host pa mau za tko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj ni tu logicnu da jo mors ene parkrat presraufat da jo predelas???????????? :S

ja pa ne tako pi*da!!! kupi neko ,ki ima najvec drug avspuh pa je toto! :closedeyes:

ja pa kaj ni tu logicnu da jo mors ene parkrat presraufat da jo predelas???????????? :S

ja pa ne tako pi*da!!! kupi neko ,ki ima najvec drug avspuh pa je toto! :closedeyes:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja waw pol rajs na naso k sm jo ze celo zj*bu nataknem lipnika in je to to al kaj?-.-

kaki šupak si pa ti ej... nmorš rejet :S vsakmu k ma vsaj mal pameti je jasno da če hočeš met dober motor..al pa avto... al pa karkol...moraš kupit ohranjenega! najbolš od kakega starčka originalnega k ga je merku in ni vse zgonjeno ...šele pol ga sam predelaš po lastnih željah! pol veš da bo še en cajt lavfu kot mora..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja al pa ce kups od enga k je apna meu u garazi pa ga je sam predelu pa ga prodaja????

sam dobr za to k sm objavu sm se pozanimu je res zjahana ma useeno... -.-"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni ali mi zna kdo pomagat mam eno težavo sn bral na forumih pa mi ne kapne v glavo hehe. mam tomos bt-ja sicer je cilinder od tomos specialke al kaj pač se mu že reče. no moj problem je v elektroniki in sicer mi je magnet obrnilo ter s tem uničilo kailo na ojnici ker pa nimam druge ojnice in je ta brez zračnosti sem z varilnim aparatom napiko gor drugo kailo. in zaj ko moped vžgem dobi normalne ture pa vse ampak noče potegnit nima moči če pa spreminjam platine pa poka ter se greje cilinder al pa izpuh. zaj pa me zanima kaj če je slučajno kaila zapikana za dva milimetra navzkriž od originala kaj še bo kdaj ta moped šel normalno. ker to se mi je zgodilo že drugič ampak na apni je šlo normalno naprej brez težav. pa če se da bi rad odgovor zelo hitro ker se mi mudi da bi se za vikend malo fural hehe če je možno. zelo vam bom hvaležen za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni ali mi zna kdo pomagat mam eno težavo sn bral na forumih pa mi ne kapne v glavo hehe. mam tomos bt-ja sicer je cilinder od tomos specialke al kaj pač se mu že reče. no moj problem je v elektroniki in sicer mi je magnet obrnilo ter s tem uničilo kailo na ojnici ker pa nimam druge ojnice in je ta brez zračnosti sem z varilnim aparatom napiko gor drugo kailo. in zaj ko moped vžgem dobi normalne ture pa vse ampak noče potegnit nima moči če pa spreminjam platine pa poka ter se greje cilinder al pa izpuh. zaj pa me zanima kaj če je slučajno kaila zapikana za dva milimetra navzkriž od originala kaj še bo kdaj ta moped šel normalno. ker to se mi je zgodilo že drugič ampak na apni je šlo normalno naprej brez težav. pa če se da bi rad odgovor zelo hitro ker se mi mudi da bi se za vikend malo fural hehe če je možno. zelo vam bom hvaležen za odgovore.

Pri kajli 2mm, na koncu magneta je že 1cm navzkriž. Probaj naštelat vžig s tistimi vijaki na el. če je še toliko fore.

Platine pa nič ne pipaj, če je magnet navzkriž, s platinami ne boš nič naštelal, ker tam se lahko nastavlja samo koliko se odpira in ne kdaj.

PS. Za vikend bo itak dež... :grrr

Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!