Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


Priporočene objave

živijo!

ker na forumu nisem našel primerne teme,ki vsaj malo opisuje moj problem,sem odprl novo,torej:

 

imam sledeč problem.

 

apn 6,mi od začetka ni dal iskre,potem sem zbrusil platine in sedaj deluje odlično,tudi platine so naštimane.

sedaj imam pa problem,da ko ga hočem vžgati,sicer vžge,ampak v 10to,pa še to potem ko držim do konca gas mi po 3 sekundah ga zamori in se ugasne,zanimivo je pa tudi to,da vžge samo brez pokrova

na koncu izpuha:

 

https://www.google.si/search?q=apn+6+karburatot&rlz=1C1CHMO_slSI529SI529&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=sl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=V4qOUeGrKOOq4AT10IG4Bw&biw=1280&bih=923&sei=WoqOUZakK6Kv4ATQ74C4Ag#um=1&rlz=1C1CHMO_slSI529SI529&hl=sl&tbm=isch&sa=1&q=apn+6+pokrov+izpuha&oq=apn+6+pokrov+izpuha&gs_l=img.3...44768.49790.0.49923.23.19.0.0.0.2.259.1976.14j4j1.19.0...0.0...1c.1.12.img.UB7hZmNiqXA&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.46340616,d.bGE&fp=2a96e2606f8843ed&biw=1280&bih=923&imgrc=C7rl2jjm2MAPRM%3A%3BZfhtSU7tnLnb5M%3Bhttp%253A%252F%252Fmmc.bolha.com%252F3%252Fimage%252F109025%252F111608%252Fpokrov-izpuha-apn-6_4fcbabdc71761.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.bolha.com%252Fnadomestni-deli%252Fdeli-za-motorna-kolesa%252Fizpusni-sistemi%252Fpokrov-izpuha-apn-6-1280574812.html%3B360%3B480

 

 

zato tudi ZELO ropota. 

 

prosim za vašo pomoč.

 

 

l.p tjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj imam pa problem,da ko ga hočem vžgati,sicer vžge,ampak v 10to,pa še to potem ko držim do konca gas mi po 3 sekundah ga zamori in se ugasne,zanimivo je pa tudi to,da vžge samo brez pokrova

na koncu izpuha:

 

https://www.google.s...12.html;360;480

 

 

zato tudi ZELO ropota. 

 

prosim za vašo pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti norca iz sebe delaš?

Pelji moped k mehaniku! Če bi ga že, bi bilo prekasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa sam rihtaj. Tako, kot do sedaj. Upam, da se boš v jesen lahko že vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej svečko kakšna je ( mora bit rjavkasta), odšrajfaj  auspuh na celindru pa probaj užgat, če ne bo kresnil preveri kako je kaj z vplinjačem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha,svečka ni ravno rjavkasta,je bolj črna,auspuh bom pa še poizkusil,a brez auspuha bi lahko vžgal in se peljal?

uplinjač sem pa drugače že cel dal dol in z kompersorjem spucal-spihal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je možno,da je problem zato,ker se mi platine odpirajo,ko bat pride na zgornjo mrtvo točko,torej ko je v najvišji legi,ali je to prav da se mi 2xodprejo? enkrat se mi takrat ko bat pride do zmt,potem pa še ko gre bat dol.

 

 

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej uzem teh 500 eur iz probila pa pel že enkarat stavt k nekom k ti jo bo znau razložu...fak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spucej dizo, prever cevko za bencin, odpri bencin (pipca na desni strani tanka), poglej kšna je svečka pa po potrebi naštelej...

 

Še najbol bo pa da popokaš pa peleš k mehaniku pa tut če nekej plačaš, saj zrihtou ti bo ne pa ti k boš rihtou dl cajta kukr se boš pa vozu... (če spustiš ole vn pa se poj še vozš ne kaže glih  dobr. Mau mislm da nas use zejbavaš...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne,nič vas ne zajebavam majkemi,samo h mehaniku ga pa ne nameravam pelat ker gledajo samo na € € in šeenkrat €!!!!!

 

ps: danes sem kupil tesnilo in ga namoontiral in sedaj je kompresija super,mislim pa da mam zamaknjen vžgi,saj se mi platine odprejo kar 2x, enkrat se mi odprejo točno v zmt,mogle bi pa se 1,5mm pred zmt,in enkrat ko gre bat dol, je prav da se 2x odpirajo in kako naj jih samo malo nazaj zamaknem,da se bojo odpirale 1,5mm pred zmt?

 

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plato zamakni malo bol v levo se mi zdi. aja pa ne nastavi tako da bodo 1,5mm pred vrhom odprte, ampak da se bodo tam komaj začele premikat.

glede dvojnega odpiranja.. ni druge kot menjava magneta.

še vedno pa nisi povedal kako elektriko imaš. piše ti na magnetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo imam en problem,saj mi motor sedaj vžge normalno,vžge mi v prvo.

ampak ko pa hočem dati v prvo pa tako zelo cuka,poka iz izupuha.. da morem ves čas malo držati sklopko,ker gre tako počasi z polnim gasom,pa še ko sam laufa kar malo sam gas dodaja,pa ko jez dodam gas se sploh nesliši.

 

negre več kot 10km/h,ker ga ves čas cuka in poka.

 

kaj bi to lahko bilo,narobe nastelane platine??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!