Skoči na vsebino

Parkirni "invalidi" v BTC


Hanzi

Priporočene objave

Valjda, isto kot je nekaj narobe, če lahko vsak divja, kjer hoče (po cestah, mislim) ...

po parkirnih prostorih za invalide, se pa valjda ne diuja :unsure:

Jaz ponavadi opazim, da na takih parkirnih mestih, parkirajo zelo dobri avtomobili, pa nimajo znaka, ki bi jim tam dovoljeval parkiranje. Al so ženske z tok visoko petko in ozko kiklo al pa tajkun z nežnim podlpatom 1-letnega kengurujčka, tako da res ne morejo daleč peš hodt in jih razumem :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, če policija in redarstvo nima pooblastil ukrepati na teh parkingih velikih trgovskih hiš, potem pa tako ni čudno da se noben bebec ne boji parkirati kjer hoče. Se res ne bi dalo narediti nek kompromis: last trgovine, red pa vzdržuje policija. Ker nek red pa, hudiča, ja mora biti... Ne vem kako je to v tujini (čigava last so parkingi), ampak nobeden ne parkira na mestih za invalide. Razen invalidov. Strah pred kaznimi, ali pa enostavno drugačna prometna kultura...? In ti novodobni tajkunčki in japiji, v tujini tudi parkirajo povsod?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej: samo ti lahko najebeš zaradi tega. Če te dobijo, da filaš kamenčke v ventilčke. Treba je najti uradno pot za spametovat te bizgece. Nemara kakšno TV , pa naj naredijo prispevek o ljudeh, ki so fouš invalidom, da lahko parkirajo bližje vhodu. Mislim, da bi vsak paraplegik rade volje zamenjal invalidnost za to, da bo moral malo dlje pešačiti... Ampak, žal ne gre.

Kdaj se bodo naučili, da tistega prostora, kot da NI, če je označeno z znakom invalidskega vozička. Pa če je cel parking prazen, tam nimaš kaj iskati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, meni se ideja ne zdi slaba. Ko bo dan invalidov, se naredi ena reportaža. Lahko se postavi s kamero v zasedo, pa skrivoma snema avto ko pripelje in kdo stopi ven. Potem se ga pa lepo pričaka in naj malo obrazloži, zakaj je prevzel prostor paraplegiku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamenčke pod ventilčke useh 4ih gum..ni hudič da neb uklopu da je narobe parkiral. :trance_33_sleep:

kamenčki ne :grrr ....... spax je zakon.... :grim najhujša je pa , da avto malo premakneš za cca 15 cm... prej pa namažeš s sekundnim... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamenčki ne :grrr ....... spax je zakon.... :grim najhujša je pa , da avto malo premakneš za cca 15 cm... prej pa namažeš s sekundnim... :OK:

ko si glih pri pametnih predlogih, pričakujem tudi, da boš še dopolnil z "Pa še sebe po rokah in obrazu in riti ... "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si glih pri pametnih predlogih, pričakujem tudi, da boš še dopolnil z "Pa še sebe po rokah in obrazu in riti ... "

a ti potemtakem zagovarjaš une debile ,ki parkirajo na prostorih za invalide ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tem modelom pomaga samo SILA, drugač pa sem jaz slišal, da se te stvari dobro reši PURPENOM s katerim mu nafilaš AUSPUH trance_21_laughing1.gif

In kaj,če se izkaže potem,da je invalid in ima prenosni-čeprav nov (invalidski znak)ali pa ga je pozabil.....ti pa narediš tako bedarijo? Predvidevam,da pol pa teb pur peno v zadnjo :naughty:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti potemtakem zagovarjaš une debile ,ki parkirajo na prostorih za invalide ?

A sem to kje napisal?

Ne zagovarjam pa nikoli nasilnih ali škodo povzročajočih 'rešitev' - to lahko vodi do eskalacij, kjer pride v igro fizično nasilje, in takrat mi je res bad, če izpadem pretepač, ker sem najjači pa to ... Mislim, takih božjih talentov res ne maram zlorabljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem to kje napisal?

Ne zagovarjam pa nikoli nasilnih ali škodo povzročajočih 'rešitev' - to lahko vodi do eskalacij, kjer pride v igro fizično nasilje, in takrat mi je res bad, če izpadem pretepač, ker sem najjači pa to ... Mislim, takih božjih talentov res ne maram zlorabljat.

A vam v PBI ne dajo invalidske parkirne karte :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes parkiram pred Sparom, pa z mojo greva proti vhodu, nakar se pripelje Mercedes (ta velik, terenski, normalno zglancan do amena) in parkira..vemo kje. Malo upočasnim korak, da vidim, kateri invalid pa potem ima tak nobel avto. Stopi ven ženšče, kakih 40 let, krznen mantl, visoke pete in namazana kot za pusta... No, takim se pa pol oprosti. Sem se ji od srca nasmejal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol.

Jaz se pa težko zadržim. Mi včasih gobec prehiti podstrešje, pa potem napadem verbalno. Priznam, če izstopi bik z 190 cm pa 120 kg, se ugriznem v jezik. Nič ne stane. Ampak tejle babi bi jih pa napel.

Jebi ga, tak sem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol.

Jaz se pa težko zadržim. Mi včasih gobec prehiti podstrešje, pa potem napadem verbalno. Priznam, če izstopi bik z 190 cm pa 120 kg, se ugriznem v jezik. Nič ne stane. Ampak tejle babi bi jih pa napel.

Jebi ga, tak sem.

In take rabimo! Tudi sam, kljub moji mladosti rad povem tistim ki parkirajo na parkirni plac za invalide, da se tega ne dela in če bi lahko umaknili avto. Nekajkrat mi je uspelo, večkrat pa dobim samo nasmeh, kao kaj boš ti vedel. Takrat bi jim z veseljem polomil kakšno nogo ali roko, da bodo vedeli kaj pomeni beseda invalid. Mater jim cigansko.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No strinjam se, da je parkiranje na prostorih za invalide skrajno neodgovorno in egoistično dejanje, vendar se pa vseeno ne strinjam z spuščanjem gum ali kaj podobnega. Avto le za to ni ničesar kriv. Če se človeku ne upaš povedati v obraz kaj je naredil narobe, pa pusti še njegov avto pri miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No strinjam se, da je parkiranje na prostorih za invalide skrajno neodgovorno in egoistično dejanje, vendar se pa vseeno ne strinjam z spuščanjem gum ali kaj podobnega. Avto le za to ni ničesar kriv. Če se človeku ne upaš povedati v obraz kaj je naredil narobe, pa pusti še njegov avto pri miru.

...tudi jaz sem proti spuščanju gum na avtih. Res avto ni kriv, če ima umsko motenega lastnika. Samo, kako hudiča -a potem so nemški avti višjega razreda kot neke blondinke? Se limajo na osle z debelo denarnico...

@tedybear: me je moja nazaj držala, drugače imam kakšen komentar za povedat. Je bila stroga: ''Tiho bodi in mi ne delaj sramote...'' Ja, sva že toliko let skupaj, da že vnaprej ve, kdaj bom kaj bleknil...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi jaz sem proti spuščanju gum na avtih. Res avto ni kriv, če ima umsko motenega lastnika. Samo, kako hudiča -a potem so nemški avti višjega razreda kot neke blondinke? Se limajo na osle z debelo denarnico...

@tedybear: me je moja nazaj držala, drugače imam kakšen komentar za povedat. Je bila stroga: ''Tiho bodi in mi ne delaj sramote...'' Ja, sva že toliko let skupaj, da že vnaprej ve, kdaj bom kaj bleknil...

Ja če je parkiran na invalidskem mestu in se pripelje invalid, naj ga kar zaparkira. Pa naj čaka tam, pa tudi če bo potrebno 2 uri! Bo drugič premislil ali bo parkiral tam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če je parkiran na invalidskem mestu in se pripelje invalid, naj ga kar zaparkira. Pa naj čaka tam, pa tudi če bo potrebno 2 uri! Bo drugič premislil ali bo parkiral tam.

Da ne boš razočaran!

Tisti,ki se je z nekim hudim avtom sparkiro na plac za invalide ma ziher kakšna poznanstva na policiji,redarski službi,je član taprave politične stranke......,tako da bo na koncu najebav tisti,ki ga je zaparkiro. :closedeyes:

Moraš vedet,da navaden folk vedno potegne ta kratko!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boš razočaran!

Tisti,ki se je z nekim hudim avtom sparkiro na plac za invalide ma ziher kakšna poznanstva na policiji,redarski službi,je član taprave politične stranke......,tako da bo na koncu najebav tisti,ki ga je zaparkiro. :closedeyes:

Moraš vedet,da navaden folk vedno potegne ta kratko!

Verjemi, da se tega zavedam. Vendar mene niti to več ne moti, ker mi je že prišlo v navado, da je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No strinjam se, da je parkiranje na prostorih za invalide skrajno neodgovorno in egoistično dejanje, vendar se pa vseeno ne strinjam z spuščanjem gum ali kaj podobnega. Avto le za to ni ničesar kriv. Če se človeku ne upaš povedati v obraz kaj je naredil narobe, pa pusti še njegov avto pri miru.

Jaz pa spuščanje gum zagovarjam.

Pristopiš. Lepo poveš, v čem je težava. Poveš, da se tole zna "ne dobro končati", in ponudiš opcijo, da si sami prijazno spustijo gume, "or else". Potem gledaš, počakaš, da so vse štiri in še rezerva lepo prazne, in greš naprej šopingirat.

Moraš pa za to biti primerno opremljen z nasmehom, sončnimi očali, črnim bomberjem in primerno telesno maso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boš razočaran!

Tisti,ki se je z nekim hudim avtom sparkiro na plac za invalide ma ziher kakšna poznanstva na policiji,redarski službi,je član taprave politične stranke......,tako da bo na koncu najebav tisti,ki ga je zaparkiro. :closedeyes:

Kera je to? Ziher Zares, oni majo nekaj z ultra parkirišči, ne?

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera je to? Ziher Zares, oni majo nekaj z ultra parkirišči, ne?

Eh,Mashina,tut tebi srečno novo leto! :winkiss:

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh,Mashina,tut tebi srečno novo leto! :winkiss:

tudi od mene srečno novo leto mashina ! ( sej jo rabiš ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!