Skoči na vsebino

luči za yamaho TZR50


rosse20

Priporočene objave

a boš potem kakšno naročila? Kje ti to drugač naročaš-a lahko jast to sam naročim k seb ne k teb

Aja a maš kkšni skili PREJ/POTEM... dej pleas nalimak kej :D

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od prej nimam nobene slike, na žalost pa je tut ne morem več naredit, ker so obe kratke crknale, pa je zdej brezveze, da jih grem kupit. lahko pa naredim od teh tanovih, samo ne prej kot naslednji vikend, ker je motor na servisu.

lahko jih naročiš preko mene, ker mi jih zrihta sosed, ki je avtoelektričar in ima dele za motorje in avtomobile, po pošti pa ne pošilja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No uredu... sej mam jast tut motor na servisu ker bo dobu novo mašino :D Pa ga nekak tut še ne bom dobu ta teden ampak upam da v mesecu oktobru bo pa že. No ko boš pošlji eno sliko prosim, ko pa jast dobim motor ti pa sporočim če bom vzel.

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno tko, da ko bo tema se zapelji na eno prazno cesto, ustavi, daj v ler in slikaj kako svetijo (takrat ko sediš na motorju seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj vam tako crkujejo žarnice... Sploh pa prednje... Jaz sem samo zadnjo enkrat zamenjal, ostale so pa original pa imam okoli 3500 kilometrov. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo mate res polno težav z motorji :P Tvoj je skozi na servisu rossie, jst sm ga mel do zdaj 1x, pa še to je bil redni servis :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej moj se ne kvari... samo tele zavore so problem. in hočem, da se reši, dokler je pod garancijo. ker potem ko bo garancija mim, pa bojo lahko rekl, aha, tole je narobe. tega ne maram. in zato naj zrihtajo zdaj. do petka ma čas da reši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rosvita jaz bi tudi dau not drugo žarnico.V navodilih piše da je 12V 35/35 W.Akumulator pa 12V 4Ah.Groza še APN-6 ima dolge luči. Yamaha ima pa sveče not :kva2: .Tako, da se vozim samo kadar je sonček.Če je tvoja kaj boljša se ti prpeljem v Šentjur (kupim eno + kavo za trud)

lp max

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxf1 od kje pa si? se lahko prej dobimo, pogledaš kako sveti in se potem odločiš. pa jst naročim (za vse, ki bodo želeli) pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no upam da bojo čez en mesec še dosegljive :D

Takrat ti jo pa res naročim!

p.s.: kok je že cena da jo ti dobiš (res se mi ne da it gledat nazaj-hvala)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do nedelje pobiram naročilo za žarnice in jih v ponedeljek naročim. tako da... pišite na mail.

maxf1... na tebe računam z eno žarnico? konec naslednjega tedna bojo pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako... danes naročim žarnice (ob 19.00 oddam naročilo).

če še kdo potrebuje ima časa še 5 ur in pol (primbližno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mene pa zanima kdajbo naslednje narocilo aja a bi se dalo to prevzet tut u ljubljani??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

master... naročilo je bilo oddano včeraj nekaj po 8 uri zvečer. sem pogledla, če je še kdo naročil, pa ni.

kdaj bo naslednje naročilo? ko se boste odločili. če pa mi zdaj hitro napišeš kolko bi jih imel, pa lahko še pokličem in vprašam, če bi se dalo v to naročilo vštet.

prevzem v ljubljani? ja če se bo dalo dobit v tej pošiljki, potem ti lahko v torek dostavim v ljubljano. drugače odvisno od situacije.

od kje pa si ti believer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

master... naročilo je bilo oddano včeraj nekaj po 8 uri zvečer. sem pogledla, če je še kdo naročil, pa ni.

kdaj bo naslednje naročilo? ko se boste odločili. če pa mi zdaj hitro napišeš kolko bi jih imel, pa lahko še pokličem in vprašam, če bi se dalo v to naročilo vštet.

prevzem v ljubljani? ja če se bo dalo dobit v tej pošiljki, potem ti lahko v torek dostavim v ljubljano. drugače odvisno od situacije.

od kje pa si ti believer?

Sem vem da ne boš hodila (če pa že, sem blizu kamnika), tako da, povej kdaj boš v LJ v torek pa se lahko magar tam dobimo.

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!