Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Grobnik ni poštena izbira,saj na svoje motorje ne morem nataknit pnevmatik ki se po parih krogih neb pregrele in me posledično popeljale pred zajčke :-D

Rad bi se naučil po ovinkih na magistralkah saj sem na teh cestah skoz na nasprotnem pasu hahaha

Kar se pa tiče mehkužcev bom pa rekel da večjih kot tistih ki se hvalijo z grobnikom skoraj ni,varovano območje z izletnimi conami in ss pnevmatikami,to je za otroke ki sojih mamice do 30 leta v plenice zavijale :-P

Želim da mi pokažeš znanje na cesti!

Aha,o Versysu je tu govora........a gremo z Versysi:-P

Za takšnega đeka kot si ti vrsta pnevmatik sploh ni pomembna, saj slajdanje sigurno obvladuješ v nulo. V primeru, da te jebejo ovinki na magistralkah, ti toplo svetujem kakšen tečaj za motoriste na Vranskem. Tam boš lahko izbiral med začetnim in nadaljevalnim tečajem - v primeru, da ne veš v kakšno skupino bi se prijavil, prosi inštruktorja za mnenje o tvoji vožnji pred prijavo. Z Grobnikom se tudi slučajno ne hvalim - dal sem samo predlog, ker sem menil, da je boljše imeti rešilca pri roki, kot čakati v nedogled ob/na cesti v primeru, da je sploh možno še kaj reševati.

Kaj ti bom jaz revež kazal na cesti, ko pa še sam gledam, kako bom čimbolj pravilno speljal ovinek. :grim

 

V primeru, da mi motorist Snecer zaupa svoj Versys, sem pripravljen na dogodivščino.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takšnega đeka kot si ti vrsta pnevmatik sploh ni pomembna, saj slajdanje sigurno obvladuješ v nulo. V primeru, da te jebejo ovinki na magistralkah, ti toplo svetujem kakšen tečaj za motoriste na Vranskem. Tam boš lahko izbiral med začetnim in nadaljevalnim tečajem - v primeru, da ne veš v kakšno skupino bi se prijavil, prosi inštruktorja za mnenje o tvoji vožnji pred prijavo. Z Grobnikom se tudi slučajno ne hvalim - dal sem samo predlog, ker sem menil, da je boljše imeti rešilca pri roki, kot čakati v nedogled ob/na cesti v primeru, da je sploh možno še kaj reševati.

Kaj ti bom jaz revež kazal na cesti, ko pa še sam gledam, kako bom čimbolj pravilno speljal ovinek. :grim

 

V primeru, da mi motorist Snecer zaupa svoj Versys, sem pripravljen na dogodivščino.

Ma kaj se sekiraš,prid dones po 17h na Rakitno ,častim pijačo:-D

PS: slajdanje obvladujem v popolnost,čakam umetnokoleno :-P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj se sekiraš,prid dones po 17h na Rakitno ,častim pijačo:-D

PS: slajdanje obvladujem v popolnost,čakam umetnokoleno :-P

Sekiram se pa res, ker moram danes popoldne tastu na vikendu okoli Velikih Lašč pokositi travo s staro koso brez pomoči brusnega kamna in na žalost ne morem priti na pijačo.

Vesel sem, ker je malo takšnih slovencev, ki so prepričani da popolnoma obvladujejo slajdanje. Obenem ti želim, da ti vstavijo čimmanj umetnih kolen v tvoji motoristični karieri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekiram se pa res, ker moram danes popoldne tastu na vikendu okoli Velikih Lašč pokositi travo s staro koso brez pomoči brusnega kamna in na žalost ne morem priti na pijačo.

Vesel sem, ker je malo takšnih slovencev, ki so prepričani da popolnoma obvladujejo slajdanje. Obenem ti želim, da ti vstavijo čimmanj umetnih kolen v tvoji motoristični karieri.

 

sam še enga mu lahko, pol pa že kolen zmanjka :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni menjajo kolenčnike na kombinezonu ... Kmet drajsa pa kr direkt s kolenom iz titana!  :ninja: 

Ampak svaka nam čast, temo smo zafural do onemoglosti!  :OK: 


Kaj čmo napisat, da bomo ontopic ..? HyperJack se mi je celo furo smejal, ker ima na Versačiju manjši rezervoar a hodi tankat skoraj pol tolikokrat kot jaz s Tigrom.  :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj se sekiraš,prid dones po 17h na Rakitno ,častim pijačo:-D

PS: slajdanje obvladujem v popolnost,čakam umetnokoleno :-P

 

Ob 17.00 sm tak, se že vnaprej zahvaljujem za kafe in kozarec vode :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čmo napisat, da bomo ontopic ..? HyperJack se mi je celo furo smejal, ker ima na Versačiju manjši rezervoar a hodi tankat skoraj pol tolikokrat kot jaz s Tigrom.  :blush:

sej vsi drugi so se pa njemu smejal k so vidl kašn dvokolesnik voz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vsi drugi so se pa njemu smejal k so vidl kašn dvokolesnik voz :D

 

Seveda so se mi, še dobro, da pri vsem tem smehu nisem še tebe zagledal...ker pol bi pa res še umrl....od smeha umrl :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so se mi, še dobro, da pri vsem tem smehu nisem še tebe zagledal...ker pol bi pa res še umrl....od smeha umrl :)

res še dobr da nisi ... kdo bi pa hotel versisa kot zapuščino :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res še dobr da nisi ... kdo bi pa hotel versisa kot zapuščino :D

 

Kmet sigurno, sej če men ne verjameš, njega vpraši...ne sklepaj drugih po sebi  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet sigurno, sej če men ne verjameš, njega vpraši...ne sklepaj drugih po sebi  :grim

ostal sem brez besed :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

206 strani!!!. Tale Versys pa more bit The stroj!

js tut pravm, da mora bit nekaj na tem, najprej je Kmet mene forsiral nej ga kupm, zdj ga je pa že rezerviral. Versis rules  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut pravm, da mora bit nekaj na tem, najprej je Kmet mene forsiral nej ga kupm, zdj ga je pa že rezerviral. Versis rules  :OK:

Pa ne moreš verjet. 207 strani sem moral počakat, da lahko izvem novico leta, Kmet kupuje legendo, Versisa! :eek:  :kva2:  :naughty:   Le kaj na to poreče Snecer? :hmm:  :naughty:   Živi bili pa vidjeli. Prijateljstvo za večno!  :kva1:  :yes:  :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupuje ga samo zato, da ga bo lahko potem spljuval iz prve roke :)

končno en ki razmišlja:-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot je MTS spljuval, bo pa že težko Versysa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama buloza ovdje...

 

.. moped nima 150 konjev, pa tudi ne 2 s do 100 km/h, ampak Versači mi..

 

...po dobrem letu lastništva in po prevoženih 17kkm še vedno spravi nasmeh do ušes =)..

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj men ga bo tut, sploh k bom Kmeta gor vidu :D

 

p.s. A še vedno ni nubenga k ma ta nouga 1000?

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama buloza ovdje...

 

.. moped nima 150 konjev, pa tudi ne 2 s do 100 km/h, ampak Versači mi..

 

...po dobrem letu lastništva in po prevoženih 17kkm še vedno spravi nasmeh do ušes =)..

 

Včeraj je tudi meni spravil nasmeh do ušes. :)  :OK:

 

Edine stvari ka mu res falijo so:

- boljše zavore,

- rdeča barva,

- znak od Yamahe. :D

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!