Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Aha, tega za 3800 gledaš?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9910858&show=1

Nova roadsmartka je gor.

Ded ga je malo špricnil, plastike, ni panike, je hotel ta look.

Ni pa poškodovan pokrov olja, ampak dekl alternatorja (prodajalec očitno...no ok :), če se je 4 leta s takim vozil pol ni panike, sicer sem pa zadnjič videl na enem forumu da padec na dekl alternatorja ni nujno da je tako nedolžen. Po sledeh na deklu je motor padel-drsnil, samo očitno nič, malo so fasale tudi plastike, zato je verjetno barval. Poglej pa kako je s hladilnikom.

Malo zgemblaj ceno, ponudi 3 na ogledu v živo, potem se pa zmenita in če ga boš vzel kupi zaščito za motor (cevno) ima pa malo kilometrov

zgolj kot primer samo, ampak tu je fejst drsnil in je počil dekl tudi.

20150725174356resized.jpg20150725174417resized.jpg

20150725174522resized.jpg20150725180210resized.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokrov alternatorja sem imel na Zju precej bolj zdrgnjen, pa tudi ni bilo panike vec let. Za pogledat je balanca, pa hladilnik, tut stopalke. Javim popoldne pa kako sliko prilimam :) Mel bi la zaenkrat cevno zasctito, pa spodnjo zascito. 200€ je sicer mal dost za kos pleha -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc pocakaj do pomladi. Do takrat prihrani se 500 eur, jaz bom pa za 500 spustil ceno, pa bos dobil odlicen motor za 5k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imam vec prihranjeno, sem ze skoraj novega vzel. Zdej bom pa rabljenega, ostalo pa sparal se kako leto, potem pa super tenere, al pa kaj podobnega kmetovem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba, ja. Sicer pa za oranžnega tudi hoče vsaj 3700.. Tako da nebo nič.Kupljen je bil pa pred 3 leti za 3900 :grrr  Če bi bil v stanju kot iz trgovine bi za 3600 še razmislil, za cel barvan motor brez originalnih ročk in tega pa tolko nedam. Slabo kaže zaenkrat :BUA:  Je pa res letnik 2010, tudi po homologaciji, tako da je zanimivo da je še star model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa un rdeč. Spustil ga je iz 6200 na 5500. jaz bi rekel, da rabi denar. Ne stane te pa nič, če ga pokličeš pa povprašaš o "gotovinskem popustu". Je tudi dobro opremljen. Če maš denar, daj raje malo več, sploh če ga misliš potem prodati. Lažje boš prodal dobrega, kt kakšno razvalino. Cene pa tudi držijo, saj sam vidiš.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, 6000 nov. Ko sem jaz hotel kupit tistga za 6, ga ni bilo nikjer. Oglas je bil motorja pa ne. So mi lani ponujali let. 2013 za 6800...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italija je dobra opcija. Ker je blizu, je dodatnih stroškov zaradi poti malo.

Samo en primer: http://www.subito.it/moto-e-scooter/kawasaki-versys-650-2009-gorizia-104103646.htm

Gorica, vozila ga je punca...

 

Če zlistaš samo tiste blizu meje in do 4000€ ti izpljune tole:

http://www.subito.it/annunci-friuli-venezia-giulia/vendita/moto-e-scooter/?bb=000029&bm=001157&pe=5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, 6000 nov. Ko sem jaz hotel kupit tistga za 6, ga ni bilo nikjer. Oglas je bil motorja pa ne. So mi lani ponujali let. 2013 za 6800...

Jaz sem model 2011 dobil za 62xx kot je bilo oglaševano. Prišel iz centralnega skladišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2010,2011,2012,2013 in 2014 so identični, le barva plastik

To so motorji še v škatlah v skladišču, ko ga kupiš dobiš 4 leta garancije...

Se splača, malo denarja, veliko muzike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom malo povprašal kako je z uvozi, škoda da je tako malo Versysov. Recimo zdej gledam še Honde transalp, tu pa dobiš boga pa pol za 4 jurje:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10017871&show=1

Hondo transalp sem jaz kupil novo. Vzmetenje proti versysu je bilo slabše, pri drži me je stalno bolel hrbet. Potem sem jo po 1 letu prodal bratu, ki jo je vozil 5 let. Ko sem lani dal bratu za peljat versysa, je bil kar malo razočaran nad Transalpko in jo je hitro prodal. Ni pa transalp slab motor, a milim, da je versys boljši. Uvozi iz IT, če imaš možnost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu k rečem da je Versys crazy moped, me malo čudno gleda...ampak to čudo se pelje res specialno. Ne poznam motorja, ki bi ti za 3 k€ narisal tak nasmeh na usta =)...

pol se pa polno naložen z mojo ženo na zadnjem zicu peljem, kolikor pač gre in si izračunam porabo 4,1l/100 km... fak kak je to nor študentski moped. Še koucalo se mi bo...no sej morda ga pa kmet ne vzame pa se bom mogu poročit z njim :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar si obljubil si obljubil,oktobra se zmenva ko svoja lepotca odjavim...:-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar si obljubil si obljubil,oktobra se zmenva ko svoja lepotca odjavim...:-D

 

Pa valda sva vse dogovorjena, medved je dal medvedu roko, to ni kr tak...zdej je sam še od tebe odvisno vse ;)  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar si obljubil si obljubil,oktobra se zmenva ko svoja lepotca odjavim...:-D

Za tebe po moje ne bo ok, ker si hrust, bi moral met drugo vzmetenje in več PS=KTM :)

A za zimo bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tebe po moje ne bo ok, ker si hrust, bi moral met drugo vzmetenje in več PS=KTM :)A za zimo bo.

Čist v redu bo da bom lahko iz prve roke podal mnenje o tem super stroju :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!