Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

hahaha, Z- ja si vozu...

 

Ga še vedno, to je D-best moped. Z.ja primerjat z Fazerco je greh! :D

 

Sicer pa kak boš vedu, če sršena voziš, al ti to resno iz prve roke :D?

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno,... tvoj link mi odpre, preko iskalnika pa ne najde. Sem probal v drugem brskalniku in na drugem računalniku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno,... tvoj link mi odpre, preko iskalnika pa ne najde. Sem probal v drugem brskalniku in na drugem računalniku..

To kar dela tebi, dela meni isto, že dobro leto od kar sem iskal svojega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gretje ročk še ma, idealen za zimo :)

 

Ta se ni glede na km "nič" vozil.

 

Vseeno pa bi raje iskal MK2 model, ki ima nekatere zadeve posodobljene.

 

Sicer pa za 3390 eur je dobra cena, po moje za 3 odpelješ in se voziš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prelepo da bi bilo res... je že kdo bil na ogledu? 

 

Tipson je iz mojih koncev, baje kr malo ošter. Pripelje primerke na katerih lahko kaj zasluži. Jaz ko vem kaj gledat, na slikah opazim vse znake zanemarjanja, ki bi me vsekakor odvrnile od nakupa...pa še moder je, že to me je odvrnilo. Hotel sem menjati omenjen wilbers feder za mojega originalnega, pa sem si na koncu reku, zakaj hudiča? Tista trša vzmet ne bo naredila nič dobrega...menjaš zadnji feder, avtomatsko sprednji ne dohajajo več zadnjega... al narediš modifikacijo na obeh, ali pa jih dobro nastaviš in se namesto da se obremenjuješ z zamenjavo, pelješ na izlet =)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kilometrov ni, kar je sumljivo. Glede na opremo bi rekel da je bil precej vožen. 

 

Če že poslikah vidiš znake zanemarjanja potem odpade. Hvala.

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kilometrov ni, kar je sumljivo. Glede na opremo bi rekel da je bil precej vožen. 

 

Če že poslikah vidiš znake zanemarjanja potem odpade. Hvala.

 

Kupuješ Versysa? V slo je tale model kar loterija. Je pa res, da se vsake toliko časa najde res lep primerek, ki pa ni kaj dolgo v oglasih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za brata bi vzel nekaj enostavnega, ker je začetnik. ABS mi je zanimiv, sicer pa bi kupil nekaj do 3500€. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo kdaj primerjal Versys 650 z Hondo NC700X ali NC750X? Kater od motorjev je bolj udoben, praktičen, oziroma na sploh boljši nakup?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za brata bi vzel nekaj enostavnega, ker je začetnik. ABS mi je zanimiv, sicer pa bi kupil nekaj do 3500€. 

 

Odličen izbor! Edino treba vzet v zakup da je sedež kar "visok", ob popolnoma našponanih fedrih s svojimi 173 cm / 82 kg, ne stopim popolnoma na tla z obema stopaloma. Za začetnika povsem dovolj navora. Prijetna neutrujajoča drža, enostavno in ugodno vzdrževanje.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo kdaj primerjal Versys 650 z Hondo NC700X ali NC750X? Kater od motorjev je bolj udoben, praktičen, oziroma na sploh boljši nakup?

 

 

Versači.

 

Ampak to so nijanse, meni je NC750x tudi kul motor, sploh atomatika, cena je ok, poraba izjemna, moteč element je izgled komponent na motorju, kar pa se bi dalo z manjšim vložkom polepšati.

 

Enojni disk zgleda precej češko na Hondi, zadnja nihajka kot običen profil, vijaki krmila, sprednje vilice bi lahko bile UPSD.

 

Škoda, da niso še malo dodali, iz tega vidika je versys precej bolj dodelan in vizualno privlačen.

 

Po drugi strani pa gre le bolj ali manj za manjše razlike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno nimam časa v miru pogledat video, ker sme v službi, ampak po nekaj prebranih komentarjih spodaj, so v glavnem vsi za Hondo. tudi meni je Versys lepši, ampak poraba, prtljažnik v tanku, pa je zanimivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga še vedno, to je D-best moped. Z.ja primerjat z Fazerco je greh! :D

 

Sicer pa kak boš vedu, če sršena voziš, al ti to resno iz prve roke :D?

Ajde, ce nista primerljiva ne vem... Sm razumu tvoj post, da pises glede stevilcnosti fazerjev na cest..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno nimam časa v miru pogledat video, ker sme v službi, ampak po nekaj prebranih komentarjih spodaj, so v glavnem vsi za Hondo. tudi meni je Versys lepši, ampak poraba, prtljažnik v tanku, pa je zanimivo...

 

Testniki bolj hvalijo Versysa. Torej tisti, ki so ga vozili, nabijačev v tri dni pa je tudi na motosvetu zadost... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Kmet2@ model

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8864356&show=1

 

ABS in wilbers zadaj, cena sitniš, km minimalno

Kmet bo če bo od HyperJacka vzel,vsaj vem da ne bom kupil mačka v žaklju pa še vem kje živi  :P tist k pa ta modrega prodaja ,me je pa že nategnu za avto 20 let nazaj ,tako da starn od njega  -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom verjetno prodajal svojga versysa na jesen, tko da mal počakte pa dobite vrhunski motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!