Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Ja res je nosilec zraven ročk je ful češk. Imel sem na srečo doma še nosilec od SAITO ročk, katerega nisem stran vrgu pa mi je prišel prou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem zdej mal posliku, ko sem približen složu zadevo pod zic. Če se bo kr električar najdu bo sigurn spluvu splošen izgled, ampak js nisem štromar :). pa sem se vseen zadeve lotu. Začel se pa je z ročnim načrtom, katerega sem narisu in pol maherje vprašu, če je ok. Potem pa je prišla izvedba. :rolleyes::rolleyes:.

post-15839-0-63930200-1299427639_thumb.jpg

post-15839-0-36355800-1299427651_thumb.jpg

post-15839-0-16363500-1299427661_thumb.jpg

post-15839-0-02763800-1299427671_thumb.jpg

post-15839-0-68145200-1299427683_thumb.jpg

post-15839-0-66444300-1299427694_thumb.jpg

post-15839-0-63807300-1299427707_thumb.jpg

post-15839-0-42226100-1299427721_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rele sem zavil v peno, da med vožnjo ne bo tolkel po plastiki, rele proži zadnja luč, gretje ročk in elektromagnetni ventil sta vezana na rele, 12 V vtičnica pa je vezana direkt preko varovalke na akomulator. Mase sem vzel izpod vijaka, kjer so ostale mase. Edino masa za vtičnico je vzeta iz releja. Med akomulatorjem in relejem je 10A varovalka + varovalke na vseh porabnikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro narejeno!

Zanima me samo, zakaj si se odločil dat rezervarček v kufer?

Kaj pa, ko ga boš stikal, kufer mislim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje?

Kako ste kaj zaščitili svoje Versyse proti dolgim prstom?

Sam imam ključavnico za disk z alarmom, a razmišljam za kaj bolj konkretnega...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjega kufra sploh dol ne bom dal, kr ga tudi na drugih motorjih nisem dal dol.

Resno?

Nikoli ga ne odstraniš?

Tudi, če greš na pot in kje prespiš in ti ni motor v dosegu oka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne v zadnjem kufru nimam nič kej tazga (orodje, pumpo, ...). Pa tud nikol nisem nobenga motorja nikamor priklenil z kako ketno pa ni blo problema. Če ti ga pa imajo namen plunt, lahko maš lahk pa še tak alarm pa ga bodo odpelal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje?

Kako ste kaj zaščitili svoje Versyse proti dolgim prstom?

Sam imam ključavnico za disk z alarmom, a razmišljam za kaj bolj konkretnega...

lp

Kabel 220v,pa na motor naštimat,sam ne pozabit ! :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne v zadnjem kufru nimam nič kej tazga (orodje, pumpo, ...). Pa tud nikol nisem nobenga motorja nikamor priklenil z kako ketno pa ni blo problema. Če ti ga pa imajo namen plunt, lahko maš lahk pa še tak alarm pa ga bodo odpelal.

Po eni strani imaš prav, če hočjo, ga bodo.

Sam pa pravim, če mi ga bodo hotli plunt, se naj pa vsaj malo pomatrajo! :evilgrin:

Med sezono mi motor stoji zunaj pred hišo, 5 m od ceste in gledam, da bi mu nekaj nataknil razen tistega na disku, saj cvil, a ga ne slišim na drugo stran hiše, zato sem gledal malo te 2 smerne zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj z ono ključavnico na disku. Kolega je mel zapet sprednji disk. Pa sem js neki njegov motor gledu zuni, pol pa kolega pršu in se vsedu na motor. Sva se še neki menla in je pozabu odpet ključavnico. Vžge in spele in mal je mankal de se ni prevrnu, pri 1 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po eni strani imaš prav, če hočjo, ga bodo.

Sam pa pravim, če mi ga bodo hotli plunt, se naj pa vsaj malo pomatrajo! :evilgrin:

Med sezono mi motor stoji zunaj pred hišo, 5 m od ceste in gledam, da bi mu nekaj nataknil razen tistega na disku, saj cvil, a ga ne slišim na drugo stran hiše, zato sem gledal malo te 2 smerne zadeve.

Eno tako zadevo priveži zraven, samo ne zanj, ker če bo kakšna mačka prilitela okoli bo vse letelo... :whistle:

post-10572-0-20920300-1299438922_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj z ono ključavnico na disku. Kolega je mel zapet sprednji disk. Pa sem js neki njegov motor gledu zuni, pol pa kolega pršu in se vsedu na motor. Sva se še neki menla in je pozabu odpet ključavnico. Vžge in spele in mal je mankal de se ni prevrnu, pri 1 km/h.

Obstajajo take stvari, ki jih pripneš na ključavnico in jo potem zatakneš še na ročico za plin, da slučajno ne spelješ prezgodaj, kot ta tvoj kolega.

lp

post-10572-0-72809500-1299439279_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ga je mel, trakec je odpel in ga dal v kufer na ključavnico je pa pozabu. Priznam, da sem ga js zamotu z bla bla bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva na 4 noge je super za doma, če greš pa na pot si ga moraš pa sposodit? :whistle:

Ja, moja zadeva na disku se oglasi preden speljem, če jo pozabim snet.

Sem že preizkusil... :wallbash:

Popravljeno . Popravil rookie007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se vrnemo malo k temi... Danes sem se lotil šraufat handguardse, zaenkrat sem na pol ker imam par izzivov. Nekdo pri Kwaku se je odločil, da je jako fino, če na koncu na balanco našvasajo polkrožno matico z navojem, da se utež lažje privijači.

Seveda ne bi bilo problema, če Acerbis ne bi imel na samozatezki ki gre v balanco polovično zarezo da se vse skupaj ne vrti. sedaj pa z malim distančnikom na balanci vse skupaj izgleda malce češko. bom moral malo tuhtati... Sneak preview pa v prilogi...

a se je že kdu ubadal z podobnimi izzivi? da ne odkrivam tople vode?

post-25691-0-37657100-1299607884_thumb.jpg

post-25691-0-39832800-1299607898_thumb.jpg

post-25691-0-16509000-1299607930_thumb.jpg

post-25691-0-34264900-1299607961_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak, kako moreš tako lep motor izmaličit s tako grdimi handguardi? :wallbash:

Res, ampak zadeva zgleda kot bi nekaj sam zvijal in nabijal na krmilo.

Sorry!Moje mišljenje...

Tile handguardi niti pod razno ne zgledajo na Versysu, ajdi na kakšen hard enduro ne pa na funbike.

Btw, čemu ti sploh koristijo?

Po moje ni ravno neke vetrne zaščite z njimi, mislim pa, da ti je to namen.Ali morda misliš z njim v gozd in med grmovje?

Sorry in brez zamere, če sem ti jih poljuval...

Res so čist mimo! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil rookie007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sto ljudi, sto čudi. Meni so fajn ker niso ogromni, ker jih lahko enostavno snamem in imam samo alu palico, ker dejansko v živo izgledajo (vsaj meni) lepo in tudi na motorju ne izpadejo tko čudno kot na slikah.

vetrna zaščita mi ni toliko, kot zaščita pred kakimi kamni ali ogromnimi žuželkami :)

med grmovje pa itak, zdele menjam še gume za scorpion trail, pa mam makadam friendly bajk.

Če je tebi mimo, sori, ampak na zadnjem delu imam še motech-ove kufre pa že cel moped izpade manj cestni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim, sorry!

Je pa drugo, če imaš namen motor spremenit v vsestranski enduro in ne bolj cestni funbike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... Jaz sem eden od tistih, ki gledajo forume in tuhtajo kako bi nataknil 19 colsko gumo spredaj :)

ps. a kupi kdo ugodno komplet Dunlop Roadsmart, prevoženih 3500 km? :)

Popravljeno . Popravil oby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa, saj res!

To sem se pa lani enkrat čudil!

Glede večjega kolesa spredaj...

Ja, mene bi morda zanimala zadnja, če ni preslana... :whistle:

Lahko na PM. da nebo špotanja o smetenju...

Popravljeno . Popravil rookie007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oby js pol ne wem zaka si kupu tak motor z 17 col bicikli. Pa da bo pol zgledu ko tale kup dreka????. Raj nimam nč.

lp

post-15839-0-87028700-1299615057_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!