Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Dons sem naredil 230 km. Me pa zanima, ker je na števcu skupaj 290 km, kaže pa še kr dve črtici za tank. Kuk delate km približn s tankom ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem naredil 230 km. Me pa zanima, ker je na števcu skupaj 290 km, kaže pa še kr dve črtici za tank. Kuk delate km približn s tankom ??

Da se narediti 400 km z enim tankom, sicer glede na slog vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom dolžen...

Slike scotoilerja:

BTW, DELUJE ODLIČNO!!!

NEBI rekel po rjavini na ketni, jaz jo mažen z spreyem pa ni bila še NIKOLI nobena rjava kot tvoja na sliki !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEBI rekel po rjavini na ketni, jaz jo mažen z spreyem pa ni bila še NIKOLI nobena rjava kot tvoja na sliki !!!

Če bi spremljal temo par strani nazaj, bi videl, da sem scota nataknil komaj včeraj.Rjavina na ketni je pa prišla k meni skupaj z motorjem od prejšnjega lastnika.

Mazal sem jo pa s sprejem mogoče še prevečkrat in sem danes komaj tist drek od spreja dol spravil.

Danes po furi in med furo sem parkrat preveril verigo in od kar imam motor ni bila tako čista.Po nanosu spreja je bila vedno kot pošmerana in vsak prahec je bil na njej.

Mogoče zaradi verige - vleče prah nase?

Ali pa je bil kriv sprej?

BTW, če je sprej boljši ali oiler naj pa odločijo drugi.Jaz vem, da ne grem več na sprej.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se strinjam, da ni mogla zarjavet, ker je blo milimeter keten spreya gor. Samo na žalost, sej ne tudi nalepu fin prah kot šmirgel papir. Če so zarjavele samo ploščice ketne sploh ni panike, panika je če svinjarija na o-ringih, pa prah zraven. Drgač pa sam da Scottoiler dela tak ko treba.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje, je bolj malo mazal ketno prejšnji lastnik, ker je motor stal več kot vozil.

Rjave so le ploščice na zunanji strani, ringi so pa čist ok in primerni starosti verige, oziroma ni nič videt, da bi bili obrabljeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en pošten žulj sem fasal pri montaži ročk nazaj, nisem jih nič lepil, ker so že tako šle zelo na tesno gor.

s kompresorjem in stisnjenim zrakom gre z lahkoto gor in dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kompresorjem in stisnjenim zrakom gre z lahkoto gor in dol :)

Vedel sem za dol, za gor pa mi je prva! :eek:

Pa tud kompresorja ali stisnjenega zraka nisem imel - razen v pljučih! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amerikanci me bojo ubil, kr jih dražim z rumenim Versysom., Oni ga ne morejo kupiti, ker za ameriški trg ni blo rumenih Versysov. Tole je eden izmed komentarjev. :)

Damn you and your yellow bike! Why can't we have yellow??

j/k looks great. Thanks for the picks! thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem sestavil handguardse do konca. Ker ima Kwak tisto polkrožno olivo na konc, je moral mal CNC pet. Meni se zelo dopade, tudi v živo meni zgleda manj grdo ko une črne gmote. Mal bom moral sicer še podložit na desni ročki, ker je cev za bremzo mal preblizu.

sem pa vmes najdu še tole, http://www.chainspeed.co.uk/products/Barkbusters-Bar-End-Weights-For-The-Kawasaki-Versys-B56.html, in bom verjetno naročil, ker sedaj nimam uteži, teli aluminiji so pa lahki.

post-25691-0-53726900-1300135139_thumb.jpg

post-25691-0-51076100-1300135144_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem lastnikov Versys-ov ..

še en nov član tukaj z zelenim V. '09 :notworthy: :D

so kdaj kake skupne (only) Versys moto ture napovedane v kratkem ali kako srečanje :worship: ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen v Kawl družini. Jst sem tud bol nov, pa kakor sem prebral se še noben ni spomnil, da bi se kje dobil pa kako rekel. Mogel bi se pa zment enkrat in se it mal skupi pelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdej pa je motor popoln, dokler ga ne bom enkrat vrgu po podni. :). Dons sem še zmontiru ščitnike rok, ki so original KAWASAKI. Cena 105€ s popustom. Še neki slik. Ročke sem zmontiru v pol ure.

post-15839-0-29500600-1300392900_thumb.jpg

post-15839-0-03785700-1300392914_thumb.jpg

post-15839-0-14799100-1300392927_thumb.jpg

post-15839-0-75689200-1300392960_thumb.jpg

post-15839-0-55519400-1300392971_thumb.jpg

post-15839-0-95775500-1300392984_thumb.jpg

post-15839-0-12687400-1300392998_thumb.jpg

post-15839-0-53224400-1300393009_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!