Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Toorej, še stroškov. Danes mi je počla guma, tako da sem se odloču, da jih bom kar zamenjal, ker te so stare in znucane.

Rad bi ene 70/80% cesta 30/20% trd makedam, ker se kar pogosto vozim po kamenčkih.

Hvala za vsak predlog, če pa to spada med gume..... mogoče tudi, tudi tle bo ok, ker mamo Snecerja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Greencaj pravi:

Toorej, še stroškov. Danes mi je počla guma, tako da sem se odloču, da jih bom kar zamenjal, ker te so stare in znucane.

Rad bi ene 70/80% cesta 30/20% trd makedam, ker se kar pogosto vozim po kamenčkih.

Hvala za vsak predlog, če pa to spada med gume..... mogoče tudi, tudi tle bo ok, ker mamo Snecerja ;)

Če bi vsaj reku da se voziš 50-50 bi ti z veseljem svetoval Hindenau K60 al pa Pirelli Corsa Mt 60 tako  bi ti pa rekel Continental Traill Attack II .

Hindenau je odlična na cesti in dovoljuje tudi kakšen soft teren ter je trpežna ,na makedamu fantastična.

Pirelli še boljša na cesti proti Hindenau in primerljiva po makedamu z Hindenau,ker pa je precej mehkejša in boljša na cesti kot sem že omenil se tudi hitreje obrabi in je draga!

Conti ,seveda najboljša proti zgoraj navedenimi na cesti ,po makedamu pa tok kot z vsako pnevmatiko ,se mi zdi da sem se z MSF isto peljal  .....bolj za na cesto kot kamorkoli drugam ....gre pa seveda ,kar velik makedama prevozil z njimi .

Lahko bi ti omenil še Metzeler Touranc,Bridgstone BattleWing,Michelin Anaake a vse slednje naštete so odvisne od tvojega stila,saj če ga goniš imajo te pnevmatike po obrabi ali pa proti koncu bistveno slabši oprijem tako po suhem kot po mokrem , Če si povprečen "normalen":P uporabnik pa bodo prav tako dobre saj omenjenega ne boš občutil .

Evo eno par ki sem jih peljal. Kratka obnova in upam da sem ti kaj pomagal ,bo pa moj kolega sigurno napisal še kakšno modro :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

Če bi vsaj reku da se voziš 50-50 bi ti z veseljem svetoval Hindenau K60 al pa Pirelli Corsa Mt 60 tako  bi ti pa rekel Continental Traill Attack II .

Hindenau je odlična na cesti in dovoljuje tudi kakšen soft teren ter je trpežna ,na makedamu fantastična.

Pirelli še boljša na cesti proti Hindenau in primerljiva po makedamu z Hindenau,ker pa je precej mehkejša in boljša na cesti kot sem že omenil se tudi hitreje obrabi in je draga!

Conti ,seveda najboljša proti zgoraj navedenimi na cesti ,po makedamu pa tok kot z vsako pnevmatiko ,se mi zdi da sem se z MSF isto peljal  .....bolj za na cesto kot kamorkoli drugam ....gre pa seveda ,kar velik makedama prevozil z njimi .

Lahko bi ti omenil še Metzeler Touranc,Bridgstone BattleWing,Michelin Anaake a vse slednje naštete so odvisne od tvojega stila,saj če ga goniš imajo te pnevmatike po obrabi ali pa proti koncu bistveno slabši oprijem tako po suhem kot po mokrem , Če si povprečen "normalen":P uporabnik pa bodo prav tako dobre saj omenjenega ne boš občutil .

Evo eno par ki sem jih peljal. Kratka obnova in upam da sem ti kaj pomagal ,bo pa moj kolega sigurno napisal še kakšno modro :)

Kaj pa TKC70?

http://www.continental-tires.com/motorcycle/tires/motorcycle-tires/off-road-enduro/tkc-70

 

lp


 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, cene_r pravi:

Tud ja..:OK:..sam vsega pa si tud jaz ne zapomnim :), že po defoltu bolj mal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

versač ma predpisano opcijsko gumo za več makadama in to je prepereli scorpion trail

le v knjigo je potrebno pogledati

Tud zelo v redu pnevmatika, mehka, dobrega oprijema in ma spet to slabo lastnost kot vse dobre pnevmatike in to je hitra obraba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waw, hvala Kmet2 in hvala ostalim za predloge. Bom malo pogledal te Conti, to da se zrabijo me letos ne moti. Na neko normalno vožnjo, brez pretiranega polaganja ovinkov itd... koliko km bi zdržale? CCA seveda :)

 

Kje se gume kupuje pa bom kar med pnevmatike vprašal, da ne bo offtopic too much :)

Samo še to... dimenzije gledam enake kot imam zdej gor, ali se kej spremeni, ker bi ble bolj "krampaste" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Greencaj pravi:

Waw, hvala Kmet2 in hvala ostalim za predloge. Bom malo pogledal te Conti, to da se zrabijo me letos ne moti. Na neko normalno vožnjo, brez pretiranega polaganja ovinkov itd... koliko km bi zdržale? CCA seveda :)

 

Kje se gume kupuje pa bom kar med pnevmatike vprašal, da ne bo offtopic too much :)

Samo še to... dimenzije gledam enake kot imam zdej gor, ali se kej spremeni, ker bi ble bolj "krampaste" ?

ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Greencaj pravi:

Waw, hvala Kmet2 in hvala ostalim za predloge. Bom malo pogledal te Conti, to da se zrabijo me letos ne moti. Na neko normalno vožnjo, brez pretiranega polaganja ovinkov itd... koliko km bi zdržale? CCA seveda :)

 

Kje se gume kupuje pa bom kar med pnevmatike vprašal, da ne bo offtopic too much :)

Samo še to... dimenzije gledam enake kot imam zdej gor, ali se kej spremeni, ker bi ble bolj "krampaste" ?

8-10kkm 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Čisto pri avspuhu, na spodnji strani mašine je ena cevkica, odrezana. za kaj se njo uporablja? Namreč mi je iz nje zelenkasta tekočina stekla. Ko sem pregledal nivo olja je bil uredu, magari se je samo kak deci zlil. Ni imela vonja bo benzinu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snecer said:

dve cevki bi morala biti, tista s posodico je od benza, druga pa najbrž hladilna

Hvala Snecer, bo hladilna tekočina, sem vidu na sprednji desni strani, pod plastiko eno belo posodico. Zgledala ja čisto prazna, bo treba kej dotočit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametno bi bilo kaj dolit, ker ga mečeš po tleh

in na vrhu štopla boš videl cevko ki je speljana potem dol...

pri divji vožnji lahko kaka kaplja priteče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snecer said:

pametno bi bilo kaj dolit, ker ga mečeš po tleh

in na vrhu štopla boš videl cevko ki je speljana potem dol...

pri divji vožnji lahko kaka kaplja priteče

Jup, sem z sopotnico ozadi obračal na mestu, se je nagnila na levo stran in nisem več zadral motorja. Razen te tekočine in malo nategnjene zajle od gasa ni videt drugih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod kaj in kje naj na netu za mojega tisočaka iščem "podaljšek" plastične zaščite nad verigo. Mi gre na k...c, ker moram po vsaki vožnji odstranjevat ostanke maščobe, ki mi jo veriga zmeče pod sedež in še kam.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Tedybear pravi:

Pod kaj in kje naj na netu za mojega tisočaka iščem "podaljšek" plastične zaščite nad verigo. Mi gre na k...c, ker moram po vsaki vožnji odstranjevat ostanke maščobe, ki mi jo veriga zmeče pod sedež in še kam.

 

 

a obstaja?

sw motech, puig, givi, ermax, touratech..ebay

ampak, a si to že videl? Obstaja?

http://www.ebay.it/itm/Kawasaki-Versys1000-2012-2014-Chain-Guard-by-Powerbronze-Carbon-Fibre-/111465983430?hash=item19f3e3edc6:g:q44AAOxykMpTKJwT

http://www.ebay.it/itm/Kettenschutz-Kawasaki-Versys-1000-Versys1000-bj-12-Schrift-/191863707207?hash=item2cabf7d647:g:IiYAAOSw9ZdXKd2V

http://www.ebay.it/itm/Kettenschutz-Kawasaki-Versys-1000-Bj-12-Black-Schrift-/381030412656?hash=item58b72eb170:g:qyAAAOSwr81USMUs

$_57.JPG

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Tedybear pravi:

Pod kaj in kje naj na netu za mojega tisočaka iščem "podaljšek" plastične zaščite nad verigo. Mi gre na k...c, ker moram po vsaki vožnji odstranjevat ostanke maščobe, ki mi jo veriga zmeče pod sedež in še kam.

 

 

https://www.louis.de/artikel/sw-motech-schwingen-sturzpadkit-schwarz-fuer-kawasaki-versys-1000/10021581?filter_bike_id=2805&list=172868695&filter_article_number=10021592

A to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da sploh ne vem, če to obstaja.

.Zdi se mi, da so tile v vajinih postih enako dolgi, kot original, zato to ni tista rešitev, ki jo iščem. Ampak se mi zdi, da sem tu na motosvetu pri nekom, v neki drugi temi, že videl. Mislim pa, da je bil proizvod domače delavnice.

Nekaj v tem smislu....

10021592_INET01_14.JPG

Hvala vseeno...

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tisti vijaki na vetrobranskemu steklu so kot iz ruskega tanka,smerniki kot od fapa(design pa to :lol1:) s tistim klunom ne bo pa nikoli MTS in še sreča, ker to je stroj proti Dučetu! Drugače pa ni napačen , predvidevam kot vsi motorji s takimi in podobnimi lučmi , da si ponoči ravno ne moreš pomagat z njimi .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!