Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Special edition 2017

1786437x1200x880_FFFFFF_E.jpg1786436x1200x880_FFFFFF_E.jpgVersys 650_17KLE650F_GN1_RF_OP_R.jpg

Difficult to explain and impossible to categorise, the Versys simply exceeds the sum of its parts.  With long-travel suspension & sporty 17” wheels, plus a slim, upright riding position and its low to mid-range focused Parallel-Twin engine, the restyled Versys 650 is a sports partner, city friend and mountain road conqueror all in one.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhunski izdelek , vrhunske dodatne luči ......:OK: in tudi ful posodobljen za leto 2017 .......druge nalepke so mu dali , Snecer to moreš imet ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meglenke ne sodijo gor, preglomazne, se takoj vidi, da oblikovno ne sodijo zraven, so od firme sw motech, nemško grobo oblikovanje. manjše, lične je treba nabavit. isti nemški crap ma tudi v1000

za razliko od givija, ki je naredil ekskluzivne stranske kovčke, ene najlepših na trgu (isti v1000, sx).

ostalo pa vrhunsko, težko kaj še posodobiš, po 10 letih je model dosegel vrh, poslikava kawasaki, tudi fedra :)

jaz mam lepšo barvo in več opreme, tako da še ni čas menjave, sicer pa je nov tudi v rdeči

oem so zgleda gori gume rs3 oz cenena verzija oem d222

oem so zgleda gori gume rs3 oz cenena verzija oem d222

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume imate na vaših versačejih? Razmišljam o nakupu Sportmax Mutant, zdijo se mi podobne kot Pirelli Corsa. Kakšno mnenje ali dober predlog bi bilo dobrodošlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je vse bolj ali manj odvisno od tega, kje voziš oz. kako motor uporabljaš. Če si 99,5% na asfaltu oz. na cesti in nimaš nekih ekscesov, potem ne vidim nekega smisla s temi gumami. Zdej, če pa so ti estetsko všeč, pol je to druga zgodba...

Popravljeno . Popravil dlicen
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Mitja99 pravi:

Katere gume imate na vaših versačejih? Razmišljam o nakupu Sportmax Mutant, zdijo se mi podobne kot Pirelli Corsa. Kakšno mnenje ali dober predlog bi bilo dobrodošlo.

Mitas SportForce +

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, dlicen pravi:

Najbrž je vse bolj ali manj odvisno od tega, kje voziš oz. kako motor uporabljaš. Če si 99,5% na asfaltu oz. na cesti in nimaš nekih ekscesov, potem ne vidim nekega smisla s temi gumami. Zdej, če pa so ti estetsko všeč, pol je to druga zgodba...

Res je tako, 99% se vozim po asfaltu, pretežno turistično s sopotnico, estetsko pa so mi zelo všeč. Zanima me primerjava (vzdržljivost, oprijem na mokrem) z RS3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Mitja99 pravi:

Res je tako, 99% se vozim po asfaltu, pretežno turistično s sopotnico, estetsko pa so mi zelo všeč. Zanima me primerjava (vzdržljivost, oprijem na mokrem) z RS3.

RS3 sem vozil zdaj , v decembru in ne morem podat objektivne ocene . Za Pirelli pa lahko rečem super v suhem, mokrem , vlažnem , na makedamu itd ....super pnevmatika ,toda zelo kratka življenska doba če imaš kratek stik med podstrešjem in zapestjem .....2kkm in so bile plešaste , z podobno oz. pnevmatika pri meni v tem segmentu kot je RS3 zdrži od 5-6kkm , povprečno pa drži od 8-10kkm pri povprečnemu uporabniku . 

Za to kar si povedal preskoči Pirelli , predraga , ni narejena za vožnjo v dva , mala življenska doba itd .....

RS3 se mi je če vseno podam mnenje zdela zanesljiva , če pomislim v kakšnih razmerah sem se vozil . 

Snecer ti je dal dober nasvet , pocen , dober oprijem , čeprav jo nekateri okrcajo da je slaba po mokrem je meni osebno bila slabša vsaka pnevmatika od enduro segmenta ko pride proti senzorjem . , razen Conti in pirelli sta mi pri moji vožnji držali od nove do senzorjev . 

Snecerjev predlog je na mestu , če se voziš večinoma sam , za dva in umirjena vožnja boš uničil sredico , boki bojo pa kot novi . 

Meni osebno je v top rangu tudi Conti Trail Attack II, Conti Road Attack II EVO(fantastična pnevmatika za dež) in pa Pireli Scorpion , ki pa naredi nekaj manj km kot Conti . 

Evo če sem ti kaj pomagal .......lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, z Roadsmart boš težko falil, če se voziš turistično in s sopotnico. Mutant je v tem primeru totalno nesmiselna izbira.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.bikesrepublic.com/news/bulletin/around-the-world-on-a-kawasaki-versys

IMG_6943.jpg

Citiraj

More often than not, the first thing that would come to someone’s mind when the term “overland motorcycle expedition” is mentioned is probably a someone riding  one of the big, bulky, 1200cc adventure bikes such as the BMW R 1200 GS or a KTM Adventure. This is due to the perception that only big, powerful and technologically advanced bikes such as the ones mentioned earlier are capable of doing things like overlanding and what not. However, that is not always the case. 

“Since my average speed throughout the expedition was about 100km/h and below, the Kawasaki Versys 650 had more than enough power for me. Besides that, its size was also manageable. In total, the bike dropped eight times during the trip and every time it did, I could pick it up without struggling. Now, imagine picking up a GS eight times,” said Zainal jokingly. “Besides that, the fact that the Versys 650 is technically pretty straight forward meant that more people across the world were capable of repairing it. Regardless of whether we were in India, or even in Africa, finding technical assistance whenever the bike had minor glitches was not an issue at all, and speaking of glitches, all the Versys 650 faced was wear-and-tear problems and only small problems. Never once did it experience a major breakdown.” 

na fotki je nov model, s tem sta se vozila :)

black-V-congo-1-44.jpg

https://www.travel3sixty.com/around-the-world-by-motorbike/

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to zdej Snecer,angleščina? Moti te srbohrvaško,kar je naš sorodni jezik ,tuki pa limaš gor kavboje. Uniču boš forum ,ljudje odhajajo zaradi tebe :P

Kdaj boš prodajal Versysa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Kaj je to zdej Snecer,angleščina? Moti te srbohrvaško,kar je naš sorodni jezik ,tuki pa limaš gor kavboje. Uniču boš forum ,ljudje odhajajo zaradi tebe :P

Kdaj boš prodajal Versysa?

To je skopiran članek par vrstic, za razliko od avtorja, ki se pojavi in s prve roka objavlja direktno v tujem jeziku, kar me lahko moti. Ker vsi naši hlapci, ki so na bjbforumu tam na veselo objavljajo v južnem jeziuku in se našega sramujejo.

Letos bom prodal versysa in prenehal z motorizmom :) dovolj je bilo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Snecer pravi:

spregledala sva  da se vozi v dvoje, tak da rs3, vsaj jaz bi jo dal v tem primeru gor

Tako je za dve osebe, pa če hoče mal več kilometrine pridejo v poštev ST pnevmatike.

RS3, Angel GT, T30, ContiRoad attack...Mogoče bi pripomnil da se tudi s kombinacijo, prva guma katera ti je všeč, zadnja pa nekaj vzdržljivega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, za 5.000,00 EUR, v ceni dodatna oprema v višini 2.525,26 EUR (komplet s kovčki in torbami).

Motor sam pa v dokaj dobrem stanju po moji oceni.

oprema versys 2016 mala.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1. 1. 2017 at 7:49 PM, Mitja99 said:

Katere gume imate na vaših versačejih? Razmišljam o nakupu Sportmax Mutant, zdijo se mi podobne kot Pirelli Corsa. Kakšno mnenje ali dober predlog bi bilo dobrodošlo.

Letos cca 10kkm z roadsmart III. Zame so super, pa nebom preveč o karakteristikah ker je edina druga guma ki sem jo vozil Trailmax TR91 :D Nekje 10% vožnje je bilo v dvoje in okrog 20% na avtocesti in je guma še skoraj cela. Drugo leto bo 100% še zdržala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Snecer pravi:

Bom prepustil, da na ms v 2017 spet pride kvaliteta in da bo večjezičen, vključno z našimi manjšinjskimi jeziki.

kako ceno naj za versača nastavim?

4k€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Snecer said:

To je skopiran članek par vrstic, za razliko od avtorja, ki se pojavi in s prve roka objavlja direktno v tujem jeziku, kar me lahko moti. Ker vsi naši hlapci, ki so na bjbforumu tam na veselo objavljajo v južnem jeziuku in se našega sramujejo.

Letos bom prodal versysa in prenehal z motorizmom :) dovolj je bilo.

kaj je to?

 

in če ti uspe, ustekleniči, kupim tri kose. 

Kmet, a je to ex tvoj?

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11661960&display=Kawasaki versys

 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/1/2017 at 7:49 PM, Mitja99 said:

Katere gume imate na vaših versačejih? Razmišljam o nakupu Sportmax Mutant, zdijo se mi podobne kot Pirelli Corsa. Kakšno mnenje ali dober predlog bi bilo dobrodošlo.

Letos bom sprobal: Sprednja TKC80 zadnja TKC70. Da vidimo kako se bo odneslo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 12. 2016 at 22:09, Snecer pravi:

Special edition 2017

1786437x1200x880_FFFFFF_E.jpg1786436x1200x880_FFFFFF_E.jpgVersys 650_17KLE650F_GN1_RF_OP_R.jpg

Difficult to explain and impossible to categorise, the Versys simply exceeds the sum of its parts.  With long-travel suspension & sporty 17” wheels, plus a slim, upright riding position and its low to mid-range focused Parallel-Twin engine, the restyled Versys 650 is a sports partner, city friend and mountain road conqueror all in one.

 

tamali versys zgleda veliko bolj usklajeno kot veliki...verjetno zarad izpuha...in pri velikem je grozen...ta je lep...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ‎2‎.‎1‎.‎2017 at 1:20 PM, Snecer said:

Evo, za 5.000,00 EUR, v ceni dodatna oprema v višini 2.525,26 EUR (komplet s kovčki in torbami).

Motor sam pa v dokaj dobrem stanju po moji oceni.

oprema versys 2016 mala.jpg

Možakar res končuje...

Me je celo dal na ignore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!