Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

lahko povem, da so men pa moji 2x15 in zadnji 42 litrski, ter tank torba 5 litrska čisto dovolj za tedensko potovanje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, DAMI34 pravi:

lahko povem, da so men pa moji 2x15 in zadnji 42 litrski, ter tank torba 5 litrska čisto dovolj za tedensko potovanje.

Vidva imata svojo omaro pri Dinku. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Vidva imata svojo omaro pri Dinku. :lol1:

res je, vendar tut v Romuniji nam ni nč manjkalo :P

1146907_524193210983569_1819827698_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

res je, vendar tut v Romuniji nam ni nč manjkalo :P

1146907_524193210983569_1819827698_o.jpg

Vse je odvisno od sopotnice zadaj...jaz morm met gor kovček, če greva samo v Portorož na kafe  :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Matej207 said:

ti kovčki so kar veliki za versačija? al?  

Kokr komu in za kaj :D Meni tud moji 41-litrski kovčki zgledajo super pa so komej dovolj veliki za kar jih rabiva...

IMG_20160903_170043.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 11. 2016 at 10:04, DAMI34 pravi:

Givi, distančniki mehkih torb cca 50€+ poltrde torbe cca 200€ (take kot ma Sneci) to je dovolj dobro.

5184-TPH01_a.png

 

Še cenej, da narediš samo distančnike, pa uporabiš mehke torbe, ki gredo preko sedeža.

Malce dražja varianta (še vedno pa cenej od kufrov ) SWmotech, mehke torbe, pa pritrdilni palici. Mal poguglaj. Men osebon je najbolj všeč givijev sistem, ker na iste distančnike lahko pritrdiš trde torbe, ali pa stabiliziraš večje mehke torbe.

Ta ideja mi zaenkrat še najbolj odgovarja. Pa tudi vizualno lepše zgleda. Zanima me če imaš mogoče kak link do teh distančnikov mehkih torb? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, JamesTheMan pravi:

Ta ideja mi zaenkrat še najbolj odgovarja. Pa tudi vizualno lepše zgleda. Zanima me če imaš mogoče kak link do teh distančnikov mehkih torb? 

Www. Givi.it potem pa poišči za svoj moped

Torbe pa so tph01 

Če pa pobrskaš mal nazaj, je Sneci objavil fotke svojega versačeta s temi torbami

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 11. 2016 at 10:04, DAMI34 pravi:

Givi, distančniki mehkih torb cca 50€+ poltrde torbe cca 200€ (take kot ma Sneci) to je dovolj dobro.

5184-TPH01_a.png

 

Še cenej, da narediš samo distančnike, pa uporabiš mehke torbe, ki gredo preko sedeža.

Malce dražja varianta (še vedno pa cenej od kufrov ) SWmotech, mehke torbe, pa pritrdilni palici. Mal poguglaj. Men osebon je najbolj všeč givijev sistem, ker na iste distančnike lahko pritrdiš trde torbe, ali pa stabiliziraš večje mehke torbe.

...če res ne potrebuješ ogromne litraže je to (skoraj) optimalna rešitev...in zelooo ok zgleda. +topcase pa si rešen....zakaj bi za originale plačeval mesečno plačo ali dve, pa velikokrat zgledajo slabše...problem je, ker za vsak moped pa tega ni...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Men je hud :OK:

sej sm vedu, že na Kawe padaš, joooj :(

(spomladi, spomladi, spomladi bom tut jest eno ubodu tralalalaa :P )

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

sej sm vedu, že na Kawe padaš, joooj :(

(spomladi, spomladi, spomladi bom tut jest eno ubodu tralalalaa :P )

 

 a Versysa :eek: :OK:

Popravljeno . Popravil peterjanko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, peterjanko pravi:

 a Versysa :eek: :OK:

Se še odločam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, sebar pravi:

Super hud :OK: A maš kak link z več podatki?

 

Sem ga včeraj videl v FB skupini Kawasaki Versys vednar objave ne najdem več :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Se še odločam

A veš da bi ga za igračkat imel tudi sam . Dejva it enemu preprodajalci pa vzamema oba pa dobiva diskontno ceno :P

Versys mi je ostal v srcu , res funny motorček :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Kmet2 pravi:

A veš da bi ga za igračkat imel tudi sam . Dejva it enemu preprodajalci pa vzamema oba pa dobiva diskontno ceno :P

Versys mi je ostal v srcu , res funny motorček :OK:

sicer bolj ciljam na NINĐA 650, ličen motorčič, če pa slučajn na loto kaj pade, pa SXa. No tut versače ni slab. Drgač pa, kar se tiče diskontnih cen, bo pa bolj težka, ni to BMW in KTM, k mata v štartu nabito ceno. DKS ne da kakih popustov, vsaj kar jaz vem. Bi bilo mal za preverit, če je komu že kaj uspel zbit ceno.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Kmet2 said:

A veš da bi ga za igračkat imel tudi sam . Dejva it enemu preprodajalci pa vzamema oba pa dobiva diskontno ceno :P

Versys mi je ostal v srcu , res funny motorček :OK:

POZOR!! Poooozooor!! Kmetu so shekali motosvetov account!!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D

1 hour ago, Rey said:

Sem ga včeraj videl v FB skupini Kawasaki Versys vednar objave ne najdem več :hmm:

Damn, računam da bo @Snecer povedal kaj vse je nametano gor :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je od nekega Indonezijca, če sem prav razumel. Še te dve fotografiji sem našel

 

FB_IMG_1479374518578.jpg

FB_IMG_1479374344896.jpg

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Rey pravi:

 

FB_IMG_1479374344896.jpg

Jebemtiš, prisegel bi, da sem točno takšen zadnji blatnik že nekje videl na enem drugem superstroju........neki SG ali GS ali nekaj takega, se nespomnim sedaj točno imena :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalaprava pravi:

Jebemtiš, prisegel bi, da sem točno takšen zadnji blatnik že nekje videl na enem drugem superstroju........neki SG ali GS ali nekaj takega, se nespomnim sedaj točno imena :lol1:

...zrad mene lahko celga gs skopirajo...če bo za 12 čukov s solidnimi komponentami...zakaj pa ne...zdajšnji versys še ni dovolj vizuelno "konkreten" ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!