Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

45 minutes ago, Snecer said:

Za MF Power si kdaj slišal kot mulec? (ja itak da v Jugi, akrapota še ni bilo takrat)

Akrapovic Je zacel delat uradno izpuhe 1990ga. Ideloval jih Je sicer ze prej.  Leta 1997 se je znamka preimenovala iz Scorpion v Akrapovic.

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

Ce hoces iz Versaceta narest lep motor Je zamenjava izpuha cisti nesmisel.

:smoke:

slike povedo več, novi versač je pač lep motor

verjamem pa, da lahko ti navesiš karkoli na svojo bemflo s tisto wc lučjo in štrlečimi cilindri

tam pa ne moreš nič več skazit, tja gor, če namontiraš kaj grdega, polepšaš

maxresdefault.jpg

Versys 650 Tourer White.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

Za MF Power si kdaj slišal kot mulec? (ja itak da v Jugi, akrapota še ni bilo takrat)

Glavni je bil Marving, če ne govoriva o Tomosovih prdulcah. Ko sem bil mulec najbrž tudi MF še ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 16. oktober 2016 at 1:31 PM, motolover said:

Glavni je bil Marving, če ne govoriva o Tomosovih prdulcah. Ko sem bil mulec najbrž tudi MF še ni bilo.

Ti s pa res star. :P

 

moj cb650 1978 letnik je mel gor Marving. Rjovel ko najhujsi superbike. Odlicn je biu. Danes bi znorel. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,

bi prosil za mnenje. Morem kupiti sprednjo spodnjo zascito za motor, mrezo za zascito sprednje luci in bocno zascito (tiste bunke po katerih drsa motor ob padcu). Kje mi predlagate da to zelezje nabavim? Ebay al kje drugje? 

 

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Greencaj pravi:

Zdravo,

bi prosil za mnenje. Morem kupiti sprednjo spodnjo zascito za motor, mrezo za zascito sprednje luci in bocno zascito (tiste bunke po katerih drsa motor ob padcu). Kje mi predlagate da to zelezje nabavim? Ebay al kje drugje? 

 

Lep pozdrav

al pa Louis, ko ma kake pouste, akcijo, 20% off, se splača, sem že večkrat tako nabavil. Kot bočno zaščiti ti bolj priporočam cevno, ki bolj pomaga ob kakih padcih na mestu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov mod na versaču: termometer! Definitivno ni ukraden s starega bojlerja :blush: Važno da dela, pa še neki lufta ma za global warming :D  

IMG_20161101_174611.jpg

Popravljeno . Popravil sebar
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dlicen pravi:

ek.

tut jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa mk1 nekaj posebnega, sploh prva luč je taka old school. :) Motor mora izstopat, ne pa da ko se pelje mimo niti ne veš kiri je bil. Novejši modeli se mi zdijo preveč podobni med seboj, sploh prve maske radi kopirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za versačeja 2008 letnik iščem cenovno ugoden komplet stranskih nosilcev + torbi (ali kovčka). Ker bo vse skupaj v uporabi parkrat letno ne iščem najdražjega kompleta. Imate kak nasvet kaj se splača vzeti? Obstaja mogoč kaj univerzalnega, da bi lahko kasneje uporabljal tudi na drugem motorju? 

 

Hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, JamesTheMan said:

Za versačeja 2008 letnik iščem cenovno ugoden komplet stranskih nosilcev + torbi (ali kovčka). Ker bo vse skupaj v uporabi parkrat letno ne iščem najdražjega kompleta. Imate kak nasvet kaj se splača vzeti? Obstaja mogoč kaj univerzalnega, da bi lahko kasneje uporabljal tudi na drugem motorju? 

 

Hvala in lp.

Jst sm uzel od Givi komplet in pride nekih 220€ za nosilce in med 100-500€ za kovčke, odvisno kaj iščeš. "Univerzalne" so pa samo tekstilne torbe 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, JamesTheMan pravi:

Za versačeja 2008 letnik iščem cenovno ugoden komplet stranskih nosilcev + torbi (ali kovčka). Ker bo vse skupaj v uporabi parkrat letno ne iščem najdražjega kompleta. Imate kak nasvet kaj se splača vzeti? Obstaja mogoč kaj univerzalnega, da bi lahko kasneje uporabljal tudi na drugem motorju? 

 

Hvala in lp.

Givi, distančniki mehkih torb cca 50€+ poltrde torbe cca 200€ (take kot ma Sneci) to je dovolj dobro.

5184-TPH01_a.png

 

Še cenej, da narediš samo distančnike, pa uporabiš mehke torbe, ki gredo preko sedeža.

Malce dražja varianta (še vedno pa cenej od kufrov ) SWmotech, mehke torbe, pa pritrdilni palici. Mal poguglaj. Men osebon je najbolj všeč givijev sistem, ker na iste distančnike lahko pritrdiš trde torbe, ali pa stabiliziraš večje mehke torbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore. Kakšen nosilec bi pa rabil za GIVI Stranski kovček E360? Ker gledam, da so cenovno ugodni. 

Popravljeno . Popravil JamesTheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JamesTheMan.... ti kovčki so kar veliki za versačija? al?  

Videl sem že ljudi, ki imajo samo dva kovčka... ko se vozijo po domovini imajo enega "top", enega doma.. na furo pa obesijo levo desno...

Dami34 ti je dal dobro izbiro... 

Kaj pa K33 od kappe? 

Res je da je 80€ dražji komplet, sam mal lepši zgleda. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!