Skoči na vsebino

Boks


sjeng

Priporočene objave

prekinitev dvoboja v 4. rundi ker zavec ni mogel vec nadaljevat, ker mu je miranda odprl ze od prej poskodovano arkado.. vendar zaradi pravil WBO, ki pravijo, da ce se to zgodi preden potecejo 4 runde, je tehnično izenačenje torej kot da dvoboja ne bi bilo..

V bistvu je tehnično izenačenje zato ker mu je arkado poškodoval z nenamernim udarcem z glavo (prva runda na štrikih), škoda za Zavca predvsem zato ker je prvi dve rundi dobil. Mislim da je taktično boksal odlično, držal boj večinoma na sredini ringa(izrabil prednost daljših rok) in podelil veliko jab-ov, ki velikokrat odločijo dvoboj. Razen ob koncu tretje runde je bil Miranda nemočen tudi na štrikih in v kotu, saj so njegovi udarci premalokrat zadeli cilj.

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej lahko pričakujemo ponovitev dvoboja?

Popravljeno . Popravil Tanatos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej lahko pričakujemo ponovitev dvoboja?

Ni nujno, odvisno kaj se menedžerja dogovorita, bo pa Dejan verjetno kar kmalu pripravljen za nov dvoboj (potrebuje samo kak mesec da se mu arkada popolnoma zaceli)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je tehnično izenačenje zato ker mu je arkado poškodoval z nenamernim udarcem z glavo (prva runda na štrikih), škoda za Zavca predvsem zato ker je prvi dve rundi dobil. Mislim da je taktično boksal odlično, držal boj večinoma na sredini ringa(izrabil prednost daljših rok) in podelil veliko jab-ov, ki velikokrat odločijo dvoboj. Razen ob koncu tretje runde je bil Miranda nemočen tudi na štrikih in v kotu, saj so njegovi udarci premalokrat zadeli cilj.

ja, ampak mu jo je se 1x odprl in je zdravnik odlocil da zavec ne more vec boksat nocoj.. in da bi prislo do odlocitve, morejo minit 4 polne runde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ampak mu jo je se 1x odprl in je zdravnik odlocil da zavec ne more vec boksat nocoj.. in da bi prislo do odlocitve, morejo minit 4 polne runde

Maš prav glede štirih rund, je pa res da mu je ni še enkrat odprl, samo "delal je na njej"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav glede štirih rund, je pa res da mu je ni še enkrat odprl, samo "delal je na njej"

ja tak sem mislil ja, pac so mu jo zalepli skupaj, ob tem zadnjem udarcu pa je pac lepo zadel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem se še bosta enkrat dobila in ga bo Zavec razbil, ko pičko.... :yes:

..pot do cilja je slajša kot sam cilj... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pot do cilja je slajša kot sam cilj... :krneki:

in jaz mu privoščim, da pride do cilja... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in jaz mu privoščim, da pride do cilja... :worship:

seveda,saj mu vsi privoščimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Tisti, ki se malo bolj spoznate na opremo; Vreče znamke SUD, ali je kvaliteta primerljiva z recimo Assacom ali Penna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki se malo bolj spoznate na opremo; Vreče znamke SUD, ali je kvaliteta primerljiva z recimo Assacom ali Penna?

So tko tko, rabil boš tudi vezavo s trakom! Poglej Silovit Udarec (Slo. proizvodnje) in pa Kwon! Vsaka vreča je lahko cool za

začetnika/amaterja oz nekoga, ki se rekreira z Box-om 3-4 na teden!

Poglej malo po šivih, vseen jih azici šivajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenira kdo boks od vas tukaj?..

Jaz grem prvič tole pogledat baje v torek. :yes: Boks mislim. Pol bomo pa vidli kaj bo s tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem bila na treningu boksa včeraj- kot opazovalec. Sam potek treninga se mi je ful dopadel, kakor tudi vsa oprema, ki prisostvuje pr temu športu (tisto za zobe not zadržat je superca stvar :P ), in tako sem se odločila, da bom probala. Začnem jutri. :OK: :grim

post-1461-1188990753.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem tudi sam nekoč probal pri enem od bolj znanih slovenskih boksarjev

ni blo zame

brez očal preslabo videl, z očali pa tut ne morš boksat ... al pa z lečami ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem tudi sam nekoč probal pri enem od bolj znanih slovenskih boksarjev

ni blo zame

brez očal preslabo videl, z očali pa tut ne morš boksat ... al pa z lečami ...

Jap... če maš dioptrijo, pa zna bit smotan. Pa si potem kdaj probal z lečami?

@greenka... le nauči se kaj, da se pomerimo kdaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap... če maš dioptrijo, pa zna bit smotan. Pa si potem kdaj probal z lečami?

raje ne ... ker so mi že tko dosti vn padale... bi kako bombo od kod fasal, da bi leče po luftu skos letele :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!