Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Ljubljančani so mu vizo podaljšali. :closedeyes:

Če te to toliko moti, lahko naslednjič mirno kandidiraš za LJ župana, pripraviš dober program in pokažeš koliko si sposobna, pa ti bodo Ljubljančani z veseljem podarili Jankovičevo vizo.

Aja, pa mimogrede, Ljubljančani imamo radi folk, ki obvlada vsaj malo olike (ne glede na to od kod prihaja). :rolleyes:

No, če smo že pri tem, da se razumemo nimam se jaz za sposobno oz. nimam se za najbolj pametno, ampak če spremljate malo politiko, ne vem kako sploh lahko koga zagovarjate, sploh pa Jankoviča :BUA: Saj sin že gre pridno po njegovih stopinjah. Sicer je pa tak cela Slovenija adijo. Mislim da je komunizem pri nas še kako prisoten, sploh pa da se ne pogovarjamo, da živimo v pravni državi :BUA:

Sploh pa nisem nikogar žalila s svojim komentarjem, letelo je vse samo na enega človeka.

Aja pa vize ne rabim, sem čista slovenka :)

Popravljeno . Popravil Nataly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janko iz Vića je novodobni IMPERATOR, ki gradi spomenike in s tem kupuje NAIVNE volilce in svojo NEDOTAKLJIVOST :whistle:

Pripeljal pa si je tudi MAFIJSKI TV PINK, ki bo v prihonosti njegova volilna TV :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajdevej, kaj pa to tebe sekira, ti si itak s štajerskega konca in tam mate drugi problem, ki se mu reče Kangla kriminalc-expolicaj.

No, da ne bo pomote, ne zagovarjam kanglera. Kr Maribor je mesto, ki spi, nič od nič. Fora pa je v tem, pa zdaj ne žalim ljudi, ki živijo v Ljubljani, kr se mi to ne zdi na mestu, fora je v politiki. Vse gre prek Ljubljane in v tem je problem. V Ljubljani vse pokradejo in vse vlagajo v Ljubljano. Kaj pa ostala Slovenija? Tudi evropska sredstva gredo preko Ljubljanje in seveda vaš preljubi Jankovič z ostalo n...... vse pokradejo zase, tako pa ostala mesta ostajajo na točki nič. Sramota kaj delajo. Nem zaj pametovala samo o tem bi se dalo marsikaj rečt!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne bo pomote, ne zagovarjam kanglera. Kr Maribor je mesto, ki spi, nič od nič. Fora pa je v tem, pa zdaj ne žalim ljudi, ki živijo v Ljubljani, kr se mi to ne zdi na mestu, fora je v politiki. Vse gre prek Ljubljane in v tem je problem. V Ljubljani vse pokradejo in vse vlagajo v Ljubljano. Kaj pa ostala Slovenija? Tudi evropska sredstva gredo preko Ljubljanje in seveda vaš preljubi Jankovič z ostalo n...... vse pokradejo zase, tako pa ostala mesta ostajajo na točki nič. Sramota kaj delajo. Nem zaj pametovala samo o tem bi se dalo marsikaj rečt!!!

Tudi ostali prej so veliko pograbili v svoje žepe, pa v svojem mandatu niso naredili nilč kaj pametnega za pokazat.

Jankovič je vsaj nekaj naredil za Ljubljano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ostali prej so veliko pograbili v svoje žepe, pa v svojem mandatu niso naredili nilč kaj pametnega za pokazat.

Jankovič je vsaj nekaj naredil za Ljubljano.

Naredil ja, ampak na kak način. Vse so pokradli, dali v svoje žepe, davkoplačevalci pa pol plačujemo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil ja, ampak na kak način. Vse so pokradli, dali v svoje žepe, davkoplačevalci pa pol plačujemo :angry:

A tisti prejšnji pa niso ravno toliko pokradli?

Davkoplačevalci bomo pa itaq vedno plačevali. In ne samo zaradi Jankoviča, tudi zaradi Kanglerja in vseh ostalih.

Al je po tvoje zdaj za celo recesijo samo Jankovič kriv? Pa še to samo zato, ker ni "čistokrven Slovenec"? :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse gre prek Ljubljane in v tem je problem. V Ljubljani vse pokradejo in vse vlagajo v Ljubljano. Kaj pa ostala Slovenija? Tudi evropska sredstva gredo preko Ljubljanje in seveda vaš preljubi Jankovič z ostalo n...... vse pokradejo zase, tako pa ostala mesta ostajajo na točki nič.

Jao, kake nebuloze. Očitno se ti ne sanja, kako poteka pridobivanje evropskih sredstev. ZJ pri tem nima nič, ker gre za ministrstva in vladne službe. Je pa res, da imajo sedež v Ljubljani.

Pridobivanje evropskih sredstev gre pa tudi preko lokalne politike. In če v Mb niste sposobni potegnit denarja za kaj drugega kot pa za Študentsko olimpijado, je to vaš problem.

Še nekaj....vseeno je Zoki večji "SLOVENC", kot boš ti in tebi podobni kdajkoli. Poreklo pri tem nima nobene vloge. Štejejo dejanja. O tvojih še nisem slišal.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil ja, ampak na kak način. Vse so pokradli, dali v svoje žepe, davkoplačevalci pa pol plačujemo :angry:

tem pa idi volit za Potočnikovo in Simšičevo, pa bomo naredli še vzpenjačo na Šmarno goro. Če malo pomisliš tak vse davkoplačevalci plačujemo, zdaj mamo v Lj vsaaj sodobni stadion in dvorano, katero veliko raje plačujem iz svojega žepa kot pa vzpenjačo ki lepo fino prideluje minus na bančnem računu... In kaj ma veze če je janko z juga? lih tak je človek ko jaz in ti, kradejo pa vsi po vrsti in ne samo on, on je samo med tistimi bolj sposobnimi kradljivcci če ni celo najsposobnješi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst na kredo tudi lahko marsikaj naredim, če bi jo pa še kdo drug namesto mene vračal pa toliko več :)

Tale... Vsaj nekaj je naredil, je pa najbolj neumen zagovor kar jih je(spljoh).

Dej na list kaj je naredil in kaj ni in kaj vse to zasabo potegne, dobro in slabo(sej ni velik stvari). Pa potem to preberi pa šele potem presodi ali je ok ali ni.

PS... Tudi trenutna vlada je naredila marsikaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če smo že pri tem, da se razumemo nimam se jaz za sposobno oz. nimam se za najbolj pametno, ampak če spremljate malo politiko, ne vem kako sploh lahko koga zagovarjate, sploh pa Jankoviča :BUA: Saj sin že gre pridno po njegovih stopinjah. Sicer je pa tak cela Slovenija adijo. /ista slovenka :)

Cela Slovenija je adijo, samo ti si pametna, poštena in oh in sploh ...

To, da si čista Slovenka, ti pa ne verjamem. Takoj prilimaj celo družinsko drevo za 500 let nazaj, da vidimo, če se ti ni kaj "tuje" krvi kje prikapljalo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če smo že pri tem, da se razumemo nimam se jaz za sposobno oz. nimam se za najbolj pametno, ampak če spremljate malo politiko, ne vem kako sploh lahko koga zagovarjate, sploh pa Jankoviča :BUA: Saj sin že gre pridno po njegovih stopinjah. Sicer je pa tak cela Slovenija adijo. Mislim da je komunizem pri nas še kako prisoten, sploh pa da se ne pogovarjamo, da živimo v pravni državi :BUA:

Sploh pa nisem nikogar žalila s svojim komentarjem, letelo je vse samo na enega človeka.

Aja pa vize ne rabim, sem čista slovenka :)

ja če ti je slovenija tak adijo, kaj te še delaš tu?? pejt, sej noben ne pravi da ne smeš nekam drugam kjer pa niso tok adijo...

lahko bi šla ti kandidirat za županjo, pa da vidmo kolko ti rata, oz še bolje, da celo državo spraviš v red pejt za mandatarko :naughty:

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kandidature.......... v politiki........... mhm.

so tako "nepristranske".

ce ne umijes vsaj 100 umazancev ne bo nic od nista. potem si pa tako njihov. in delas kot ti velevajo............. ce hoces "sam" karkoli spremeniti......... te povozi celoten moneyzersko-politicni aparat drzave.

primerov je v polpretekli zgodovini slovenske samostojne drzave ..........vsaj dovolj. ce se ne gleda skozi strankarsko pofarbane spegle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tisti prejšnji pa niso ravno toliko pokradli?

... Pa še to samo zato, ker ni "čistokrven Slovenec"? :surrender:

Imam občutek, da mnogo manj. Čefursko poreklo me pa sploh ne moti. Obnašanje, klientelizem, nepotizem in ostale njegove "čednosti" pa zelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ce ne umijes vsaj 100 umazancev ne bo nic od nista. potem si pa tako njihov. in delas kot ti velevajo............. ce hoces "sam" karkoli spremeniti......... te povozi celoten moneyzersko-politicni aparat drzave.

...

Redke so Ledenkove izjave s katerimi se strinjam.

Ko pa se, se pa 1000 in ne samo 100%!

In to ne velja samo na državni ravni. Celo na krajevni, vaški, celo društveni je to mešanice navad iz prejšnjega režima in novodobne pohlepnosti in pregovorne folšije.

Žal je imel pijandura Ivan brez kave presneto prav. Za hlapce rojeni!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tisti prejšnji pa niso ravno toliko pokradli?

Davkoplačevalci bomo pa itaq vedno plačevali. In ne samo zaradi Jankoviča, tudi zaradi Kanglerja in vseh ostalih.

Al je po tvoje zdaj za celo recesijo samo Jankovič kriv? Pa še to samo zato, ker ni "čistokrven Slovenec"? :surrender:

Pa kdaj sem rekla, da je za vse Jankovič kriv? Ne vem od kod zdaj to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, kake nebuloze. Očitno se ti ne sanja, kako poteka pridobivanje evropskih sredstev. ZJ pri tem nima nič, ker gre za ministrstva in vladne službe. Je pa res, da imajo sedež v Ljubljani.

Pridobivanje evropskih sredstev gre pa tudi preko lokalne politike. In če v Mb niste sposobni potegnit denarja za kaj drugega kot pa za Študentsko olimpijado, je to vaš problem.

Še nekaj....vseeno je Zoki večji "SLOVENC", kot boš ti in tebi podobni kdajkoli. Poreklo pri tem nima nobene vloge. Štejejo dejanja. O tvojih še nisem slišal.... :headbang:

Jaz nimam namena, da bi se zdaj tu z nekom kregala. Pač nisem take sorte. Sem samo svoje mnenje napisala, zdaj pa me vsi neke napadate, pa branite totega vašega Jankoviča. V tem je ravno težava, slovenci branite to ljubljansko sranjo, isto je blo pri titotu. Ja naš maršel pa podobne, na bruhanje mi gre ko čujem, ja ko je bil tito smo dobro živeli. Nihče pa ne omeni, da je bil to vojni zločinec. V glavnem še enkrat poudarjam ne napadam ljudi, nimam nič proti Ljubljani, pa ne poveliučujem Maribora in Kanglera, mene samo hudo moti naša vlada, pa vsi, ki z njo tesno sodelujejo :(

Pa še to, da je Jankovič večji Slovenec kot jaz? Se ne strinjam!!!!Jaz sem samo za poštenje, in če je nekdo pošten, me ne moti, pa če je ne vem kdo z ne vem kakim poreklom.

Popravljeno . Popravil Nataly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cela Slovenija je adijo, samo ti si pametna, poštena in oh in sploh ...

To, da si čista Slovenka, ti pa ne verjamem. Takoj prilimaj celo družinsko drevo za 500 let nazaj, da vidimo, če se ti ni kaj "tuje" krvi kje prikapljalo ...

Tak bom rekla. Ja cela Slovenija je adijo, pa s tem mislim našo vlado, pa Hilde pa njej podobni, nem zaj naštevala, ker je predolg seznam. Vidim, pa da ste vsi čist zadovoljni s tem, kaj se trenutno dogaja. Pa se ne delam pametne, še enkrat ponavlam, spremlam pa politiko kr redno in torej ne govorim kr v en dan. Pa zaj tu s tem poreklom, men je vseeno kako ma kdo poreklo.Piknem se pač na tiste, ki ne delajo pošteno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pa zaj tu s tem poreklom, men je vseeno kako ma kdo poreklo.Piknem se pač na tiste, ki ne delajo pošteno.

Se mi zdi, da si nisi čisto na jasnem kaj in kako. Prej si se napihovala z nekakšno arijsko čistostjo, sedaj se probaš izvleči iz guze. Mislim, da si tudi pri razmišljanjih o drugih rečeh tako površna, zato tvoje mnenje niti ne daje vtisa neke verodostojnosti. Pač še ene flance.

Moram pogledat tvoj profil, da vidim koliko si po leti rojstva verodostojni sogovornik za čase pretekle "diktature".

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če ti je slovenija tak adijo, kaj te še delaš tu?? pejt, sej noben ne pravi da ne smeš nekam drugam kjer pa niso tok adijo...

lahko bi šla ti kandidirat za županjo, pa da vidmo kolko ti rata, oz še bolje, da celo državo spraviš v red pejt za mandatarko :naughty:

Ni čuda, da ta Jankovič bo še en cajt ostal, kr podpore pa ma :nono: Ja saj resno je za razmislit, če bo za ostat v Sloveniji. Pa kaj vsi men naj grem jaz za županjo. Kaj men to? Jaz samo pravim in še enkrat ponavlam. Moti me:

1. Naša vlada (to kaj se ta Pahor gre je katastrofa)

2. Zakaj grejo vsa sredstva prek Ljubljane? (zato pa vam ljubljančanov paše, da vaš zoki vse vam nardi in ga tak zagovarjate)

Ful me je zmotlo, da je vaš zoki nudo neko pomoč totim delavcem na ulici samo v času volitev, 3dni po tem pa ajde znajdite se. Ne vem kako sploh lahko zagovarjate njega, pa dobro vsak ma svoje mnenje. Jaz vas ne obsojam tak kot vi mene!

3. Moti me, da nismo pravna država? Tam vlačijo po priporih človeka, ki je na amzs-ju neke podkupnine jemo za 250eur, Hilda, Zidar, .... pa vsi ostali kradljivci, pa se mirno sprehajajo po ulici?

Tu je tolko stvari, da je škoda časa in besed za take ljudi, ker niso vredni svojega imena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

2. Zakaj grejo vsa sredstva prek Ljubljane? (zato pa vam ljubljančanov paše, da vaš zoki vse vam nardi in ga tak zagovarjate)

...

Viš, ko ne bi takih flanc potikala, bi te še kdo resno jemal. Tako pa ... pač n'č se ne da s tabo. Morbit enkrat :winkiss: če si ta prava in vsaj fizično všečna.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čuda, da ta Jankovič bo še en cajt ostal, kr podpore pa ma :nono: Ja saj resno je za razmislit, če bo za ostat v Sloveniji. Pa kaj vsi men naj grem jaz za županjo. Kaj men to? Jaz samo pravim in še enkrat ponavlam. Moti me:

1. Naša vlada (to kaj se ta Pahor gre je katastrofa)

2. Zakaj grejo vsa sredstva prek Ljubljane? (zato pa vam ljubljančanov paše, da vaš zoki vse vam nardi in ga tak zagovarjate)

Ful me je zmotlo, da je vaš zoki nudo neko pomoč totim delavcem na ulici samo v času volitev, 3dni po tem pa ajde znajdite se. Ne vem kako sploh lahko zagovarjate njega, pa dobro vsak ma svoje mnenje. Jaz vas ne obsojam tak kot vi mene!

3. Moti me, da nismo pravna država? Tam vlačijo po priporih človeka, ki je na amzs-ju neke podkupnine jemo za 250eur, Hilda, Zidar, .... pa vsi ostali kradljivci, pa se mirno sprehajajo po ulici?

Tu je tolko stvari, da je škoda časa in besed za take ljudi, ker niso vredni svojega imena.

ja ja vsa sredstva preko ljubljane, ma kaj preko ljubljane, prek mojih rok :) ahahaha prit v lj živet boš polna dnarja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak bom rekla. Ja cela Slovenija je adijo, pa s tem mislim našo vlado, pa Hilde pa njej podobni, nem zaj naštevala, ker je predolg seznam. Vidim, pa da ste vsi čist zadovoljni s tem, kaj se trenutno dogaja. Pa se ne delam pametne, še enkrat ponavlam, spremlam pa politiko kr redno in torej ne govorim kr v en dan. Pa zaj tu s tem poreklom, men je vseeno kako ma kdo poreklo.Piknem se pač na tiste, ki ne delajo pošteno.

SDS je najbolša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!