Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

kje pa bi dobil te lagerje v sloveniji? sem gledal scooterkit pa mislim da nimajo...nevem no :D

na scooterkit najdeš skf ležaje pod firmo stage6! Drugače se pa ti ležaji dobijo tudi v skf trgovini ki se nahaja v bivšem TAM-u v MB-ju in so dokaj poceni...morš pa met orginal ležaj zraven da vzamejo mere!

@red arrow: verjetno si zamenjo al pa sem jaz slabo prebral...r1400 je auspuh..po testih je zelo zelo dober..celinder-kit je pa Stage6 racing.saj to itak veš :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa mislim da bom ostal kr na 17,5 fregiju ker se bo bencin spet podražu :P:P

uvistvu med avspuhi sm se odloču a vzamem technigasa rs 70 chrom, al nej vzamem stage6 pro... pa mislm da mi je bols technigas, no sj bom še vidu plača bo šele čez kak mesec <_<. hvala za odgovore :P

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uvistvu med avspuhi sm se odloču a vzamem technigasa rs 70 chrom, al nej vzamem stage6 pro...

Ja, tale Stage 6 R1400 je zelo zelo dober po testih in se grem stavt, da je tut od Tecnigasa bolši

@ticmantl: tko je pa ko se človk vstane ob 11.30 :D :) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tale Stage 6 R1400 je zelo zelo dober po testih in se grem stavt, da je tut od Tecnigasa bolši

@ticmantl: tko je pa ko se človk vstane ob 11.30 :D :) :lol1:

ne misli on r1400 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tale Stage 6 R1400 je zelo zelo dober po testih in se grem stavt, da je tut od Tecnigasa bolši

@ticmantl: tko je pa ko se človk vstane ob 11.30 :D :) :lol1:

bojlši sigurn, cenejš pa ne :rolleyes:

offtopic:

omejevalec obratov za aeroxa 04, sm iskal po temah pa ne najdem nobenega linka do njega. ve kje dobit kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tistega ki je zaceu to temo

Kupi polini top performance 14 kojnev pa te bo prislo mau cez 40 kosov sam bo tudi slo !!!!!!cez 100 zihr sam bom mogu se kej zamenat(frgazar auspuh ......)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne obstaja :D polini in top sta 2 različni firmi

hehe....sam res... :lol1:

@DenZ: Mislm, da sva se midva s ticmantlom čist razumela... :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mej je en frend reku k je zdej kao to nabavu da je nabavu polini top performance kao 14 kojn zdej pa reku je da bo mu slo cez 100 in to je to pa se en frend mi je reku pa da ma not polini 9 kojnov tut top performance :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mej je en frend reku k je zdej kao to nabavu da je nabavu polini top performance kao 14 kojn zdej pa reku je da bo mu slo cez 100 in to je to pa se en frend mi je reku pa da ma not polini 9 kojnov tut top performance :? :? :? :?

potem so malo zabrkali... :D nwem kak ma lohk 9 konjev, to maš lohk že s 50cc... :) em...ti raje nabavi polini forrace (alu) cilinder, k ma 22 konjev... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mej je en frend reku k je zdej kao to nabavu da je nabavu polini top performance kao 14 kojn zdej pa reku je da bo mu slo cez 100 in to je to pa se en frend mi je reku pa da ma not polini 9 kojnov tut top performance :? :? :? :?

polini top performances NE OBSTAJA

to sta dve čist različni firmi, obe italjanski ki izdelujeta tuning dele pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem so malo zabrkali... :D nwem kak ma lohk 9 konjev, to maš lohk že s 50cc... :) em...ti raje nabavi polini forrace (alu) cilinder, k ma 22 konjev... :kva2:

temu se kolikor jaz vem reče polini evolution

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem so malo zabrkali... :D nwem kak ma lohk 9 konjev, to maš lohk že s 50cc... :) em...ti raje nabavi polini forrace (alu) cilinder, k ma 22 konjev... :kva2:

4race cilindra ni, najmočnejši je od polinijev je evolution, s tem da imaš evo1 in evo2.glavna razlika med njima je da ima evo2 boosterje evo1 pa deljen izpušni kanal in s tem več tuning potenciala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temu se kolikor jaz vem reče polini evolution

ja no...to sm mislu... smart ass

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bravo. tako je. sam še vsen če daš sam cilindel ne bo kar 9 konjev. ja sj to je blo že 100X napisan

a ima kdo mogoče tuki 80 kit? me mal zanima kak je kj to. kak se mu že reče? 2fast4race al neki tazga? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega še ni v slo..ko pa bo...vsaka čast lastniku! sodeč po video posnetih gre skuter z 2fastom ko sneta sekira :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vsak motor ma 9 konjev ???? nima!!!!!! kokr jst vem ne :? :? :? Kok pravte da ma moj ker nikjer ne pise v prometni pa pise 1 kw to pa 100% nima!!!!!!!!

ewo slike od mojga APRILIA 1998 minareli masina(107mm) Rossi replika

post-8793-1147698216_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vsak motor ma 9 konjev ???? nima!!!!!! kokr jst vem ne :? :? :? Kok pravte da ma moj ker nikjer ne pise v prometni pa pise 1 kw to pa 100% nima!!!!!!!!

ewo slike od mojga APRILIA 1998 minareli masina(107mm) Rossi replika

ne, 50cc nov kuplen, prov sigurno noben nima 9 konjev. moč motorja mas ti verjetn 2kW, nevem kak ti loh pise 1kW.

lep skuter drugac, brez blokad kr fajn potegne v koncno (kolega ga ma tud) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx :D prid na meeting u lj;) :D ej se mi je zdej da ne more met 9 kojnov najvec 4 al pa 5 :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx :D prid na meeting u lj;) :D ej se mi je zdej da ne more met 9 kojnov najvec 4 al pa 5 :BUA: :BUA:

največ se pozna, če predelaš cilinder, tko da razmisli, al boš 50cc predelu al pa kupu 70cc kit...jst ti priporočam slednjo izbiro... :OK: upam, da bom pršu v nedeljo v lj, da se vidmo mau ;)

p.s.: iz kje si cilindr?

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!