Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

No še vedno me pa zanima če moram še kaj drugega menjat če bom dal kit not (recimo gred?? pa zarad izpuha me skrbi kot sem že omenil) - nimam Hyper2 ampak uno navadno verzijo Runnerce...

Pa a je kaka razlika med kitom pa to ko govorite cilinder menjat? Jaz sem si skos predstavljal da če je kit da to pomeni da sam nekaj spremeniš al pa dodaš sam ni tako ane? Če se da komu razjasnit.. Saj prvih xy strani sem prebral pa ni blo nič, pol se mi pa ni dalo več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala zdaj končno vem :) Torej mam Runnerco 50 SP ne-Hyper2:

Še par vprašanj: je treba potem menjat gred ali pa še kaj drugega (no, ali pa da je zlo priporočljivo, da nebi ravno tvegal)?

A je tak motor (s kitom) sploh še možno spravit čez tehničnega al moraš zamenjat cilinder nazaj na starega da pride čez (recmo če bi mel elektronsko blokado, oni bi vseeno vidli da je 70cc notr ane)?

Drugače pa za kit razmišljam o DR Evo 70cc, cenovno se mi zdi ugoden pa nekdo ga je priporočal.. Kaj vi mislite? Pa kok je to približno dela, da zamenjaš bat? Mam enega kolega ki bi mi to lahko zrihtal, sam da vem kolk se bo moral matrat

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta kit dr evo je zelo vzdržjiv..zato malo manj močan, gred ne rabiš menat, ker ne razvije tolko obratov da bi ti jo vtrgalo, se pa splača menat ležaje (C4)

za tehnični ne skrbi, daš elektronski omejevalc pa je, oni ne gledajo ker cilinder je not, sploh pa ni razlike med 50cc in 70 v zunanjosti, samo noter ima 70cc malo ožje stene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

Jz bi pa vprašu če je v sloveniji kak uvoznik za kite za motor.

pa se opravičujem če ste o tem že pisali, vendar nisem nič našel

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ko mam kit ga bo treba not dat , zdej me pa zanima kak nej vodo spravim vn ker mam vodno hlajenje in me je tega mal strah :krneki: ma mogoč kdo kako slikco kak se to nardi mam pa rs 50 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kaj si mislte o kitu DR???gledu sm na scooter centru 50cmm in kaj praute a to je tko k original??? <_< kaj pa 7o???

pa ce ga ma kdo izkusne pa kok se hitr kvar kvaliteta moc itd...:)

lp:) :)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DR 50ccm je malo drugačen od original 50ccm, ima malo širši izpušni kanal pa malo drugačne pretočne. Samo se ti bolj splača 70ccm, ker ima dosti več navora kot 50ccm :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-CORSA CYLINDER KIT, 70 CCM, POLINI 14 Bhp; topspeed will be up to 120 kph

-CYLINDER KIT 70CC, TOPPERFORMANCE DUE (PLUS) 12 Bhp

-CYL.HEBO 70CC MANSTON REPLICA 14 Bhp

-CYLINDER KIT 70CC MALOSSI MHR REP.12 Bhp

Imam NRG-ja Power (novi model)...izbiram pa med temi 4-imi kit-i...kateri je po vašem mnenju najbolši...meni se prvi zdi zanimiv...posebaj "up to 120 kph" :OK: ...verjetno pa je tak z vsemi 70cc hitrost nad 120 km\h (itaq ne z orginal izpuhom :D ) Ima mogoče kateri na NRG-ju katerega izmed naštetih kit-ov??

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja topspeed bo up to 120km/h če boš menjal prenose, vario,...

zraven moraš menjat pa še ferg, gred, izpuh, sklopko,...

lahk pa pogledaš še Stage6 racing (17HP), mislim da pride okoli 170€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malossi MHR Replica gre fajn :OK: , ali pa Stage 6 Racing, to pa je skoraj high end, gre pa zelo vredu .) . Samo za ta dva kita moreš tak skoraj celo mašino menjat.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh...nisn jaz glih za high-end...ni mi tlko $$$ za dat...neke bol "vsakdanjiga :D " bi jaz mel...ko ne rabim preveč delov menjat...auspuh (zx-a) itq že mam...fergi je že v orginalu 17,5 gor...keri kit ni tak "zahetvn"...ki nebi rabo dosti menjat, pa bi scoot šo solidno???

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa pa DR 70???Kok pol gre motor realnih pa kaj bi blo dobr da zamenam se zravn?

kaj pa hebo kiti???a so uredu??a je to bl jajc?

Lp:)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, zanima me kaj pravite na naslednjo predelavo ki jo mislim izvršit na gilleri runner Racing replica 04 :

1x Cylinder Kit 70cc (LC) Piaggio: Extrem LC, MC2, MC2 |98, NRG,

http://scooter-center.com/catalog/product_...products_id=471

1x Bearing set BGM PRO incl. oil seals Piaggio - Gilera 50cc

http://scooter-center.com/catalog/product_...roducts_id=9482

1x Polini Speed Kit Piaggio HiPer2 long casings

http://scooter-center.com/catalog/product_...roducts_id=9138

1x Crankshaft (bi:dzi:em) EVOLUTION Piaggio Gilera 50cc

http://scooter-center.com/catalog/product_...roducts_id=2445

1x Clutch (P) -G1- Piaggio, Honda, Gilera, Kymco, Peugeot

http://scooter-center.com/catalog/product_...roducts_id=1461

19 PHBG Dell"orto

avspuh giannelli (nevem točnega imena)

če ima kdo kako pripombo,izboljšavo naj prosim pove.

lp

Popravljeno . Popravil Takkyu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa 70CC STAGE6 RACING,...bi tudi mogo prenose menjat?? Ker vario tak mam namen menjat, pa kuplongo :D Pa ta kit je mid-race, al high end? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tvoje predelave jst pravm da ne uzet od polinija speed clutch dej raj polini 2g al pa malosijevo k 2g se baje krivi pr dobrih predelavah....tko sm slisu sam usen uzen ce hocs od polinija 2g namest speed clutch

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poznam :? sam pomoje je najbol da das od polinija al pa malosija :) velik ljudi ma in jim delujejo dobr drgac mas pa tut temo za sklopke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok spremenim sklopko na polini 2g, kaj pa glede kita,blajerce pa ležajev? a pozna kdo razliko med bgm pa rms, in ali ima kdo kaj izkušenj z tema firmama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BGM gred, Stage6 gred, to sta poceni pa kvalitetni gredi.. Ležaji pa SKF C4 :photo:

Stage6 racing je najmočnejši midrace, skoraj high end ze.. :OK:

Sklopki za mocnejso predelavo pa sta vredi Malossi Delta pa Stage6 sklopka.. :naughty:

Takkyu če maš namen kupit Polini Corso, kupi rajši boljši izpuh kot Gianeli, recimo Polini Forrace,Yasuni R, Stage6 sport pro..

Cilindr, DR evo je 70 sport, isto kot Malossi/Polini sport, zelo kvaliteten in poceni kit :) Končna odvisna od ostalega setupa: 90-100km/h realnih.. Hebo kiti so dobri, močni, samo ne vem kakšna je vzdržljivost..

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!