Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

evo tole je fnt rekew:

:::::::: kopija :::::::::::::

Predsednik republike Janez Drnovšek je v intervjuju za najnovejšo izdajo časnika Vestnik pojasnil, da ni izjavil, da ne bo kandidiral na jesenskih predsedniških volitvah. "Sem pa povedal, da si težko predstavljam, da bi se še enkrat šel takšno volilno kampanjo, kot smo se jo šli na zadnjih volitvah."Razložil je, da o prihodnosti ne razmišlja veliko in nič ne načrtuje do takrat, ko se je treba odločiti. "Ko se je treba odločiti, pa preverim, kakšni so občutki, in se odločim," je poudaril.Pred koncem lanskega leta je na vprašanje, ali si je morda premislil glede kandidature, predsednik dejal, da o tem ni razmišljal, tako da si tudi ni imel kaj premisliti. Dodal je še, da nas letos čaka veliko preizkušenj in izzivov, da se trenutno ne ukvarja z načrti in ambicijami, ter da je težko napovedati stvari za eno leto naprej.

:::::::::::: konec kopije :::::::::::::::::

A si lohka mislte, kaj izjavi resen politik in predsednik države ..

:kva2:

Ja, še takih nam je treba - pod nujno rabmo sam take ..

j**emum*tr (sorry) ..

:angry:

.. intuitivce v politiki, šamane,

pa vudu-coprnike, indijanske vrače,

jasnovidce tipa Danyeve zvezde,

klicalce duhov ali pa kar duhove same!

Pesda,

a smo res tako globoko padli.

:BUA: :BUA: :BUA:

Ma ...

naj kandidira - po moje mu bo folk,

če je vsaj malo pri pameti,

tako brco v rit prisolil,

da bo odletel v

južno Ameriko med Indijance

enkrat in za vselej .

Madona,

pa kdo se iz koga norca dela??

Včasih imam občutek, da naši politiki preko Drnija

preizkušajo do kake mere je slovenski narod pripravljen goltati

politične kretenije ..

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip definitivno ni več čisto gladek, namesto v Davos je šel v Indijo na neko ghandijevsko veselico, čez pol leta bo pa spet jamral, da nima denarja za državniške obiske :angry: :BUA: .

Če to ni za zjokat ? :cry:

Ali pa za znoret :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gattolina

tud na drugi strani bi jih lahko veliko naštel, zakaj kriviš samo eno stran, bodmo mal realni

janih

Tisti, ki vlada, postavlja tudi merila. In če se vodilna struktura politikov obnaša, kot se je pri LDS-u, se prav hitro zgodi, da jim volilci obrnejo hrbet. Kot so ga njim. Seveda pa tudi drugi niso ravno svetniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede intervjuja, ki ga je prilepil Br.1 in izjave Drnovška.

Tako izjavo daje pač kot posameznik. Inštitucija predsednika pač ne more govoriti o tem, saj je v tem pogledu popolnoma podrejena odločitvi volilcev. Tudi kampanja ne bi šla iz proračuna države, kajne!?

Torej lahko o udeležbi na volitvah govori kar hoče. Takih ali drugačnih kandidatov je bilo že morje.

Kako pa bo, bomo pa sami odločili na volitvah.

Drnovšek moj glas ima. Že zaradi kontre če drugega ne. Pa morebiti ravno zaradi njegovih obiskov v Indiji in objemanja z mamo Strojan! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek, ki natanko ve, o čem govori B)

... če si kupi motor nad 250 ccm

mu ys špendiram lasuljo ...

:yes:

vetervlasehpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da si se spet med hipije vpisal? :blink: Tista malo daljša zimska dlaka ne velja! :P

Horčy, imam novico zate: nisi več prišteven :P

(ali pa hliniš, da ne razumeš poante)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... namesto v Davos je šel v Indijo na neko ghandijevsko veselico.....

Meni se pa zdi tole svetovna poteza. Obnovitev gibanja neuvrščenih je bolj pomembno in smiselno, kot hoditi z majhnim tošljem med WTF ali IMF ali WTO bankirje. Obisk največje demokracije na svetu ni ravno "ghandijevska veselica", vsaj po naših merilih ne (se bo bolj malo popilo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki vlada, postavlja tudi merila. In če se vodilna struktura politikov obnaša, kot se je pri LDS-u, se prav hitro zgodi, da jim volilci obrnejo hrbet. Kot so ga njim. Seveda pa tudi drugi niso ravno svetniki.

se strinjam

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horčy, imam novico zate: nisi več prišteven :P

(ali pa hliniš, da ne razumeš poante)

Potem sem pa čisto v skladu s to temo? :blink:

... Obnovitev gibanja neuvrščenih je bolj pomembno in smiselno, kot hoditi z majhnim tošljem med WTF ali IMF ali WTO bankirje. ...

Čez leta, Lasagna, boš spoznal, da so bile te tvoje besede preroške! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zabavno je opazovati, kako ljudje pljuvajo po človeku, ki je predsednik neke države in ni vaš "vsakdanji" politik...se kar ne znajdejo ob takem človeku, jih bega, ni obična skorumpirana baraba, zna povedat, da lahko človek spremeni mnenje in način življenja, se tega ne sramuje, celo svoje napake prizna, poskuša v politiko vnest tudi tistega kar ji v resnici manjka-ČLOVEKA.....ti bedni šankarski tribuni so prepričani, da vejo kako bi moral predsednik funkcjonirat,čeprav predsedniki države, al na podobni funkciji nikoli niso in ne bodo bili...smešno, res. :P

noben pa ni opazil premikov v OZN glede Darfurja...vsi ste ga meli za bedaka, ma je zadosti kot bi vi rekli "dreka zmešal", da se je začel nek proces normalizacije, da se odpirajo možnosti, ki jih do sedaj ni bilo...če mislite, da ga imajo vsi za bebca ste bebci sami. ima ugled kot le malokdo iz slovenske politike v mednarodnem prostoru. vsaj omahljivci imajo mogoče zdaj figuro, za katero se bodo lahko postavili.

Poleg tega je njegov odhod v Indijo simboličnega pomena. ne bezlja tja zato da se gre zakajat ampak zato, da se pridruži tistim, ki jih najbolj izkoriščajo ONI V DAVOSU, in se gre poklonit ideji, ki je vsaj za en kratek čas bila namenjena človeku in ne bančnemu računu...ideji Gandhija.

Tisti v banditskem konglomeratu v Davosu so nasledniki ljudi, oziroma somišljeniki takih, ki so UBILI ljudi kot so brata Kennedy in podobnih, ki so poskušali svet naredit za ljudi boljši...a so morali umret zaradi nekih zasebnih interesov peščice nenasitnih pogoltnežev. Bedniki se niti tega ne zavedajo, da ne bodo nesli nič na ono stran in vseeno gnojijo življenje milijardam...tudi njihov cajt se izteka... :fredy:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi tole svetovna poteza. Obnovitev gibanja neuvrščenih je bolj pomembno in smiselno, kot hoditi z majhnim tošljem med WTF ali IMF ali WTO bankirje. Obisk največje demokracije na svetu ni ravno "ghandijevska veselica", vsaj po naših merilih ne (se bo bolj malo popilo).

Spoštujem tvoje mnenje, do njega imaš vso pravico! Dovoli torej, da dodam še jaz svojega.

Ni napredka, če se primerjamo le s tistimi, katerim gre slabše od nas, kajti v tem primeru bomo zaradi samozadovoljnosti obstali na mestu in drugi nas lahko kaj hitro prehitijo - lep primer pri nas je LDS.

Le druženje z bolj uspešnimi lahko vzbudi tekmovalnega duha, ki je nujno potrebno za napredek in razvoj! In le od njih lahko pričakuješ pomoč in kak pameten nasvet.

Gibanje neuvrščenih je bilo aktualno v času svojega nastanka pred pol stoletja, potem pa se je počasi razvodenelo. Za to so krive tako medsebojne vojne (najbolj znana Iran - Irak, da ne omenjam mnogih v Afriki), kot tudi dolžniško - upniško razmerje revnih neuvrščenih držav do bogatega in razvitega zahoda. Kajti če želiš dobiti en ornk kredit, ti banka postavi določene pogoje, katere moraš sprejeti in se jih držati, sicer z denarjem ne bo nič. In čim začneš plesati, tako kot drugi žvižgajo, je tvoje neuvrščenosti konec. Piko na i pa je dodal razpad Sovjetske zveze in posledično razpad t.i. vzhodnega bloka.

Pa še tole: pred časom sem na Discoveryju gledal eno oddajo o Indiji (posneta je bila leta 2004, torej je še hudičevo aktualna). Kljub vsej deklarirani enakopravnosti še vedno velja sistem kast, pripadnik kaste parijev nima šans, da bi prišel visoko. Vsi, ki lahko kakorkoli vplivajo na življenje drugih (politiki, vplivni gospodarstveniki, profesorji na univerzah - nenazadnje tudi pokojni Gandhi) so ali so bili pripadniki najvišje kaste. Pa npr. poroke med pripadniki različnih kast; uradno so sicer dovoljene, a bog ne daj, da do nje pride. Par je v trenutku izobčen iz družbe. Potem se pa čudijo, zakaj je islam v Indiji padel na tako plodna tla in se še vedno bohotno širi - muslimani nimajo kast!

Take družbe se jaz ne bi upal imenovati 'največja demokracija na svetu'.

Malce sem se spet razpisal (ko enkrat začnem, ne znam nehati - ena od mojih napak). Prosim, da mi to oprostite.

Lep pozdrav vsem isto in drugače mislečim, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi tole svetovna poteza. Obnovitev gibanja neuvrščenih je bolj pomembno in smiselno, kot hoditi z majhnim tošljem med WTF ali IMF ali WTO bankirje. Obisk največje demokracije na svetu ni ravno "ghandijevska veselica", vsaj po naših merilih ne (se bo bolj malo popilo).

V zgodovini človeštva so počeli marsikaj. Le napredka niso mogli ustaviti. Nihče. Ne Stalin, ne Hruščov, ne Idi Amin, ne Heille Sellassie...Nihče. In takšne retro-ideje so bolj science fiction, kot kaj resnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vas je res tako strah, da bo Drnovšek (v kolikor bo kandidiral) zmagal?

Pa kaj, če si je ded premislil...... menim, da ima vsakdo možnost se premisliti in kandidirati, če ima to možnosti in če si tega želi. Od volivcev je pa odvisno, ali bodo to kandidaturo podprli (ga izvolili) ali ne.

Če je res tako prtegnjen, kot pravite in če tako večina ljudi misli, potem ga itak ne bodo izvolili...... če pa ga bodo....... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni napredka, če se primerjamo le s tistimi, katerim gre slabše od nas, kajti v tem primeru bomo zaradi samozadovoljnosti obstali na mestu in drugi nas lahko kaj hitro prehitijo - lep primer pri nas je LDS.

Le druženje z bolj uspešnimi lahko vzbudi tekmovalnega duha, ki je nujno potrebno za napredek in razvoj! In le od njih lahko pričakuješ pomoč in kak pameten nasvet.

Jaz imam dovolj tega "napredka" zadnjih nekaj let ... oziroma, globalno gledano, zadnjih nekaj desetletij.

Napredovali smo že, ampak se mi zdi, da v napačno smer. Družba se je malo zaplezala... Glavno, da so ji največji pohlepni debili prodali svoje zemljevide.

PS: Drni Brni ima moj glas kadarkoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip definitivno ni več čisto gladek, namesto v Davos je šel v Indijo na neko ghandijevsko veselico, čez pol leta bo pa spet jamral, da nima denarja za državniške obiske :angry: :BUA: .

Če to ni za zjokat ? :cry:

Ali pa za znoret :headbang: .

Glede na pooblastila in vlogo, ki jih predsednik v SLO ima, mu je prej mesto v indiji, kakor v Davosu.

V Davos pa bi moral iti JJ ali pa kakšen njegov pooblaščenec iz sedanje vlade. Če bi , seveda, imeli kaj pametnega za povedat ali pokazat kakšne svoje rezultate....!!!

Sicer pa mi je Drnovšek tak, kot je sedaj bolj všeč, kakor v prejšnji izdaji. Nekdo pač mora povedati ostalim vejam oblasti, če gredo čez mejo. In zaradi tega so ga nekateri pripravljeni razglasiti celo za neprištevnega, samo, da bi se rešili kritik in gledanja pod prste...

Predvsem pa je naš Predsednik, ki smo ga izvolili večinsko!

Moj glas ima tudi v bodoče!

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vas je res tako strah, da bo Drnovšek (v kolikor bo kandidiral) zmagal?

Pa kaj, če si je ded premislil...... menim, da ima vsakdo možnost se premisliti in kandidirati, če ima to možnosti in če si tega želi. Od volivcev je pa odvisno, ali bodo to kandidaturo podprli (ga izvolili) ali ne.

Če je res tako prtegnjen, kot pravite in če tako večina ljudi misli, potem ga itak ne bodo izvolili...... če pa ga bodo....... :closedeyes:

Ni nas strah, da bo kandidiral. Strah nas je "pameti" slovenskega volilca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, zato se človeka razglasi za neprištevnega?

BRAVO!! :doze:

Jaz ne bi bil vesel, če bi ga še enkrat izvolili. Vsak med nami namreč največ pove s svojimi dejanji. In mislim, da je Drnovšek o sebi "povedal" dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!