Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

živjo, jst sem nov Ducatti fan in ko vas berem tlele  grem ga jutri kupit ;) dobri ste.

me zanima- na Monsterju ne moreš nobenga zadaj peljat? je sedež videt za enga- al kam naj se miška usede? ;) hvala

 

Emti, da ti mormo tle govort kam naj se ti miška usede :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima odličen primerek, jaz prodajam svojega;)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7548272

 

Samo kot dobronamerni nasvet... na prvi sliki naj bo moped čez cel objektiv, da se dejansko vidi da je cel, vse naslednje slike pa naredi veliko bližje, saj je za bodočega kupca zelo pomembno, da vidi samo ohranjenost že direktno iz slik, sploh imam v mislih agregat, platišča, zavore itd. Ker če so slike nametane iz vseh popotovanj in iz njih ni dobro razbrati stanja motorja, potem to ni glih dobra predstavitev...

 

To pač jaz na glas razmišljam kako jaz gledam in odobravam oglase...

 

Pa srečno s prodajo! =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Za kolega iščem monsterja 900 (ali 750 pogojno), jasno dobro stanje, kot nov, preverjenega lastnika, bla bla,... za ceno do 3000€ (keš). Na avtonet znam pogledat, zanima me če kdo iz prve roke ve za kakšnega.

 

Bolj kot letnik in kilometri je pomembno da je motor v dobrem stanju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Menda gre Roman, dosedanji serviser na Letaliski, na svoje. Morda kdo ve, kje ima oz.bo Imel delavnico oz. ima kdo njegovo telefonsko cifro. Sorry za sumnike...

Ima kdo telefonsko številko tega Romana?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neda se mi ventilov gledat. Sj znam sam prevert sam na SS-u je kurac k je treba za na zgornjem cilindru za izpušn ventil zadn fedr dol vzet pa nimam stojala tistga k ga na mašini prstavš (sm ga enkrat šenku enmu) :), švasat se mi pa tud ne da :)

Če ne bo druge bom neki pač mogu nardit. 

Naši serviserji preveč računajo za pregled :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vidu da ma zdej avtoservis :D

sem ti poslal telefonsko na PM, če jo še rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

 

sam sem se zelo zagrel za nakup Duca in sicer Monsterja 696 od letnika 2009 naprej. Zanima me, na kaj moram biti pri motorju pozoren, ali imajo ti modeli kake "napake" na katere je treba biti posebej pozoren. Oz. ce ima kdo kak nasvet ali izkusnje bi vam bil zelo hvalezen.

 

Hvala.

 

Lp,

 

Ziga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Motorji so super!

Kolega prodaja super ohranjenega. Je prvi lastnik, nikoli karamboliran, paden ali kaj podobnega. 

Motor je slovenski in ima okoli 6000km. Cena pa je ugodna!

Sporoči če te zanima ti dam njegov kontakt. Motor ni na a.net

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

sam sem se zelo zagrel za nakup Duca in sicer Monsterja 696 od letnika 2009 naprej. Zanima me, na kaj moram biti pri motorju pozoren, ali imajo ti modeli kake "napake" na katere je treba biti posebej pozoren. Oz. ce ima kdo kak nasvet ali izkusnje bi vam bil zelo hvalezen.

 

Hvala.

 

Lp,

 

Ziga

Pazi pri nakupu predvsem na rožlanje sklopke,kdaj je bil menjan zobati jermen in sploh ne kupuj brez računov o servisih in potrjene servisne knjižice in glej, da ima Slovensko poreklo ! Pazi pri nakupih z malo kilometri je lahko sumljivo, da je bil števec vrnjen in z malo kilometri NOBEN zadovoljen voznik motorja ne prodaja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje,

 

šel sem pogledat naslednjega Duc-a:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7576652

 

In moram povedat, da je motor totalna nategancija, škoda denarja za bencin in čas. Vozil ga je 23 letnik, homologiranga ima na 25 kW, zraven tega pa je z motorjem še padel. Sicer uradna verzija je, da mu je motor padel na dvorišču, ampak se mi zdi, da tu nekaj smrdi. Motor je popravljal pri Motoristu, menjani so pa bili bili naslednji deli: prednja leva vilica, prednja felna, levi nosilec pedalk (nosilec za "fustrahter", po domače :-) ), prvi blatnik, obe plastiki na posodi za gorivo, skratka, polno delov, ki jih hoče po vsej sili prodat zraven motorja. Sicer je res, da se baje pri Ducu deli ne barvajo, ampak vseeno, glede na to, da bi motor "padel doma na mestu", se mi zdi vse skupaj malo za nos privlečeno.

 

Zraven tega, je motor že na pogled v "katastrofalnem" stanju, čeprav je bil na servisu. Zadnji desni nosilec za utripalko je zlomljen, na motorju so originalni izpuhi, SC Project-ove ima zraven v škatli brez dušilk, ko prideš v garažo imaš občutek da fant sploh neve ceniti Duc-a, ampak da ga je kupil, pač ker je Duc in ker lepo zgleda.

 

V mojih očeh se zdi, zapravljat čas in denar, polek tega se motor že 3 mesece prodaja in je iz začetnih 7.500€, prišel že na 6.600€ in mislim da bo še padala.

 

Lp


Pazi pri nakupu predvsem na rožlanje sklopke,kdaj je bil menjan zobati jermen in sploh ne kupuj brez računov o servisih in potrjene servisne knjižice in glej, da ima Slovensko poreklo ! Pazi pri nakupih z malo kilometri je lahko sumljivo, da je bil števec vrnjen in z malo kilometri NOBEN zadovoljen voznik motorja ne prodaja !

Hvala za nasvet Bremzer. Vsaka malenkost pride prav.  :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

sam sem se zelo zagrel za nakup Duca in sicer Monsterja 696 od letnika 2009 naprej. Zanima me, na kaj moram biti pri motorju pozoren, ali imajo ti modeli kake "napake" na katere je treba biti posebej pozoren. Oz. ce ima kdo kak nasvet ali izkusnje bi vam bil zelo hvalezen.

 

Hvala.

 

Lp,

 

Ziga

 

Če te slučajno zamika 796, bodi pozoren na sprednje zavorne diske. So zelo slabi in so pri meni začeli po cirka 7.000 km tresti(pa sem zavore od novega lepo "ulafaval" in motor ni nikoli bil na dirkališču), kar so mi sicer zamenjali pod garancijo, sedaj pa so zopet začeli tresti in bo potrebna menjava.

 

Na tujih forumih sem zasledil da je težava ta, ker so zavorni diski na 796 debeline 4,5mm, poleg tega pa še zelo slabe kvalitete. Na 696 je debelina diskov diskov pa 5mm. Tako da če kupiš motor z recimo 5.000 kilometri, te lahko v bodoče čaka neprijetno presenečenje.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje,

 

šel sem pogledat naslednjega Duc-a:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7576652

 

In moram povedat, da je motor totalna nategancija, škoda denarja za bencin in čas. Vozil ga je 23 letnik, homologiranga ima na 25 kW, zraven tega pa je z motorjem še padel. Sicer uradna verzija je, da mu je motor padel na dvorišču, ampak se mi zdi, da tu nekaj smrdi. Motor je popravljal pri Motoristu, menjani so pa bili bili naslednji deli: prednja leva vilica, prednja felna, levi nosilec pedalk (nosilec za "fustrahter", po domače :-) ), prvi blatnik, obe plastiki na posodi za gorivo, skratka, polno delov, ki jih hoče po vsej sili prodat zraven motorja. Sicer je res, da se baje pri Ducu deli ne barvajo, ampak vseeno, glede na to, da bi motor "padel doma na mestu", se mi zdi vse skupaj malo za nos privlečeno.

 

Zraven tega, je motor že na pogled v "katastrofalnem" stanju, čeprav je bil na servisu. Zadnji desni nosilec za utripalko je zlomljen, na motorju so originalni izpuhi, SC Project-ove ima zraven v škatli brez dušilk, ko prideš v garažo imaš občutek da fant sploh neve ceniti Duc-a, ampak da ga je kupil, pač ker je Duc in ker lepo zgleda.

 

V mojih očeh se zdi, zapravljat čas in denar, polek tega se motor že 3 mesece prodaja in je iz začetnih 7.500€, prišel že na 6.600€ in mislim da bo še padala.

 

Lp

Hvala za nasvet Bremzer. Vsaka malenkost pride prav.  :OK:

 

Imaš PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ta teden, ko je bil lep sonček je po cesti prigrmel Monster S4Rs. :worship:  Nekaj lastnikov je verjetno tudi na forumu. Dve leti sem vozil Ninjo, zdaj pa me mika poleg športnih tudi naked. Čeprav sem gledal S2r in 796 me zanima tudi ta beštija. Konjev ima 5 več od Ninje, teža je približno ista, če je podatek v katalogu motociklov na strani pravilen višina sedeža je nižja, ker sem bolj kratkih nog me zanima kako je s širino sedeža. Zdaj si ga ne morem privoščit je pa vseeno tale klasika lepša od novih Monster 1100 modelov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!