Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Pozna kdo stanje Ducati Monster 695 na avto.net .................... cena 3.300€?

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plavuša 

Vozila plavuša auto i zgazila četiri pješaka. 
Došao policajac i govori plavuši:
"Gospođo - vozili ste 150 km/h , a dozvoljeno je 70!"
 
Plavuša ponizno gleda u pod.

Nastavi policajac:
"Gospođo - 2 promila u krvi, a dopušteno je 0.5!"
 
Plavuša ponizno gleda u pod.

"Gospođo - ubili ste 4 osobe!!!"
 
Plavuša tužno podiže okice i tihim glasom pita:
"A koliko je dozvoljeno?"
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri letnik Ducati Monster 6xx že imajo ABS ?

696 letnik 2010

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Monstru je treba vedeti, da ni za tiste z višino nad 175cm.  Še najbolje sede tistim do 170cm. Drugače je pa luštkan motorček.

Je to preverjeno ?

Kajti, sam se nagibam k nakupu kasneje ob izpitu Monster 6xx in me skrbi, da bi mi bil ob mojih 170cm prevelik/previsok! Seveda se bom pa pred dokoncno odlocitvijo moral na enega vsesti in probat.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to preverjeno ?

Kajti, sam se nagibam k nakupu kasneje ob izpitu Monster 6xx in me skrbi, da bi mi bil ob mojih 170cm prevelik/previsok! Seveda se bom pa pred dokoncno odlocitvijo moral na enega vsesti in probat.

Lp

Monster ti ne more bit prevelik;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Starejsi (2006) noben ? :(

Na www.Motorcyclespecs.co.za imaš vse modele Ducatijev (in ostalih motorjev) po letnicah proizvodnje. Vsak model je natančno opisan (tudi višina sedeža od tal). Monster 620 i.e. sicer nima ABS-a, je pa zelo nizek in ti po moje ne bi delal težav ... Če si iz Ljubljane, pojdi v As Domžale in se vsedi na novega Scramblerja ali pa Monstra 821. Če ti bo občutek o.k., potem je to to. Kupiš in se samo še smejiš :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nasel video, kjer je model na Monstru 696 in je visok 5'1" oziroma po nase 155cm. Pa nima glih nekih tezav, mal ga ziba levo-desno in stoji na prstih.

https://m.youtube.com/watch?v=TTP19gY9VNw

V tem primeru bi moral jaz s svojimi 170cm, brez tezav sedeti. Jah, 99% je padla odlocitev za Monster Ducati. Zelo zaželjeno je z ABS !

Ce je bil ze avto z Buso motorjem, bo pa tudi motocikel z italijanskim pridihom.

Lp

P.S. "Bstulic" hvala za link !

Popravljeno . Popravil Yagi-san
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://cycle-ergo.com/

 

tle lepo vse svoje podatke vpiši (višina in predvsem dolžina koraka oz. inseam) in lahko pol dokaj realno vidiš kako boš na mopedu sedel.

 

drgač pa jih veliko ne pride s peto do tal pa jih to ne moti. ko pa kaj manevriraš in obračaš po kakem parkingu pa na roke obrneš, ne tako kot da bi se na poganjalčku okol poganjal :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nasel video, kjer je model na Monstru 696 in je visok 5'1" oziroma po nase 155cm. Pa nima glih nekih tezav, mal ga ziba levo-desno in stoji na prstih.

https://m.youtube.com/watch?v=TTP19gY9VNw

V tem primeru bi moral jaz s svojimi 170cm, brez tezav sedeti. Jah, 99% je padla odlocitev za Monster Ducati. Zelo zaželjeno je z ABS !

Ce je bil ze avto z Buso motorjem, bo pa tudi motocikel z italijanskim pridihom.

Lp

P.S. "Bstulic" hvala za link !

Ej Jagi, dej raj japonca glej, ker tle ne boš mogu japonske mašine gor montirat :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Jagi, dej raj japonca glej, ker tle ne boš mogu japonske mašine gor montirat :D:P

Hehehe, kam sem pa japonsko masino montiral ?

P.S. Se poznava ?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, kam sem pa japonsko masino montiral ?

P.S. Se poznava ?

Lp

Ja narobe sm jst to zastopu ane, sem že mislu,da si swapnu od haya-buse mašino not pa natunu zadevo, my bad ::D

 

p.s. Se se ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja narobe sm jst to zastopu ane, sem že mislu,da si swapnu od haya-buse mašino not pa natunu zadevo, my bad ::D

 

p.s. Se se ;)

Očitno res! Giuseppe Busso in ne Hayabusa :) :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz firbca, je mogoče na Monster 6xx prestavit registersko, kot jo imata Diavel ali pa Scrambler? Tista, za pnevmatiko vrjanta ? Je sploh izvedljivo ?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz firbca, je mogoče na Monster 6xx prestavit registersko, kot jo imata Diavel ali pa Scrambler? Tista, za pnevmatiko vrjanta ? Je sploh izvedljivo ?

Lp

Kateri model pa misliš nabavit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarkazem ON ali OFF ?

Off.

Gledaš motorje samo v SLO, ali tudi preko meje (ITA, NEM)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Off.

Gledaš motorje samo v SLO, ali tudi preko meje (ITA, NEM)?

Tudi tujina.

Mi ni problem pripeljat primerka iz npr. Italije, Nemcije, itd. ! DMV je mislim, da max. 10% na ceno, homologacijo in registracija! Sem sam pripeljal že na ta način avto!

A se ukvarjas ali poznas koga, ki uvaza motorje ?

Lp, Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz firbca, je mogoče na Monster 6xx prestavit registersko, kot jo imata Diavel ali pa Scrambler? Tista, za pnevmatiko vrjanta ? Je sploh izvedljivo ?

Lp

 

z kakim domače narejenim nosilcem se vse da...jaz sem pa raje prestavil na stran, da je še večji poudarek na širino gume. 

Popravljeno . Popravil Spasky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!