Skoči na vsebino

Priporočene objave

Vem da nisem v pravem topicu, ampak vseeno ...... letos sem po Velikem Kleku obiskal tudi Malta Hochalmstrasse. V Gmundu poznanem po muzeju Porschejev zaviješ proti mestu Malta od tam pa samo naravnost. Plačaš sicer cestnino 7.50 E za bike, vendar se pripelješ 2.000 visoko do akumulacijskega jezera ... lepa panoramska vožnja - toplo priporočam !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

V soboto 30/7 se s kolegi odpravljamo na Grossglockner. Pot nas bo vodila čez Mallnitz, kjer bomo goro prečkali z vlakom. V tej zvezi me zanima, če so kakšni problemi pri transportu motorjev po železnici skozi gorski tunel. V ceniku sem tudi videl, da je cena za prevoz motorja 8 EUR, nisem pa zasledil, koliko stane prevoz za potnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na strani od grossglocknerja in nisem bil nič kaj vesl, ko sem videl vremensko napoved. :angry: :(

Jutri bo deževno in celih 11 stopinj. :cry: :angry2:

Zgleda, da bo treba obisk Velikega Kleka za kak vikend prestavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo pa ravno tako probat, čeprav je napoved slaba, :hmm: kar upam da bo ta napoved držala za popoldne ali zvečer :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo pa ravno tako probat, čeprav je napoved slaba,  :hmm:  kar upam da bo ta napoved držala za popoldne ali zvečer :slap:

Vreme je zdržalo :OK: start je bil ob 7,30h iz Kranjske gore :lol1: pot nas ja vodila preko :whistle: Tolmezzo,Plockenpass,Lienz,Grosglockner,postanek za sendvič in ogled O:-) ,Edelwesespize obezno slikanje :photo: a ne Tiger upam da bojo slike,Zell am See,St Johann :slap:

,Radstadt,Obertauren,Preditz,TorracherHohe,Himmelberg,Gerlitzen,,Villach in Kranjska Gora skupaj prevoženo 600 km v enem dnevu brez problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo pa ravno tako probat, čeprav je napoved slaba,  :hmm:  kar upam da bo ta napoved držala za popoldne ali zvečer :slap:

Seveda je zdržalo. Dežela Cvetja v jseni, Šenčur, Korensko sedlo,

Grossglockner. Počitek, kramljanje z Glažarjem, JerryTDM, Tigrom, pa fotrom od Pecota in še z nekom :? . Potem pa Edelweis spitze, pa Lientz, Plockenpass, Tolmezzo, Trbiž, Jesenice, Gorje, Bled. No tu smo počivali in si ogledovali lepoto od daleč in od blizu :whistle:

Potem pa proti domu. 600km. :yea1:

Ma drugič gremo skupaj, ne?

Lp Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 30/7 se s kolegi odpravljamo na Grossglockner. Pot nas bo vodila čez Mallnitz, kjer bomo goro prečkali z vlakom. V tej zvezi me zanima, če so kakšni problemi pri transportu motorjev po železnici skozi gorski tunel. V ceniku sem tudi videl, da je cena za prevoz motorja 8 EUR, nisem pa zasledil, koliko stane prevoz za potnike.

Mal pozn ampak:

Prevoz z vlakom stane 8 Eur, dobiš gurtne, s katerimi ti prjazen delavc motor prveže, ti greš pa za 7 minut sedet v klimatiziran vagon. Udobje vagona in vožnje v primeri z bohinskim vlakom- ni primerjave:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pozn ampak:

Prevoz z vlakom stane 8 Eur, dobiš gurtne, s katerimi ti prjazen delavc motor prveže, ti greš pa za 7 minut sedet v klimatiziran vagon. Udobje vagona in vožnje v primeri z bohinskim vlakom- ni primerjave:))

Kaj mogoče veš kolikokrat dnevno vozi vlak (okvirno)? Oziroma, kako bi lahko prišel do tega podatka? Sem že večkrat iskal in nisem nič dobil

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega me je prosil, da tukaj najavim izlet na Grossglockner, nato pa na Italijo čez Dolomite nazaj v Slo in sicer za dva dni 11.-12.08.

Če bi se kdo pridružil, naj pokliče na št. 031 857 845 (Gorazd)...

lp Bošte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!