Skoči na vsebino

Pletenice, ojačane cevi za zavore, zajle...


elbarto

Priporočene objave

bil danes v TCju in malo povprašal po opletenih zavornih ceveh za moj moped.......prodajalec mi je vse lepo povedal in pokazal možnosti ter povedal kje lahko najdem artikle in si zapišem kataloške številke in potem naročim pri njih........in jaz kreten si tega naslova seveda nisem takoj zapisal :headbang: ...........zdaj pa me zanima če kdo ve kje delajo zavorne cevi katere potem prodajajo v TCju..........mislim da je bilo nekaj takega: www.motak..........a kdo pozna ti firmo oziroma če sploh je ta :?

lepo prosim za informacije :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil danes v TCju in malo povprašal po opletenih zavornih ceveh za moj moped.......prodajalec mi je vse lepo povedal in pokazal možnosti ter povedal kje lahko najdem artikle in si zapišem kataloške številke in potem naročim pri njih........in jaz kreten si tega naslova seveda nisem takoj zapisal :headbang: ...........zdaj pa me zanima če kdo ve kje delajo zavorne cevi katere potem prodajajo v TCju..........mislim da je bilo nekaj takega: www.motak..........a kdo pozna ti firmo oziroma če sploh je ta :?

lepo prosim za informacije :worship:

Mogoče http://www.motacc.de/?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil danes v TCju in malo povprašal po opletenih zavornih ceveh za moj moped.......prodajalec mi je vse lepo povedal in pokazal možnosti ter povedal kje lahko najdem artikle in si zapišem kataloške številke in potem naročim pri njih........in jaz kreten si tega naslova seveda nisem takoj zapisal :headbang: ...........zdaj pa me zanima če kdo ve kje delajo zavorne cevi katere potem prodajajo v TCju..........mislim da je bilo nekaj takega: www.motak..........a kdo pozna ti firmo oziroma če sploh je ta :?

lepo prosim za informacije :worship:

:? Pred časom se je te zavorne cevi dalo dobiti pri Jurešu (JJS), ki za njih dela underseat izpuhe (pri nas niso najbolj znani, v Nemčiji pa so bili pravi hit).

Takrat je odpiral neko trgovino v baraki zraven firme (nekoč je bila v motoristu celo reklama), kjer naj bi prodajal med drugim tudi kompletno paleto motacc izdelkov. Splača se vsaj poklicat in vprašat kaj je zdaj s tem...če še deluje, bodo sigurno precej cenejše kot v TC-ju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTACC GROUP d.o.o.

Pečinska ulica 33

1260 Ljubljana-Polje

mogoče tole :?

Mogoče se je preselil iz tiste barake...bilo pa je:

JUREŠ JANEZ SERVIS IZPUŠNIH CEVI

HRADECKEGA CESTA 35

Poročaj, ko in če boš kaj izvedel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko jih dobiš TU [post=www.nitro.si

]KLIK V raznih barvah, materialih. Lahko ti jih izdelajo tudi po naročilu. Vem ker sm jih tu dobil najugodneje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V Slovenj Gradcu ima eden delavnico, dela hidravlične cevi po naročilu. Gumijaste, oplaščene,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sicer je v louisu KIT prav za vsak motor posebej (torej z nastavki in pomojem ze vrezano na pravo dolzino) nekje 90€.

Zanima me pa ravno to, ce kupim prav tak kit z nastavki in vsem in ko narocis, moras vzeti prav za tvoj motor, ce je ta stvar potem sigurno ze narejena na pravo dolzino in vse...ce je mogoce ze kupoval kdo to pri louisu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sicer je v louisu KIT prav za vsak motor posebej (torej z nastavki in pomojem ze vrezano na pravo dolzino) nekje 90€.

Zanima me pa ravno to, ce kupim prav tak kit z nastavki in vsem in ko narocis, moras vzeti prav za tvoj motor, ce je ta stvar potem sigurno ze narejena na pravo dolzino in vse...ce je mogoce ze kupoval kdo to pri louisu...

Za prvi motor sem naročil en tak kit iz V. Britanije (Goodridge), pa je pasal v nulo.

Za drugi motor pa sem šel k enemu serviserju v bližnji okolici MB, ki cevi sproti sestavi (ima cevi različnih dolžin, pa različne priključke in to skupaj sestavi). Dosti kasneje sem ugotovil, da je prednja cev malce prekratka - ko je vilica čisto raztegnjena, je cev napeta. :headbang: Pa še krepko dražje je bilo, kot bi bil komplet v Louis-u - da se o Goodridge kompletih sploh ne menimo (60€). :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se spomnis mogoce, koliko si dal za postnino iz VB? drgac bom pa ze prevero :)

Drgac pa hvala za info!

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se spomnis mogoce, koliko si dal za postnino iz VB? drgac bom pa ze prevero :)

Drgac pa hvala za info!

Poleg teh cevi za spredaj in zadaj sem takrat kupil še dvojni žaromet za naked-bike, skupna poštnina pa je bila 22,06 GBP (zdaj je to cca. 30€).

Verjetno bi bila poštnina malo manj, če ne bi bilo zraven velikih in relativno težih žarometov.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se spomnis mogoce, koliko si dal za postnino iz VB? drgac bom pa ze prevero :)

Drgac pa hvala za info!

:topic:

za 2 para fusstretn iz VB me je poštnita prišla 7 funtov. Torej čisto odvisno na kakšen način in preko koga pošljejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem dobil odgovor, da bi za komplet zavornih cevi za spredaj poštnina stala 8 GBP (Demon Tweeks).

The cost of the shipping to you via a registered air letter would be £8.00

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Če se komu slučajno valja kaj temu podbnega doma, naj javi - iščem tamanjšo posodico za tekočino hidravlične sklopke...

post-2208-1207678167.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Na SV- ju sen dal spredaj gor ojačane cevi. Problem se pojavi pri ponovnem ponjenju sistema s tekočino. Sploh je ne potegne iz posodice v cilinder. Sem probal že vse možne kombinacije pa ne gre in ne gre.

Obstaja kakšen preverjen postopek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a. natočiš zavorno, na prezračevalni vijak pritrdiš cevko, ki jo vtakneš v kozarec

b. pritisneš in držiš ročico, odtegneš prezračevalni vijak na čeljustih, zategneš vijak, spustiš ročico........in ponavljaš dokler ne vidiš več mehurčkov v cevki

Popravljeno . Popravil tombgo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a. natočiš zavorno, na prezračevalni vijak pritrdiš cevko, ki jo vtakneš v kozarec

b. pritisneš in držiš ročico, odtegneš prezračevalni vijak na čeljustih, zategneš vijak, spustiš ročico........in ponavljaš dokler ne vidiš več mehurčkov v cevki

Sem že porihtal. To sem počel že vsaj 10×, tokrat me je pa nekaj zafrkavalo.

Tekočine sploh ni potegnilo iz posodice.

In kaj je bilo???

Jaz butl sploh nisem nalil v posodico ampak v tisto gumo na pokrovčku ki se je raztegnila po celi posodici :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
zanima me, če trgovina nitro.si sploh še obstaja, ker www stran jim ne dela več, naročil bi opletene zavorne cevi

predlog... obrni se na podjetje Prit Hidravlika d.o.o. pri Dolgem mostu v Lj, dobiš opleteno cev za smešno nizko ceno, popolnoma enakovredno purpouse-built, samo brez homologacije. Sam jo imam že celo sezono, pa se super obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlog... obrni se na podjetje Prit Hidravlika d.o.o. pri Dolgem mostu v Lj, dobiš opleteno cev za smešno nizko ceno, popolnoma enakovredno purpouse-built, samo brez homologacije. Sam jo imam že celo sezono, pa se super obnese.

žal so pri pritu ratali pohlepni in za 1 meter cevi s priključki računajo 40-50€. Ker običajno rabiš dve cevi, se bolj splača kupit že narejen komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal so pri pritu ratali pohlepni in za 1 meter cevi s priključki računajo 40-50€. Ker običajno rabiš dve cevi, se bolj splača kupit že narejen komplet.

Aja? Škoda, očitno so zavohali denar s strani motoristov...

Jaz sem pri njim spomladi dal za dober meter cevi s priključkoma 22€, tako da je razlika res huda :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!