Skoči na vsebino

Dolenjci javte se!


C4V4L13R

Priporočene objave

Am... v search nism nč najdu, če pa že kej podobnga obstaja, se opravičujem :blush: , pa premeste tole temo.

Sam sem voznik 4T 125cc motorja, pa se več al manj sam vozm okol, pa me zanima, če je še kdo z dolenske, d bi se kerkrat kej dubl pa šli na kšno furco km, napravl kšnu srečanje al pa kej podobnga, sej lastnikov 2T mašin mislm d je kr nekej tle okol, sm ne vrjamm d bi skup shajal, če se pa motm pa vsi sevede dobrodošli, d se javte :D

pa še enkat se opravičujem, če tema že obstaja :blush: ...sm tud bol k ne nov tukej :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am... v search nism nč najdu, če pa že kej podobnga obstaja, se opravičujem :blush: , pa premeste tole temo.

Sam sem voznik 4T 125cc motorja, pa se več al manj sam vozm okol, pa me zanima, če je še kdo z dolenske, d bi se kerkrat kej dubl pa šli na kšno furco km, napravl kšnu srečanje al pa kej podobnga, sej lastnikov 2T mašin mislm d je kr nekej tle okol, sm ne vrjamm d bi skup shajal, če se pa motm pa vsi sevede dobrodošli, d se javte :D

pa še enkat se opravičujem, če tema že obstaja :blush: ...sm tud bol k ne nov tukej :)

lp

:slap:

jst sm meu tut 125 4T motor, pa smo se čist lepo skup fural tut s 2T ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

jst sm meu tut 125 4T motor, pa smo se čist lepo skup fural tut s 2T ;)

no sej pravm, d če je gdu za, men ni panike, sm ponavad tisti z 2T zviška gledajo na ns k mamo 4T

Am... v search nism nč najdu, če pa že kej podobnga obstaja, se opravičujem :blush: , pa premeste tole temo.

Sam sem voznik 4T 125cc motorja, pa se več al manj sam vozm okol, pa me zanima, če je še kdo z dolenske, d bi se kerkrat kej dubl pa šli na kšno furco km, napravl kšnu srečanje al pa kej podobnga, sej lastnikov 2T mašin mislm d je kr nekej tle okol, sm ne vrjamm d bi skup shajal, če se pa motm pa vsi sevede dobrodošli, d se javte :D

pa še enkat se opravičujem, če tema že obstaja :blush: ...sm tud bol k ne nov tukej :)

lp

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

jst sm meu tut 125 4T motor, pa smo se čist lepo skup fural tut s 2T ;)

:lol1: :lol1: čoper fahrer? pizda nevem, če ste se kej supi vozil..če pa ste, so pa uni napačen moped si kupl(bi mogl tud kej 4t uzet)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tui 4- taktni 125 kar :) :) , sicer sem iz štajerske ampak bi se lahko komot kje vmes dobli pa šli na kako turco 4- takterji...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: čoper fahrer? pizda nevem, če ste se kej supi vozil..če pa ste, so pa uni napačen moped si kupl(bi mogl tud kej 4t uzet)

ma ti si kmet ;) :yea1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: čoper fahrer? pizda nevem, če ste se kej supi vozil..če pa ste, so pa uni napačen moped si kupl(bi mogl tud kej 4t uzet)

zakaj je pa takoj choper če je 125cc pa 4T :?

sej se da lepo pelat če se pač zmenmo da gremo v skupini gre pač un z 4t naprej pa je, uni z 2t pa za njim vozjo, je prov lepa turca to, če ne rabš skos gont v rdeče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am... v search nism nč najdu, če pa že kej podobnga obstaja, se opravičujem :blush: , pa premeste tole temo.

Sam sem voznik 4T 125cc motorja, pa se več al manj sam vozm okol, pa me zanima, če je še kdo z dolenske, d bi se kerkrat kej dubl pa šli na kšno furco km, napravl kšnu srečanje al pa kej podobnga, sej lastnikov 2T mašin mislm d je kr nekej tle okol, sm ne vrjamm d bi skup shajal, če se pa motm pa vsi sevede dobrodošli, d se javte :D

pa še enkat se opravičujem, če tema že obstaja :blush: ...sm tud bol k ne nov tukej :)

lp

ker motor pa maš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pismene piše v profilu :grim

:grim pa vseen---> mam yamaho ybr 125

idijoti .... :BUA:

dej admin skensli to temo ... hvala :(

sej če ti kej ne paše, se ti neb blu treba javlat...

zakaj je pa takoj choper če je 125cc pa 4T :?

sej se da lepo pelat če se pač zmenmo da gremo v skupini gre pač un z 4t naprej pa je, uni z 2t pa za njim vozjo, je prov lepa turca to, če ne rabš skos gont v rdeče

no fino, lpo, sm je res ja d se ns vsaj ene 5 zbere :OK:

fino, kr javte se še kej, letos bomo še ujel mau lepzga vremena pa se lahku kej zmenmo, če ne, se pa slišmo spomlad seveda :D

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene tapravga dolenca fantje :OK: ... :P prletim kamorkoli hocte z husqvarno sam povejte :P . gremo k Murnu na pico? :D

:wub:

lp FlamE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jest tut velam k mam zlahto na Vihrah ? pa u Mrtvicah ?

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, sprejmemo vse k ste zainteresirani :D , zard mene si lahku iz honkonga :P sm js sm reku pač dolenjci, k js recimo neb šou v kranj d bi se tm dubl d b se šli vozt, če vam pa razdalja ni ovira, pa kr :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene tapravga dolenca fantje :OK: ... :P prletim kamorkoli hocte z husqvarno sam povejte :P . gremo k Murnu na pico? :D

:wub:

lp FlamE

tud lahku :P sm povej kje je tu :blush: , sej res d sm dolenc ampk vseh oštarij pa tud ne poznam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kod pa s pol, d bul un konc poznaš ?

pa moj msn je bele1989@hotmail.com, posebej za dolence, pa se bomo kej zmenil, ne, za na kšn pir...oz. sok, k ne smemo pjani vozt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za kšn krogc po dolenski sm jes zravn vozm yamaha xt 125 x 4T!!!!!!!

Sam more zdla mal u popraviu!!!

K stisnem gas ga čist zmuri pa al pa če stisnem ga s do koca pod 7000 ubrati ga čiz zmuti če kdo ve kaj je to nej pove!!!!!! pa če ke kdo naštelu športn filtr gor!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!