Skoči na vsebino

Dolenjci javte se!


C4V4L13R

Priporočene objave

ja fantje...sezona se polahku kr začenja :OK:

za registracijo...ma gdo zavarvano pr triglavu? grcar ti maš ne?

zdej so menda neki popusti al bonusi pr zavarovalncah...me zanima kolk bo za mojga pršlo...ma pol enkrat konc maja...mislm da 27ga :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam to je za pol leta ne??

:grrr 12 mescov ;)

tm pr kebabu na trubarjevi :OK:

:lol1: :lol1: :lol1:

ja fantje...sezona se polahku kr začenja :OK:

za registracijo...ma gdo zavarvano pr triglavu? grcar ti maš ne?

zdej so menda neki popusti al bonusi pr zavarovalncah...me zanima kolk bo za mojga pršlo...ma pol enkrat konc maja...mislm da 27ga :hmm:

ja mam zavarovanga pr Triglavu ja :yea1: :kva2:

Zate bo pol pršl skor tok k za mojga zdej :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga mam lepo 12 mescov registriran pa je! :D

tko da sm se lahk tut v januarju furu :OK:

isto js...kr se ne splača odjavlat, zto k ti gre sm bonus...vsaj tko je blo no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto js...kr se ne splača odjavlat, zto k ti gre sm bonus...vsaj tko je blo no...

Fantje en nasvet... če hočte 15% BONUSA na leto, in ne sam 5%, tko naredte: registrerate motor... počakate, da MINE 4 mesce, motor odjavte in registrerejte še enkrt... in se vm prizna 5% bonusa... in tko na leto dobiš 15%. Če pa ti enkrt registreraš, pa maš pol ceu let registreranga pa dobiš samo 5% :)

Sam tko če slučajno koga zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o zakon...sm zakaj kurca men to agent ni povedov :glare: ...v glavnem...do maja bojo že kilometri...pol se bomo pa takrat menil okol teh zadev...

hvala grčar, da vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o zakon...sm zakaj kurca men to agent ni povedov :glare: ...v glavnem...do maja bojo že kilometri...pol se bomo pa takrat menil okol teh zadev...

hvala grčar, da vem...

ni problema, za sok boš dau pa bo :P joke :)

Ma to sm dons zvedu, k sm šou na zavarovalnico. ;)

Pa se mi je zdel, da se splača vedt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam to je za pol leta ne??

12 mescov ja :grim

kko...lani je blo okol 35 jurjev, sm nimam nobenga bonusa :?

jst ga mam pa 50%...čudno ne pa sm 17 star? se prav sm pr 7ih začeu se z motorju kvarjat...haha :devil:

Ma to sm dons zvedu, k sm šou na zavarovalnico, k je lih reesko uprašu ;)

Pa se mi je zdel, da se splača vedt :D

:devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql :OK:

glede soka...le zapomn si...sm ti že 2 doužn :whistle:

sicer, pa če nam bo ratal dobit se ta vikend, kej na tem koncu, pa se oglas .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu men daš za sok ja :OK:

oz pijem pivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

najbolš da gajbo prnesem, pa bo vsak svoje dobu :OK:

aja za furco, če bi se zmenil...

mam en predlog, če ste za

torej...dobl bi se nekje okrog novga mesta pa šli proti žužemberku pa pol na kočevje, mozelj, kanižarica oz. črnomelj, pa potem nazaj na novo mesto...en tak krog bi ratov (seveda sm spustu veliko krajev vmes)

drugač pa po dolenjski je men tud ena super pot tud: novo mesto-šmarjeta-škocjan-bučka-raka-krško pol pa al direkt do kostanjevice pa nazaj na novo mesto al pa še zavijemo v cerklje na mobikrog pa potem proti kostanjevici oz. v krškem gremo še na raceland pogledat, če kej dogaja :OK:

zaenkrat bi ble tili dve poti še najbolj zanimiv, drugač js sm sicer celo dolenjsko skor prevozu, sm ni glih, da bi vedu, da se lahko kašen krog nardi, da se ne vozš 2x po eni in isti cesti :P

al pa če še gdo kej predlaga

se bomo kej zmenil?

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo mi bo za 50eur registreru dam za sokca :kva2: :lol1: :yea1:

drgac si pa lepo traso izbral :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo vam ne :D js sm za pol leta motor registriral...pa je že zdaj jamral za tistih 5% popusta ne :D pa mam tut pri triglavu...sm zdaj prišo na 15% in pa še par procentov mi je dal dotatnega popusta :D

ej to pa bom prevero da tak hitro prideš do bonifikacije 50% in če gre bom še js tak probal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo mi bo za 50eur registreru dam za sokca :kva2: :lol1: :yea1:

drgac si pa lepo traso izbral :OK:

ja tko bl...v izi, kr moraš prilagajat motorju :doze:

sm tam pr krškem te pa mine, ko pride ravnina...uno proti kočevju je pa tud kr huda...sm sej veš...125cc 4T...pač uživaš v kruzingu...sploh pa če je to skupina, se ponavad itak tko bolj pele .)

torej, če je gdo za...tud od drugje mogoče, pa da pride do nas, naj se tukej oglas, pa se bomo kej zmenil, če nam bo vreme naklonjeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda k men je pršu lan en od neke zavarovalnce pa sm ga mau prašu za registracijo za mojga pa je kr nek prbiju da bo okol 40k za 12 mescow!!!Sam je itak budala un tip! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenjčki, jaz bi šel tud na furco z vami, če bo čas. Imam YAMAHO 4T-Kuža-how-how

Sem sicer bolj solo rider...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda k men je pršu lan en od neke zavarovalnce pa sm ga mau prašu za registracijo za mojga pa je kr nek prbiju da bo okol 40k za 12 mescow!!!Sam je itak budala un tip! :slap:

ja sej, jaz sn tud lani 40 čukov plačal za 12 mescov, kolk si pa ti mislo da te bo prišlo :? :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je odvisno, kaj vse daš zavarvat...če daš tisto osnovno, pa kašne pizdarije, k ne koštajo dost, kej manj k 35-40k (starih sit) ne moreš prčakvat...razen s kakimi temi bonusi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam use razn AO+ pa sm dau 30€ za zavarovanje...ene par evrov več no..nvem točn :D :P

za 12 mesecev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam use razn AO+ pa sm dau 30€ za zavarovanje...ene par evrov več no..nvem točn :D :P

za 12 mesecev :OK:

omg svina ena :blink: :blink: :devil:

hudoo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene s Cerknce!Menda tut dolenska bl notranjska ampk vseen :P

No sj notranjska je pa del dolenjske??Sj ne vem no LOL

jaoo pa kej si ti vidu da je cerknica dolenska?? :? :eek: še mi nismo na dolenskem, pa smo še nižje.

jao jao je vidt da so te s šole vrgli :headbang: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!