Skoči na vsebino

Dolenjci javte se!


C4V4L13R

Priporočene objave

jah sej 120KM ni tok močno...verjemte da ni nevem kaj...valda da je batina ane...sam da se maš pa tok za bat k si šou iz 4T 125 na 600SS pa ni take panike...pač na začetku greš počas pol pa stopnjuješ to tam k se ti zdi da je meja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej 120KM ni tok močno...verjemte da ni nevem kaj...valda da je batina ane...sam da se maš pa tok za bat k si šou iz 4T 125 na 600SS pa ni take panike...pač na začetku greš počas pol pa stopnjuješ to tam k se ti zdi da je meja :D

Sam je problem to za une k ne vejo kje je meja...oz k nimajo občutka

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko...rs 250 tud ni tako nedložna, kolkr sm js seznanjen :naughty:

mislm, da si boš dau duška, ko enkrat prideš an motor :) sej ti prvoščm, sam da ne bo prehudo :doze:

dns grem js mau okol eno turco po dolenjski za kšne 2 urce, če je gdo zravn...be my guest

nm-šmarjeta-zbure-škocjan-bučka-raka-krško-cerklje-kostanjevica-šentjernej-nm

msn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko...rs 250 tud ni tako nedložna, kolkr sm js seznanjen :naughty:

mislm, da si boš dau duška, ko enkrat prideš an motor :) sej ti prvoščm, sam da ne bo prehudo :doze:

kva je s tabo..sej je močna rs250...sam tok pa spet ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je s tabo..sej je močna rs250...sam tok pa spet ne :grrr

Kolk KM sploh ima rs250??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk KM sploh ima rs250??? :?

ene majo mal čez 50KM ene pa 70KM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne, Z-ja sem spregledal, to bi tudi mel ja, mi je kar všeč pa še kawasaki je...hehe. ampak je pomoje kar premočn če greš iz 4 taktne 125 ke na to mašino... seveda brez blokad :D :D

ni premočn, če maš samokontrolo :)

nč ni premočno... ;)

sam kontrolerat se je treba znat...če pa ni samokontrole pa na kej švohnejšga ;)

:yes: eni so starejši, pa jih učas zanese... vse je odvisno od posameznika.

redki so 16, 17, in 18 letniki ki majo samokontorlo... me zanima če bi ti mel samokontrolo z kako ninjo... no ne vem, ampak jaz ziher ne spadam med tiste osebke, zato pa raje grem postopoma na težje motorje, da pridobim čimveč izkušenj, ker še vedno sem mnenja da je 600 ss neprimeren za 18 letnika, sploh za tistega ki je prej vozo 4 taktno 125 ko.

od začetka počas, pol pa mal bl po gasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene majo mal čez 50KM ene pa 70KM...

Te novejše majo 55KM stare pa 70KM

250cc 2T 70 konjev al pa recimo 600cc 4T 60km ... ne vem no :xx:

raje 2T 70 konjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te novejše majo 55KM stare pa 70KM

raje 2T 70 konjev :)

boš pol povedu ja...ti najprej mej eno sezono cagivo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš pol povedu ja...ti najprej mej eno sezono cagivo .)

vredu .) Trenutno še nimam ene sezone cagive sem pa ful zadovoln :D Za moj okus in mišljenje najboljša 125ka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vredu .) Trenutno še nimam ene sezone cagive sem pa ful zadovoln :D Za moj okus in mišljenje najboljša 125ka .)

isto sm jst reku eno leto nazaj :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto sm jst reku eno leto nazaj :D :OK:

Pol pa se ti obračaš tak kak veter piha... Menda si edini na tem forumu od lastnikov mitotov ki se nenehno pritožuje in na vsaki strani napiše stroške kolko denarja je dal not. Najbrž so tut drugi... Na to bi mislo ko si kupoval saj je jasno da so s cagivo pač malo večji stroški kot naprimer na ybr. Kolko jaz vem so vsi zelo zadovoljni z motorji... kukec, carlazar,... in nenazadnje jaz.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa se ti obračaš tak kak veter piha... Menda si edini na tem forumu od lastnikov mitotov ki se nenehno pritožuje in na vsaki strani napiše stroške kolko denarja je dal not. Najbrž so tut drugi... Kolko jaz vem so vsi zelo zadovoljni z motorji... kukec, carlazar,...

hehe...nisi razumel :D

sej je prou da nisi...čez eno leto se slišva do takrat pa ne bom več komenteru :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo hotel povedat da tričetrt fantov v 125-250 ccm temi ima 2T stroje (cagive,aprilie,... ) in se nihče toliko ne pritožuje. Pol pa si pač kupil naroben motor zase in bi se bolje počutil na čem drugem. To si si sam kriv.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se ne pritožujem sam povem dejstvo...to da ti loh dela motor dve leti skoz pa nima stroška z njim al pa da maš same težave tuki sploh nima veze...ker to je loh pr cagivi loh je pa pr kermukol motorju...sam nism lih dobr šteku kako lahko podaš mnenje o cagivi k si z njo naredu grdo rečeno nič kilometrov?sam to me je zmotl :D

pozab...pa boš konc sezone povedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da sem do zaj naredo nekaj čez 700km ampak vseeno lahko podam mnenje do zdaj... lep motor, hiter za 125ko, stroški pa normalno da se naberejo. V to se pač spustiš pri nakupu. Kaj naj zaj ostali če si ti nesrečnik. Justaboyu je tut 3 krat zaribal pa pomoje ni nikoli potem tako jamral nad motorjem kot ti. Če pa se razletiš po nekem travniku pa je normalno da boš pol nekaj cajta brez motorja dokler ne porihtaš. Povsod je tak. Če pa te tak hudo moti pa prodaj kaj ti naj jaz zaj... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kurc...so mi prekrižal načrte .) ...je blo sm enih par 10km...bomo čez vikend nadoknadl :OK: sm tankat bo treba :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kurc...so mi prekrižal načrte .) ...je blo sm enih par 10km...bomo čez vikend nadoknadl :OK: sm tankat bo treba :BUA:

ah nikar se preveč ne sekirej če ti pije tiste 3 litre...jest sm od sobote do srede šu 3x tankat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah nikar se preveč ne sekirej če ti pije tiste 3 litre...jest sm od sobote do srede šu 3x tankat :blink:

ah... kok bote velik za benz dal :P jst sm mogu od sobote do učer 6x tankat ;) :slap: pa zmer je šlo okol 15 litrov not, tko da sam pssst :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sej sm dns zaslužu 20 evrov tko d... :rolleyes:

itak pa...js ko mam prazno, grem taknkat in to polno, vedno, ker mam motor, da se vozm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da sem do zaj naredo nekaj čez 700km ampak vseeno lahko podam mnenje do zdaj... lep motor, hiter za 125ko, stroški pa normalno da se naberejo. V to se pač spustiš pri nakupu. Kaj naj zaj ostali če si ti nesrečnik. Justaboyu je tut 3 krat zaribal pa pomoje ni nikoli potem tako jamral nad motorjem kot ti. Če pa se razletiš po nekem travniku pa je normalno da boš pol nekaj cajta brez motorja dokler ne porihtaš. Povsod je tak. Če pa te tak hudo moti pa prodaj kaj ti naj jaz zaj... :)

ti očitno res ne štekaš kaj ti jst hočm povedat...ne jokam...pač sm se sprjaznu...sam še to me zanima...kako si loh tok zadovoln men si pa 3 tedne nazaj joku kok je glup motor da ga boš prodal pa 600 bi kupu pa se magar brez izpita vozu...pa da ne bi zaniku...lej tuki bova končala ker se mi ne da zdej kle drkat...sam pač povem ti da NE MORŠ poznat motorja po 700km ;) čeprou ti mislš da ga poznaš ;)

KONEC :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti očitno res ne štekaš kaj ti jst hočm povedat...ne jokam...pač sm se sprjaznu...sam še to me zanima...kako si loh tok zadovoln men si pa 3 tedne nazaj joku kok je glup motor da ga boš prodal pa 600 bi kupu pa se magar brez izpita vozu...pa da ne bi zaniku...lej tuki bova končala ker se mi ne da zdej kle drkat...sam pač povem ti da NE MORŠ poznat motorja po 700km ;) čeprou ti mislš da ga poznaš ;)

KONEC :D

naš brodarček je mel obdobje kratkotrajne krize in sovražnosti do dvotaktnih motorjev, ampak na srečo je trajalo samo dan ali dva :D :D... zgelda je zapado v neko vrsto manične depresije...hehehe.

hec, hec

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nima veze...sej tud jst sm kšn dan jezn na 2T...ampak zdej mi je pa kul...in k mi bo spet kej crknl se bom spet pizdu pa to...to je čist normalno...sam da pa govori kot nek poznavalec je pa težko...ker tud jst težko goovrim za rs-o k je nimam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!