Skoči na vsebino

Dolenjci javte se!


C4V4L13R

Priporočene objave

hehe...jz sm tkoj za...sam i need some wheels... :headbang:

kupi neko prdalo do takrat ker tota tvoja aprilia se mi zdi ne bo tak hitro zrihtana glede na to kak dolgo si že brez nje :D za dva jurja že dobiš kakega vrei mitota, aprilio po delih prodaš pa je to to :D pa če ga glih nasledni dan dalje prodaš kako te ma vezo samo da prieš na mobikrog malo :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...torej 20-25 komadov nas bo ziher

fajn to...

no, samo povejte, kaj vam bolj odgovarja...sobota ali nedelja

julij 14. ali 15. ali pa 21. oz. 22.

15.7 supr ;) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...stvar je taka, tako pa stoji:

najem proge za družbo pride 500€ na dan. torej če se nas zbere cca 20 komadov, pride to 25€ na enga, bi pa se mogoče dalo kaj zmenit, da bi vseeno prišlo po 20€.

tisto, k sm omenu, da je 20 po komadu, je v bistvu tako, da če prideš gor, ko je mobikrog najet in se priklučiš tej družbi, torej če bi tako hotli, bi morali trofit kakšen dan, k bi biu mobi najet. vendar potem proge nebi imeli zase. poleg tega je še problem z vremenom, ker če plačamo najem, pa da je potem dež... :whistle:

v glavnem tako...zmenli se bomo za točno število. če se nas nabere vsaj okoli 20, bomo vnaprej dali denar na kup, ker druge garancije mi tukaj nimamo, plačat ga bo treba v vsakem primeru.

samo naredimo seznam, kdo je za ziher zraven, nadalje za datum in druge zadeve se zmenimo potem, ko bomo vsi zbrani. če pa pride kdo naknadno pa ni problema. samo da še s kocijem rečeva končno besedo :D

trenutno smo interesenti:

- js

- k0ci

- aligg + še 2

- _mali_

- Brodar

- Jaka_Yamaha

- Rugi

- Mopedist + še en

- gsx600

- rs fan

- The Punisher

To nas je 14.

@k0ci:

dej še na skuter forum, če ste ostali za, mogoče se še kakšen najde, k bi biu za. gre se za število.

@jezus:

pred gostinsko šolo je bil vedno parkiran en daelim VT, ena ženska ga je mela, zelene barve. letos ga ne videvam več, očitno je bla 4. letnik :rolleyes: . drugač pa drugi 125cc čoperjev ne videvam lih...

aja pa vidim da maš 70cc...125cc 4T ti bo waaaaaay premalo :whistle:

Jaz sm se oglasu za na morje, ne za na pisto :whistle:

Itak nimam kaj počet z mojim na pisti. Bom vas pa pršu pogledat, tak da mene dj dol s seznama, sorry.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...potem reesko namest tebe...lahko pa tud tebe štejemo, če si pripravljen nekaj minimalnega odštet...za hrano pa pijačo se bomo pa itak že zmenil...

drgač pa sploh ni važno kak motor maš...če je zame zanimivo s 125cc 4T, bo tud zate...verjem, to je vsak reku, dokler ni probu...pol k se pa zapelš enkrat, pa skor nočeš dol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...potem reesko namest tebe...lahko pa tud tebe štejemo, če si pripravljen nekaj minimalnega odštet...za hrano pa pijačo se bomo pa itak že zmenil...

drgač pa sploh ni važno kak motor maš...če je zame zanimivo s 125cc 4T, bo tud zate...verjem, to je vsak reku, dokler ni probu...pol k se pa zapelš enkrat, pa skor nočeš dol :P

saj reesko lahko prie 15.7 ni on napisal tega posta da nima kaj z njegovim motorjem tam počet in podobno ampak the punisher :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- js

- k0ci

- aligg

- _mali_

- Brodar

- Jaka_yamaha

- Rugi

- Mopedist

- gsx600

- rs fan

- biker 77

- Dex

- NjecZ

- reesko

- nsr boy

skupaj: 15

+6

skupaj vse:21

tolko nas je za vozit, torej z motorji. če nas bo kaj več kot 25, bo prevelika gužva se pravi, če kdo še kakega sabo vzame, sam naj pove. po mojem pa so dekleta toliko bolj dobrodošla :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se lahko tk nardi da se ne furajo vsi naenkrat an :whistle: Aja, pa če SLUČAJNO takrat še nebom mel izpita.. upam da bo kdo šel mim naših krajel, da bi se v kako kolonco umes lahka stisnu js :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- js

- k0ci

- aligg

- _mali_

- Brodar

- Jaka_yamaha

- Rugi

- Mopedist

- gsx600

- rs fan

- biker 77

- Dex

- NjecZ

- reesko

- nsr boy

skupaj: 15

+6

skupaj vse:21

tolko nas je za vozit, torej z motorji. če nas bo kaj več kot 25, bo prevelika gužva se pravi, če kdo še kakega sabo vzame, sam naj pove. po mojem pa so dekleta toliko bolj dobrodošla :OK:

jest vsaj enga ali dva še zraven pripeljem..za ženske pa ne vem..če pridejo pridejo če pa ne pa ne bomo gum kuril na koncu..ali pač :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm še s k0cijem se zmenva kako in kaj, pokličemo, če je frej, rezerviramo, molimo za vreme in poberemo denar. nabavimo piknik in potem bo že 15. tukaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest vsaj enga ali dva še zraven pripeljem..za ženske pa ne vem..če pridejo pridejo če pa ne pa ne bomo gum kuril na koncu..ali pač :naughty:

ta oz. ta dva sta všteta zraven :)

toliko je zaenkrat interesentov oz. vseh, k so izrazil željo, da pridejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta oz. ta dva sta všteta zraven :)

toliko je zaenkrat interesentov oz. vseh, k so izrazil željo, da pridejo

mojgap ti si zraven a ne??? al boš "moj" peljal na morje takrat??

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predn se bo kej rezerviralo naj nekdo nardi tak obrazec k so meli akrat za tisto čago.. da se neki podatki dobijo in 100% potrdi udeležba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to sm prej reku k0ciju

bomo zrihtal, da ne bo sranja potem :krneki:

važn je da denar pobereš..da ne ostaneš nategnjen..pol pa če pridejo ali ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se bo delal seznam predlagam, da se poleg nicka napiše še "original" ime. Tako, da se že sproti spoznamo po imenih...hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se bo delal seznam predlagam, da se poleg nicka napiše še "original" ime. Tako, da se že sproti spoznamo po imenih...hehe :whistle:

bo dol dost časa za spoznavanje..itak pa imena v 3 minutah pozabim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- js

- k0ci

- aligg

- _mali_

- Brodar

- Jaka_yamaha

- Rugi

- Mopedist

- gsx600

- rs fan

- biker 77

- Dex

- NjecZ

- reesko

- nsr boy

skupaj: 15

+6

skupaj vse:21

tolko nas je za vozit, torej z motorji. če nas bo kaj več kot 25, bo prevelika gužva se pravi, če kdo še kakega sabo vzame, sam naj pove. po mojem pa so dekleta toliko bolj dobrodošla :OK:

js ne morm nažalost

sm na morju tedi :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja bi se mogl zment po kok bomo poberal, jaz pravm da za recimo 30€, to je najem +hrana in pijača/osebo, pol pa itq če bi kej zglihal bi dal nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom videl kako bom z financami.. če nebom ziher se raje nebom prijavil, ker trenutno mi 30e pomeni ogromno... oz jih nimam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...takole je ne...

cca 20-25€ bo najemnina, odvisno kolk nas bo. jest pa pit moraš pa v vsakem primeru. zdej al daš nam 5€, da nabavmo za vse, al pa če si sam kupiš...isto te pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!