Skoči na vsebino

Dolenjci javte se!


C4V4L13R

Priporočene objave

Ti +1, Nsr boy, jst, k0ci pa še 2 smo ziher

Nov popravek, jst +2 smo ziher. Sporoči če rabiš osebne podatke od nas treh.

LP, deX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že dober...zdej ma biker77 to čez, pa pravi, da ne rabi nič. mi smo se pač to spomnli zarad sebe, da mal vidmo kolk je kdo resen, pa da lahko računamo 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je trenutno va fazi pripravljanja..

treba najprej sploh vidt če je pista frej..danes zvem..

nato pa prijave na pm..da ne zvisite..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to res kaj sem zaj prebral? :unsure:

no da probam najt kaj pozitivnega v vsem skupaj... am aja gume mi grejo proti koncu ja pa brez izpita bi dol prišo pa bi bla možnost da me ustavijo... hehe nekak se morn potolažit :D čeprav sn si res želel enkrat peljat po progi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOBIKROG ZAPRT. VOJSKA VZELA. TAKO DA NE BO NIČ S 15.7. NA ŽALOST.

Že? Sm vedu da ga bojo uzel, sm ne tak hitro :huh:

Pride kdo v primostek kej jutr al pa v nedelo? Djmo se zment kej, da se dol enkrat popoldan dobimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novi marof, grobnik..panonia..sam bo vse več efrov..ehjavec se bo pa s pathiam vozu po mobikhogu :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko, "ilegalno" skozi ograjo se tudi ne da it več vozit? Sem slišal da se folk vozi med tednom kar tako, da se da skozi ograjo noter pridet..

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko, "ilegalno" skozi ograjo se tudi ne da it več vozit? Sem slišal da se folk vozi med tednom kar tako, da se da skozi ograjo noter pridet..

LP, DeX

da..sam sm že parkrat med tednom vidu policaje, varnostnike..tko da previdno..da ne bojo nove gume šle po gobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novi marof, grobnik..panonia..sam bo vse več efrov..ehjavec se bo pa s pathiam vozu po mobikhogu :headbang: :headbang:

Hmm, kaj pa če bi se pozanimali za Novi Marof? Sej ni velik dražje a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kaj pa če bi se pozanimali za Novi Marof? Sej ni velik dražje a ne?

med vikendom je mislim da ista cena....drugac pa mas v kategoriji "športni motociklizem" temo novi marof pa tam poglej ce pise kje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marof bi naj bil ena ura 100 kun, cel dan pa 200 kun... tako je bilo meni rečeno vseeno pa malo prečekirajte ker ni nujno da je ziher :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekej tazga je ja..sicer lažje rezervirat oziroma dobit prostor za vozit se kot na mobikrogu ampak še zmer te lahk kej nategnejo..se zmeniš, prideš, pa ni nobenga..pa čakaš pa mogoče kdo pride..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa na Mobikrogu se res 100% ne da nič več zmenit? Saj veš, upanje umre zadnje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marof bi naj bil ena ura 100 kun, cel dan pa 200 kun... tako je bilo meni rečeno vseeno pa malo prečekirajte ker ni nujno da je ziher :)

ene ure vec ni.....cel dan je 200kun ce ni steza zakuplena....zakup pa je mislim da tud okol 500€(vse pise v temi o marofu)

A pa na Mobikrogu se res 100% ne da nič več zmenit? Saj veš, upanje umre zadnje :(

nekje na motosvetu mas ziher cifro od unga ker se ma to preko....pa bos najbolj zvedo iz prve roke(st je ziher nekje v temi o mobikrogu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj to spet nabija kej :glare: , kako lahko vzame vojska če majo čez približno 14 dni dirko za CHD avtomobilov, to vpraši tega tipa. Razen če po tej dirki zaprejo dokončno (kar pa traaajaaa in traaaajaaa že dolgo cajta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj to spet nabija kej :glare: , kako lahko vzame vojska če majo čez približno 14 dni dirko za CHD avtomobilov, to vpraši tega tipa. Razen če po tej dirki zaprejo dokončno (kar pa traaajaaa in traaaajaaa že dolgo cajta).

tko je blo rečen..jest sm un tip..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšnji vikend upravnik še ni nič vedu o kakšnem zaprtju mobikroga. lahko, da se je v enem tednu kaj spremenilo, vendar ne verjamem. mislim, da bo to poletje mobikrog kar še na razpolago, enkrat junija je napovedana še ena krožnohitrostna dirka, kot je reku mopedist, vsaj js mislim, lahko, da se motim.

@biker77:

lahko zaupaš s kom si se menu sploh za mobikrog? s kakšnim mirkotom mogoče?

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novi marof, grobnik..panonia..sam bo vse več efrov..ehjavec se bo pa s pathiam vozu po mobikhogu :headbang: :headbang:

daj ti se pa nauči pisat, da te bomo še drugi lahko razumeli, kaj v tvojem slovarju ni črke r ali kaj?? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da je blo to nalašč, ker oponaša ministra za obrambo, karla erjavca :rolleyes:

al sem butnil totalno mimo... :unsure: :whistle:

politikamenezanimapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!