Skoči na vsebino

Dolenjci javte se!


C4V4L13R

Priporočene objave

js bi meu rajš živo :naughty:

da bi kej taplavi kompliciral mislš? sej je bla prvezana...edino čelade pa res ni mela...joooj :oops:

ma neee...sej so mel radar, k je glih eno naselje vmes tako, da je cca 200m omejitev, pa so cilal in so vse vidl, k smo šli počas in unga s kamero zadej...sm glih tam ni snemov :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej pomoje nimajo kej.. lahka furaš tovor če te ta ne ovira.. Vanessa pa nikogar ne ovira :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek pridem na dolenjsko v štifto na žegnanje motorjev..sej štifta je na dolenjskem ne :blush: a pride še kdo al greste vsi na grobnik :D

A ve kdo razpored za štifto?kdaj se začne maša,pa žegen,pa golaž :OK:

Se vidimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dolenjčki!!!

V temi mogikrog sem zvedu, da se ga da najet za 20€ po komadu za cel dan...predlagam, da bi se dolečki zbral (tud tisti, k nismo z motosveta) pa en piknik al pa "dan na pisti" organiziral, tako kot so štajerci zrihtal...

Moram se še natančno pozanimat kaj in kako je z najemom, v glavnem mal povejte kakšno je kej zanimanje, da se bo lažje zmenit pa pol mal povabmo folk

Kaj pravte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenjčki!!!

V temi mogikrog sem zvedu, da se ga da najet za 20€ po komadu za cel dan...predlagam, da bi se dolečki zbral (tud tisti, k nismo z motosveta) pa en piknik al pa "dan na pisti" organiziral, tako kot so štajerci zrihtal...

Moram se še natančno pozanimat kaj in kako je z najemom, v glavnem mal povejte kakšno je kej zanimanje, da se bo lažje zmenit pa pol mal povabmo folk

Kaj pravte?

am samo se nismo štajerci zbrali pa se za sebe zaprli ampak smo vse povabli :) vi pa se kr zbirajte za sebe pa mejte piknike hinavci :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to sm zdej sam tok omenu, da vidim, kolk je kej zanimanja, potem se pa zmenimo...ker je treba videt, kolk se nas bo zbralo, če se sploh splača...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni slaba ideja !!

am samo se nismo štajerci zbrali pa se za sebe zaprli ampak smo vse povabli :) vi pa se kr zbirajte za sebe pa mejte piknike hinavci :P

Jaz sem zraven :lol: .

Lp

Sem takoj za to! Si že od nekdej želim na pisti sprobat.

Da ne boste pozabl napisat kdaj bo, najbolš da kr ta vikend :rolleyes: .

Sva pa dva k sva takoj za to.

6 + js, pa k0ci verjetno tud ziher za, sam potrdit še mora, verjetno ni vidu tegale :rolleyes: pa še 3-je so ziher zraven...to nas je zdele že... 11 :OK:

gsx600 je treba še vprašat, k je že biu zanč z nami gor...no to nas je 12...

dejte še povedat komu, k bi biu zraven, pa tle povejte... tud če kdo ni forumaš, lahko v njegovem imenu, da vidmo okvirno število, da se lahko organiziramo...

fajn to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste pozabl napisat kdaj bo, najbolš da kr ta vikend :rolleyes: .

Zaenkrat je samo ideja, da vidmo kaj pa kako...veliko jih bo zdej začelo že na morje hodit, treba pa je točno število za ziher povedat, zarad najema piste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat je samo ideja, da vidmo kaj pa kako...veliko jih bo zdej začelo že na morje hodit, treba pa je točno število za ziher povedat, zarad najema piste

Kdaj bi se pa tole wse skupaj organiziralo? jst morm gume pokurt mau ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am...folk, dejte povedat, kdaj gre kdo na morje...od tistih, k ste res interesenti

zdej neki razmišlamo, da bi se po 1.7. dobil, dans se gremo še zment, kako je z najemom pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne grem na morje, bom rajši malo več denarja zaslužil. Predlagam, da naj bi se zbrali kakšno soboto.

No uglavnem jaz bom na razpolago cele počitnice. :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne sprašujem drugod.. Je tukaj iz dolenjske kak junak z daelimom daystar? Bi rad zadevo videl v živo, da vidim če je motor sploh zame:) Tudi kaka Aquila bi pršla v poštev..

tnx;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!