Skoči na vsebino

Dolenjci javte se!


C4V4L13R

Priporočene objave

Preveč zraka pa premal bencina dobi ali obratno. Če ti za zamori pod visokimi obrati če odpreš gas do konca, pol je preveč benza, če pa sam v nizkih pa zrak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem tudi z Dolenjskega konca sem glih včeraj nabavil 125ccm motor. Tako, da bi šli lahko kakšen krog.

Evo msn: jaka_modelar@hotmail.com če kdo hoče me lahko do da pa se kaj zmenimo.

Lp

Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kko kej cvičk ha ka mislš, če bo šlu tku naprej bomo ob božič že s tamalo žličko hodil v sod :P :lol: hec hec

cvičk je pa ja tanartabujli ne :OK:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dolenjčki, sej se ns bo kr nekej nabralu :OK: kr javlejte se še naprej,

aja pa fajn bi blu tud, če hočte seveda, d napišete kšn kontakt, najbl je seveda msn, k se najhitrej zmenš, moj je že biu napisan in v profilu ga najdete, ostali pa kr, d se bomo lahku kej zmenil ne ;)

zdej se sicr zima bliža, tku d vrjetn se ne bomo dost menil, je pa fajn če bi se ns nabralu do spomlad nekej, pa se bomo pa pol kej zorganiziral... :D

pa na začetku sm sicr reku še posebej lastniki 4T mašinc, pa naj še enkat povem d vela to tud za lastnike 2-takterjev, sm se bote mogl pač polahku (mislm...za vas polahku) pelat...sej kšn kruzing na cajte tud dobr dene :P

torej vabljeni vsi dolenčki in ljubitelji cvička :P , če pa gdu ni z dolenske pa bi vseenu biu prpravlen prletet (mislm...prpelat se) na naš konc, je pa seveda dobrodošu :OK:

lp,

...pijemo ga radi.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, letos za kakšno turo bolj slabo kaže, glede na to da vreme ni ravno toplo, ter da imam zobnike totalno fuč. se pa res mormo zmenit za spomladi, kljub temu da sn iz štajerskea konca mi ob lepem vremenu ni problem prit na dolenjsko... glavni pobudnik pa moj msn tak že ima, tak da ko bo kaj me kontaktirajte, jaz sem zraun :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: heh, v zadnem času sm dobu tok msn-jev, d že ne vem več kter je od koga :krneki:

sm d mam, se bomo že zastopil k bo treba :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino...

sej sm že reku, pa naj zdej še povem, d dejte vsi, k ste zainteresirani, neglede na motor, napisat od kje ste pa kšn kontakt (najbl je msn ne...), k če se bomo sm tku menil, se ne bomo dost zmenil .)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ti bos pa pred bajto pometu :P

bom pometu ja...opilke od bata :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene s Cerknce!Menda tut dolenska bl notranjska ampk vseen :P

No sj notranjska je pa del dolenjske??Sj ne vem no LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene s Cerknce!Menda tut dolenska bl notranjska ampk vseen :P

No sj notranjska je pa del dolenjske??Sj ne vem no LOL

dolenjska spada pod nizki kras, notranjska z središčem v postojni pa v visoki kras, cerknica spada še v visoki kras in sicer v regijo notranjsko podolje, če se ne motim. dolenjska in notranjska pa sta seveda del makroregije- dinarske planote celinske slovenije. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js upam, da bo ta vikend kej prida vreme, da se bomo kej zmenil...v soboto popoldne al pa v nedeljo cel dan lahko, pa gremo na eno furco...sm, se je treba tukej zment, pa upat na vreme :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba hitro registrerat sm ni $ :headbang: da se vam še jst prdružim(bela krajina) :yes: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba hitro registrerat sm ni $ :headbang:

mene pride registracija cca. 45€ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pride registracija cca. 45€ :OK:

A RES :eek:

Kje si pa zavarovov? :P :devil: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pride registracija cca. 45€ :OK:

ja sam to je za pol leta ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!