Skoči na vsebino

Dolenjci javte se!


C4V4L13R

Priporočene objave

še vedno to ni 20!

pa ne preveč pametovat zaradi prijavnic. bolje, da se že zdej pokaže, da ne bo nobenga kot potem, ko bi blo treba plačat! in ponavad ravno taki "ta pametni" kot trenutno TI, zatajijo.

mislim da sem veliko večkrat dol kot ti..in če ne boš ti rezerviral se bomo pač samo mi vozili..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo, če js rezerviram, moram tud js plačat. kako pa naj js vem, da mi boš ti ziher plaču oz. da boš 100% pršou. pa nimam ne št. tvoje, ne imena, ne nič. kako naj zaupam, človeku, ki ga niti ne poznam, kako?!? a? povej?!

kaj če bi js teb reku, da bom sabo prpelu 10 al pa 15 folka tlele na forumu in ti bi men vrjeu in kr šou najet pisto, ker bi točno vedu, da ti bom js denar prnesu in vse...

MALO JUTRI

dans ti človek gleda v oči in ti laže, js naj grem pa kr vsakmu na besedo :slap:

res da sem malo trčen, tolk neumen pa spet nisem...al se ne gre za 5€, se gre za 500 :slap:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo, če js rezerviram, moram tud js plačat. kako pa naj js vem, da mi boš ti ziher plaču oz. da boš 100% pršou. pa nimam ne št. tvoje, ne imena, ne nič. kako naj zaupam, človeku, ki ga niti ne poznam, kako?!? a? povej?!

kaj če bi js teb reku, da bom sabo prpelu 10 al pa 15 folka tlele na forumu in ti bi men vrjeu in kr šou najet pisto, ker bi točno vedu, da ti bom js denar prnesu in vse...

MALO JUTRI

dans ti človek gleda v oči in ti laže, js naj grem pa kr vsakmu na besedo :slap:

res da sem malo trčen, tolk neumen pa spet nisem...al se ne gre za 5€, se gre za 500 :slap:

se bom jest zmenu pa jest najel pisto..pa boste pršli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bom jest zmenu pa jest najel pisto..pa boste pršli..

Veš kva biker77, maš prov jst sm s tabo 100% :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kva biker77, maš prov jst sm s tabo 100% :beer2:

da še mi nardimo nekaj dobrega za motoristično populacijo..

pa bojo ženske posebej vabljene..bojo mele svoj čas na progi..če bojo hotele seveda..za vse nekaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej...sej ni problema, sam nekak se je treba zmenit ne, pa nekje met eno garancijo. ker nekaj tazga organizirat tud nekaj stane. sej js to vem, da se skoraj vsak vikend dogaja, pa se nekaj plača in gre zapeljat. sam js sm samo tako mislu, za našo generacijo.

drugač pa če maš ziher folk oz. če lahko tako zrihtaš, pa da najameš ti na svojo pest in nimam js nč zraven, se pa zaradi mene lahko zmenimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem pa se tako zmenimo, da se ne bo C4V4L13R zajebaval najbolje, da potem kar ti zrihtaš progo. Sej res zakaj bi se tuki mladeniči zajebaval. Mogoče bo pa tebi bolj uspelo ker si nekoliko starejši (upam, da ne razumeš narobe) in imaš več privilegijev oz. te bodo bolj poslušali. Evo potem pa pridemo. Koliko pa bo za plačati. A boš uspel tako zrihtati, da si bo lahko vsak privoščil dan na stezi. :yea1: :whistle:

Se vidimo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem pa se tako zmenimo, da se ne bo C4V4L13R zajebaval najbolje, da potem kar ti zrihtaš progo. Sej res zakaj bi se tuki mladeniči zajebaval. Mogoče bo pa tebi bolj uspelo ker si nekoliko starejši (upam, da ne razumeš narobe) in imaš več privilegijev oz. te bodo bolj poslušali. Evo potem pa pridemo. Koliko pa bo za plačati. A boš uspel tako zrihtati, da si bo lahko vsak privoščil dan na stezi. :yea1: :whistle:

Se vidimo :hmm:

ja res sm že čist siv..in ja za vse..vendar moramo gledat na to da bomo imeli kaj od tega..se pravi preveč gužve ni fajn..in kdor se prijavi ma prednost..ostali na čakanju..pošteno a ne? kot v diskaču..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej če ne se pa večkrat zapored organizira pa ni problema prideš na vrsto v razmiku nekaj dni.... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res sm že čist siv..in ja za vse..vendar moramo gledat na to da bomo imeli kaj od tega..se pravi preveč gužve ni fajn..in kdor se prijavi ma prednost..ostali na čakanju..pošteno a ne? kot v diskaču..

Evo jaz se takoj prijavim, če še velja datum 15.7.

Tebi zaupam k si starejši in bolj moder :rolleyes:

(sploh maš pa dost časa za organizacijo-služba ti to omogoča) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...torej problem je samo v naših letih? ja sej res...kaj pa bo ta šmrkad a :doze:

ne ne..sam je pač treba mal rizika sprejet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako že laufa...dokler se ne naserješ...no sicer pa naj vam bo an. tukej pa popustim in priznam. ja ste bolj izkušeni in verjetno bi se bolj znajdli kot js. :blush: :whistle:

torej, kako se bomo potem zmenili? samo teb sporočimo za prijavo in 15.7. se vidimo al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako že laufa...dokler se ne naserješ...no sicer pa naj vam bo an. tukej pa popustim in priznam. ja ste bolj izkušeni in verjetno bi se bolj znajdli kot js. :blush: :whistle:

torej, kako se bomo potem zmenili? samo teb sporočimo za prijavo in 15.7. se vidimo al kako?

grem jutri v akcijo in sporočim kako in kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...torej problem je samo v naših letih? ja sej res...kaj pa bo ta šmrkad a :doze:

Ne ne sej ni problem v vaši starosti, sam bikerja77 poznam pa vem da bo spelu.

Drugač pa na mladih svet stoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne sej ni problem v vaši starosti, sam bikerja77 poznam pa vem da bo spelu.

Drugač pa na mladih svet stoji.

ne nabijaj k boš pomagal vse skupaj speljat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem...

sam...sej veš kako je...js mirkota osebno ne poznam tolk, da bi se lahko kakrol menu znjim. pač taka je cena za najem, kolk vas pa bo je pa tvoja stvar ne. zdej pa če jih polovica zataji je pa šmorn potem, nekdo mora pokrit stroške in to je tist k organizira oz. najema. tle pa tud ne poznam folka, da bi pršou gor pa da bi mi pokril.

mislm ne vem no...mene je sm to skrbel čis nč druzga. zato taka preventiva :unsure:

če ste pa že večkrat najemal pa veste kako to gre in vse, pol pa verjamem, da je to drugač an. al se da s ceno kako zrihtat al pa pač že veste, da bo dovolj druzga folka pršlo, da se bo vse pokrilo...js ne vem

no dober...mislm, da vsi vemo kaj mislm, ne bom več filozofirov, ker samo poste nabijam :blush:

js se sm zmenim z ostalimi z našga konca, tisti 3-je, k so dal "prijavnce" pač bodo prišli če bodo, ostali majo pa z biker77 opravka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nabijaj k boš pomagal vse skupaj speljat...

saj veš da ne morem pomagat - sem cele dneve v službi

jst pridem sam gužvo na pisto delat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem...

sam...sej veš kako je...js mirkota osebno ne poznam tolk, da bi se lahko kakrol menu znjim. pač taka je cena za najem, kolk vas pa bo je pa tvoja stvar ne. zdej pa če jih polovica zataji je pa šmorn potem, nekdo mora pokrit stroške in to je tist k organizira oz. najema. tle pa tud ne poznam folka, da bi pršou gor pa da bi mi pokril.

mislm ne vem no...mene je sm to skrbel čis nč druzga. zato taka preventiva :unsure:

če ste pa že večkrat najemal pa veste kako to gre in vse, pol pa verjamem, da je to drugač an. al se da s ceno kako zrihtat al pa pač že veste, da bo dovolj druzga folka pršlo, da se bo vse pokrilo...js ne vem

no dober...mislm, da vsi vemo kaj mislm, ne bom več filozofirov, ker samo poste nabijam :blush:

js se sm zmenim z ostalimi z našga konca, tisti 3-je, k so dal "prijavnce" pač bodo prišli če bodo, ostali majo pa z biker77 opravka :D

folka pred ograjo vedno dovolj stoji..tako da mislim da ne bo problema..

jutri več o tem..

velja pa datum 15.7.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bom jest zmenu pa jest najel pisto..pa boste pršli..

jaz sem ziher, prav tako en kolega, tako da 2 komada štej! Je pa še par interesentov, ki še ne vedo, ampak 2 sva 100%. Če rabiš kake podatke ali karkoli, ti lahko pošljem na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super :D Da vidimo kakšen čas je na Mobikrogu sposoben skupaj spravit moj Huso :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajmo to resno uzet, bom se vam še jz pridružil če bo kaj pomagalo. Pridm 100%. Mal me je @yaka_yamaha spodbudil, kr ma isti motor, pa gre tud gor, pa sm reku, mah grem jz tud da mal podirkava :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!