Skoči na vsebino

Dolenjci javte se!


C4V4L13R

Priporočene objave

si kar zadel :) pomoje je tudi nejc razumel ampak mu pač ni všeč takšno pisanje :P

ne nisn razumel, ker nevem kak govori toti erjavec in se mi tud jebe za te politike naše... no če ga je oponašal je šala na mestu, če pa ga ni pa se naj raje znova nauči abecedo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nisn razumel, ker nevem kak govori toti erjavec in se mi tud jebe za te politike naše... no če ga je oponašal je šala na mestu, če pa ga ni pa se naj raje znova nauči abecedo... :D

če vam je všeč ali ne..tako informacijo sem dobil jest..pa mislim da je kar točna..ker ne bi kar rekl ne nočemo 500 evrov ali pa še več ker mamo raje prazno pisto.

pogovarjal sem se s tistim s katerim se je za pogovarjat.

lahko vi probate še enkrat..jest upam da niso sam mene "odpikal"

sploh se je to že nekaj časa govorilo, vsi smo upali da bo to poletje še odprto vendar kot kaže iz tega ne bo nič..

in ja bila je šala brez črke r..

še kako vprašanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej biker77 a boš razložu kej tem fantom, da jim bodo stvari bolj jasne. Nama se je zdela črka "h" kr na mestu. Nekateri pa zgleda nikol ne gledajo dnevnika. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej biker77 a boš razložu kej tem fantom, da jim bodo stvari bolj jasne. Nama se je zdela črka "h" kr na mestu. Nekateri pa zgleda nikol ne gledajo dnevnika. :unsure:

eni smo dojeli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej biker77 a boš razložu kej tem fantom, da jim bodo stvari bolj jasne. Nama se je zdela črka "h" kr na mestu. Nekateri pa zgleda nikol ne gledajo dnevnika. :unsure:

eni pa zgleda še nikoli niste vzeli v roke na pragu besedila 1, kjer vam je nazorno prikazano kako se sporazumeva v javnosti... ne rečem da je treba vse slovnično pravilno, ampak le tolko da se vas lahko normalno razume....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pa zgleda še nikoli niste vzeli v roke na pragu besedila 1, kjer vam je nazorno prikazano kako se sporazumeva v javnosti... ne rečem da je treba vse slovnično pravilno, ampak le tolko da se vas lahko normalno razume....

Tudi v javnem izražanju, ko je načeloma zahtevan knjižni zborni jezik, je v določenih primerih dovoljena uporaba neknjižnih zvrsti jezika (narečja, slengizmi, žargon itd.) To pa takrat, ko želimo na ta način nekaj podpret (v tem primeru govorno napako ministra Erjavca). :book:

Kam bi pa prišli, če bi bili zmeraj resni. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v javnem izražanju, ko je načeloma zahtevan knjižni zborni jezik, je v določenih primerih dovoljena uporaba neknjižnih zvrsti jezika (narečja, slengizmi, žargon itd.) To pa takrat, ko želimo na ta način nekaj podpret (v tem primeru govorno napako ministra Erjavca). :book:

Kam bi pa prišli, če bi bili zmeraj resni. :beer2:

ja ja sej maš prav, malo sn tečn zaj, sploh ko mi je dans brodar na furi z 600-ko lešnike prodajal, meni pa moje sranje nikam ni letelo...hehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ga mam svojga v profilu...me lahko doda kdor hoče...če mi kaj ne bo pasalo, še vedno obstaja gumbek block :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa zal nebom prsu na mobi krog ker gremo 15ga obiskat brata u italijo.... :headbang: edin ce bo kej prej alpa kasnej, sam ste se vrjetno ze zmenil za 15ga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mobikrog uspel :OK:

. nsr boy

- C4V4L13R

- The Punisher

- Aligg

+ 2, ki nista člana foruma (od 125-k)

bilo je super, samo prekleto vrooooče...

nekaj fotk za pokušino...več o 15.7.2007 v temi MOBIKROG

post-12378-1184527800_thumb.jpg

post-12378-1184527883_thumb.jpg

post-12378-1184528030_thumb.jpg

post-12378-1184528142_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko gledam te slike, manj mi je všeč... asfalt nikakvi, okoli ograje,... Glede na to da stane marof celodnevno 20€ pa je tisočkrat boljši, to res ni primerjave. V nulo porihtan, super asfalt, okrog dirkališča trava brez kakšnih robov,ograj, ...

pa še malo bližje mi je tak da zdaj še kr iščem nekoga da mi motor zapelje čez mejo da grem tja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to sam neki jamrate...vse bi rad mel novo, vse zrihtano, vse nevemkaj superduper...proga je stara, dejansko. vzdrževana malo manj kot 0 in prvinsko namenjena za avtomobile (če te že motijo ograje). mi se pač znamo tud s skromnejšim zadovoljit...je pa res, kot si reku, cena pretirana...za dirkališče ne, za mobikrog pa ja, to se pa strinjam

še vedno pa je vsak bil zelo, zelo navdušen, ko se je zapelju po progi ;)

p.s.

asfalt je ful grob, lima dobr...sam v enem ovinku je jamasto, drugač pa čis super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj asvalt je dobr, tist ovink ku si omenu je mal zjahan, pa tist prehod med avsvaltom in betonom (glej prvo sliko), me je ful matral, sploh pa kr sm z tačko drgnil po tleh pa me je htelo mal zanest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!