Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

..., ker moja dopdanska :kava: še ni vstala, oziroma se sploh še ni zbudila ...   :blush:   ,    :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, a sem jest že fuknjen...al debilni Američani. Žena gleda animal, in tip pripelje kuro, ki jo ima v stanovanju,  k živinozdravniku, ker se baje slabo počuti. Na rentgenu najdejo tri vijake v mlinčku, in sedaj bojo kuro operiral !!!!!!

WTF ???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Buschi pravi:

Ne vem, a sem jest že fuknjen...al debilni Američani. Žena gleda animal, in tip pripelje kuro, ki jo ima v stanovanju,  k živinozdravniku, ker se baje slabo počuti. Na rentgenu najdejo tri vijake v mlinčku, in sedaj bojo kuro operiral !!!!!!

WTF ???????

ja lej .. če se odločjo, da jo poglodajo, si res ne želiš, da bi zagrizu u kakšn vijak ... zobarji so v Ameriki full dragi :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.al pa....a.si predstavljaš..da hočeš spečt jajca za fruštek...pa ga ubiješ v ponu...pol pa iz jajca šraufi vn padejo...pa teflonasto ponu spraskaš...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

.al pa....a.si predstavljaš..da hočeš spečt jajca za fruštek...pa ga ubiješ v ponu...pol pa iz jajca šraufi vn padejo...pa teflonasto ponu spraskaš...

Tako kuro bi js meu, bi fabrko odprl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zok pravi:

To, da se ni konec sihta. :dry:

:friend1: . .... sej ni tak hudo .... sej bos meu kmal dopust..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoci jedu rio mare in pusto kroznik na pulto...

In tako sem moral v vojno proti stevilcno veliko premocnem nasprotniku....me kr strah it iz postle pogledat....res sem bil zmagovalec bitke...ampak treba vojno dobit...

Zaenkrat v bitkah sesir-mravlje 4-0

Popravljeno . Popravil sesir
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dr.looney said:

:friend1: . .... sej ni tak hudo .... sej bos meu kmal dopust..... ;)

Meh, imam bolj kratkorocne cilje. Se dva dni, pa bo placa. :jezik: Pa se en dan, pa je ne bo vec. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zok pravi:

To, da se ni konec sihta. :dry:

Mater, pa tak fajn šiht ko mate g.profesor: gledate, kako vam drugi zastonj šraufajo motor...:whistle:

 

 

 

In kaj naj jaz rečem, ko je na javni upravi šele ob petih konc šihta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Buschi said:

gledate, kako vam drugi zastonj šraufajo motor...:whistle:

No, no. Tolk pa tud ne trpim. Ce se ze jaz nimam rad, se vsaj zaradi familije poskusam drzati pri zivljenju. ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je dan 2 in zato sem slabe volje. Dan 1 - britje ni potrebno :OK: , dan 2 - britje je nujno potrebno. :blush:

Obril sem se že.   :yea1:   :yea1:   :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, RobiRoberto pravi:

Danes je dan 2 in zato sem slabe volje. Dan 1 - britje ni potrebno :OK: , dan 2 - britje je nujno potrebno. :blush:

Obril sem se že.   :yea1:   :yea1:   :yea1:

S čim se briješ? Mašinca al britvica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Arzen pravi:

S čim se briješ? Mašinca al britvica?

Mašinca ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Spasku pravi:

to ne bo držalo vsaj 32.999 članov ni komentiralo tehnika vožnje v ovinku:angryrant1::lol1:

.... kva pa ti veš..... zdej sm pa še bl slabe volje.... :angryrant2:..... :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, dr.looney said:

.... kva pa ti veš..... zdej sm pa še bl slabe volje.... :angryrant2:..... :jezik:

Se spravim nazaj na tehniko vožnje v ovink ker bolj obvladam kot ženske nikoli jih nisem razumu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutri, ko sem se namenil v sluzbo se mi je zgodil nagravzen incident. Imamo doma macka, ki je lovec in pol, polovi pol okoliskih misi na poljih in jih pozre (kljub temu, da macek lahko spi notri, dobiva redno hrano in vse kar rabi). Ampak vedno pusti zelodec in kak kos crevesja od misi....no v tega sem danes na polno stopil zjutri v temi na predprazniku.......mmmmmmmmmm njam njam...bljak.

 

spacer.png

 

LpS

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, axaQ4 pravi:

Zjutri, ko sem se namenil v sluzbo se mi je zgodil nagravzen incident. Imamo doma macka, ki je lovec in pol, polovi pol okoliskih misi na poljih in jih pozre (kljub temu, da macek lahko spi notri, dobiva redno hrano in vse kar rabi). Ampak vedno pusti zelodec in kak kos crevesja od misi....no v tega sem danes na polno stopil zjutri v temi na predprazniku.......mmmmmmmmmm njam njam...bljak.

 

spacer.png

 

LpS

Ni hudega..... pocakaj da ti not prnese živo im mu pol pobegne v kak čevelj, ki ga ne obuješ pogosto in ko ga, najdeš not razpadlo misje truplo..... :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!