Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pr ns je zanč nekak notr u stanvajne ptiča prvleku še napou žiuga in k sm dam pršou je blo po stanvajnu za ene dva pouštra perja pa sred kuhne trupeljce    ........................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, VS800 pravi:

pr ns je zanč nekak notr u stanvajne ptiča prvleku še napou žiuga in k sm dam pršou je blo po stanvajnu za ene dva pouštra perja pa sred kuhne trupeljce    ........................

Prijateljici...kr kaco pod postlo njena muca prinesla...sicer Goša ,zivga a vseeno ni glih fajn pogledat pod postlo s cim se muca igra in videt kačo...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ravno hotela napisat, ko ena prinese pol slepca v vežo ...in druga še pol...in potem grozno čuvata svoj ulov...?...pa ne veš kako bi kačko rešil brez, da bi mačovje pobegnilo vsaka s svojim delom v gobcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, dr.looney said:

Ni hudega..... pocakaj da ti not prnese živo im mu pol pobegne v kak čevelj, ki ga ne obuješ pogosto in ko ga, najdeš not razpadlo misje truplo..... :lol1:

Sem mocno izkusen tudi na tem podrocju.

Naj nastejem kaj vse sem zaradi macka lovil ze po dnevni sobi:

- Mis

- Rovka

- Vrabec

- kaca (slepc)

- Sosedov macek, ker sta odlocila pomerit "ko je jaci" kar notri v hisi

- Neki cudnega napol kosmatega, ki ni bla ne mis ne rovka...se sedaj nevem kaj je blo, mogoce chupacabra :D

- Za dobro mero (to celo macek ni bil kriv) pa se  netopirja

Na momente sem se pocutil kot zavetisce za zrtve macjega nasilja.

 

Sam se cakam, da mi bo kaksen nevem...kenguru prisel v dnevno. Kaj pa vem cesa je zmozen ta macek, ce mu das dovolj cajta.

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nama je sredi noci prignala polha v spalnico .... cela stala polh cez naju macka u šusu čez.... polh v dnevno pod sedezno..... in je tam ostal.... seveda je bilo potrebno izvest resevalno akcijo.... mimogrede moj se boji glodalcev...:lol1:.... 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

No nama je sredi noci prignala polha v spalnico .... cela stala polh cez naju macka u šusu čez.... polh v dnevno pod sedezno..... in je tam ostal.... seveda je bilo potrebno izvest resevalno akcijo.... mimogrede moj se boji glodalcev...:lol1:.... 

A zto se tok sliniš k našmu mausu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

A zto se tok sliniš k našmu mausu?

Kva je s tabo? ....če b me poznal neb takih kozlarij pisal..... :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

Kva je s tabo? ....če b me poznal neb takih kozlarij pisal..... :twak:

zdej te bo spuznou, sicr mal bl na trdo ampak bo...............:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 4. 2019 ob 9:31, Arzen pravi:

S čim se briješ? Mašinca al britvica?

Z "mašinco", katero mi je novo kupila moja draga, ko sem bil še na URI Soča, tako da je stara že približno 10 let in v tem času sem moral zamenjati samo "mrežico", ker sem jo "predrsal" (?). Zraven nove "mržice" sem dobil tudi olje za vzdrževanje njene "prožnosti", katerega pa mislim da sem do sedaj uporabil samo enkrat.   :blush:

IMG_0968.JPG.69d9971b5811f8202c4f600a791bfbd0.JPG

IMG_0969.JPG.c76cca62e16513315b10e5908d686247.JPG

IMG_0970.JPG.6c69463291b5e49ffbf3fad2d8003018.JPG

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, Akito said:

...vedno in povsod... neiskrenost ljudi...

 

20190402_220914.jpg

So, there is a possibility I am rich...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Spasku said:

ravnokar sem pribil drona u zid hiše in to že v drugo nič me ni izučilo da grem na travnik trenirat elise so šle v qu..:angryrant2:

Lahko slikco prpopaš al pa poveš kašen je?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sm nabavu ko grem zmotorjem da bi kdaj kakšen posnetek naredu iz zraka.nisem še izprobal kakšne posnetke dela je cela študija za to stvar spravit v zrak če nimaš izkušnji 27 strani navodil.Kupu sem pa iz vidika da če ne bo vredu dam tamali od hčere ko malo zraste za šenk.

https://www.geekbuying.com/item/SJRC-Z5-GPS-2-4G-WiFi-1080P-HD-FPV-Foldable-RC-Drone-RTF-410840.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, maxxa said:

A jih rabis?????

ne ker ga bom zabrisu v kontejner mi gre že malo na živce ta igrača sm mislu da ga vklopim in poženem v zrak in to je to ampak ni :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam. Dolzina kraka je 50,6 mm20190407_144131.thumb.jpg.357b8db9b8767d79b45bd263e56eb797.jpg

pred 3 minutami, Spasku pravi:

ne ker ga bom zabrisu v kontejner mi gre že malo na živce ta igrača sm mislu da ga vklopim in poženem v zrak in to je to ampak ni :lol1:

?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce jz ne bi uzival v disavah ob pecenjari bi si ga ziher zelu,da bi si hrano fural od rostilja do postle :hmm:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maxxa pravi:

A jih rabis?????

Namest polomljene vrabca prvež pa si zadevo rešil. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!